• SKUP akcji własnych. Autor: ~Lipa [78.17.145.*]
  Mają niby skup akcji własnych , a zaniżają cenę akcji maksymalnie.,żeby skupić za jak najmniejszą cenę.Trzymać akcje będą musieli skupować drożej.Czekać .
 • Re: SKUP akcji własnych. Autor: ~pararyszard [185.240.96.*]
  Skąd założenie, że to skupujący zaniża cenę, aby skupić niżej? Zazwyczaj jest tak, że firma informuje ile akcji skupiła i wydają co jakiś czas komunikaty, obowiązują też ograniczenia procentowe w ilości akcji na sesję.

  Nie wgłębiałem się zbytnio w kwestie skupu na SWG, ale z tego co widzę, to nie skupują, jedynie upoważnili zarząd. Gdyby zaczęli skupować, byłoby info, wydaje mi się, że kwestia skupu jest martwa. Jeśli się mylę, będę wdzięczny za sprostowanie.
 • Re: SKUP akcji własnych. Autor: ~odp [77.114.109.*]
  na chwilę obecną nie skupują......
 • Re: SKUP akcji własnych. Autor: ~Lipa [78.17.145.*]
  Ruchy na tych akcjach są symboliczne ,a żeby obniżyć kurs puszcza się małe ilości do sprzedaży pozorując sprzedaż.Jesli ktoś sprzedaje te akcje nie myśli racjonalnie .
 • Re: SKUP akcji własnych. Autor: ~gpv [89.64.86.*]
  Przecież spółka nie prowadzi skupu, gdyby taki prowadziła, to zgodnie z rozporządzeniem musiałaby o tym informować - najrzadziej chyba co 7 czy 10 dni sesyjnych. Skup jest pewnie wstrzymany, bo sytuacja jest bardzo niepewna, dla SWG najwięksi klienci to motoryzacja i lotnictwo, a tam wiemy co się dzieje, kompletna zapaść. Obawiam się, że na SWG trudny okres będzie trwał co najmniej kilkanaście kwartałów.
[x]
SECOGROUP 2,58% 15,90 2021-10-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.