• A co tu takie małe zainteresowanie? Autor: realist-a [83.26.166.*]
    Spółka łykneła akcje 6 społek gamingowych i genxone w ostatnim czasie, a tu obroty jak w warzywniaku.
  • Re: A co tu takie małe zainteresowanie? Autor: ~dr_wezol [83.168.117.*]
    Dnia 2020-07-16 o godz. 15:54 realist-a napisał(a):
    > Spółka łykneła akcje 6 społek gamingowych i genxone w ostatnim czasie, a tu obroty jak w warzywniaku.

Bo Carpathia "przechodzi korektę na znaczącym spadku obrotów" :-)
    Czyli:
    1. Ci, co kupowali i wywołali wzrosty wczesniej, sprzedali po 12-14 i czekają az spadnie, żeby odkupić.
    2. Ci, którzy nie kupili do tej pory, boją się kupowac teraz, bo "drogo" (przecież tyle urosło bez korekty....)
    3. Ci, którzy kupili po 12-14 nie zamierzają sprzedawać - zwłaszcza jak widzą , co się dzieje na INC :-)

A akcji w obrocie może nawet nie być tych 100 tys. o których pisałem. Jednak emisję objęło tylko 5 osób. I to - jak przewidują przepisy dotyczące ofert prywatnych przy ASI - inwestorów profesjonalnych .... :-)

Teoretycznie to powinna rosnąć Carpathia i ciagnąć za sobą dużo większy i cięższy INC (Zreszta może tak jest - jednak Carpathia urosła wcześniej mocniej)
    Ale mnie zupełnie nie przeszkadza, żeby było jak dzisiaj - silny wzrost na INC a jutro niektórzy zaczną się zastanawiać, czy jednak nie kupić trochę akcji Carpathii.
    Zobaczymy.

• Re: A co tu takie małe zainteresowanie? Autor: ~plekus [81.30.142.*]
    carpathia rosła dwa dni z rzędu po 40% więc należy się korekta
    i bardzo dobrze- drobna wymiana akcjonariatu dobrze nam zrobi...

teraz INC poszedł kilka dni do góry- czas na carpatie
    myślę nawet że już jutro kolejna fala wzrostowa
    No liczyć z wczorajszym, to już chyba z 6 tys z tego ukrytego na 13,6 poszło. Ciekawe ile leżało na początku. 10? 20? Więcej?

Tak czy inaczej - jak widzę obroty na INC , to już sobie wyobrażam, jaki będzie kurs Carpathii jak jakaś częśc tych obrotów z INC pojawi się tutaj.
  • Re: A co tu takie małe zainteresowanie? Autor: ~Tim [185.125.226.*]

Skinwallet, właściciel platformy do handlu dobrami cyfrowymi w grach wideo, wykonał kolejny ruch #wdrodzenaNewConnect! 
    Spółka złożyła Dokument Informacyjny na GPW / Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie / Warsaw Stock Exchange i zamierza zadebiutować na przełomie lipca i sierpnia br.
    Obecnie Skinwallet pracuje nad wdrożeniem nowej platformy – marketplace, która będzie miejscem handlu przedmiotami cyfrowymi bezpośrednio między graczami.
    Więcej informacji w artykule Strefa Inwestorów - Praktycznie o inwestowaniu w komentarz
    Dnia 2020-07-17 o godz. 12:48 ~Tim napisał(a):
    >
    > Skinwallet, właściciel platformy do handlu dobrami cyfrowymi w grach wideo, wykonał kolejny ruch #wdrodzenaNewConnect! 
    > Spółka złożyła Dokument Informacyjny na GPW / Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie / Warsaw Stock Exchange i zamierza zadebiutować na przełomie lipca i sierpnia br.
    > Obecnie Skinwallet pracuje nad wdrożeniem nowej platformy – marketplace, która będzie miejscem handlu przedmiotami cyfrowymi bezpośrednio między graczami.
    > Więcej informacji w artykule Strefa Inwestorów - Praktycznie o inwestowaniu w komentarz

No, debiut Skinwallet - obok debiutu GenXone będzie miał spore znaczenie dla Carpathii, która jest chyba jedyną spółką na giełdzie mogącą się pochwalić pakietem Skinwallet.

Jesli Skinwallet wejdzie z mocną przebitka - przynajmniej 2-3 razy a do tego będzie rósł po debiucie (może, bo spółka z tego co pamiętam już generuje zyski a przychody biją kolejne rekordy) to rynek zacznie się zastanawiac co będzie, jak zaczną wchodzić na giełde kolejne spółki Carpathii - te z typowego gamingu - Drago, President, Detalion, Hydra, Incuvo itd.

Jak widzę te 5,5 mln zł obrotu na INC i efekt w postaci 3 procnt wzrostu, to przypomina mi się od razu rysunek Mleczki...:-)

https://oknotest.pl/aktualnosci-rankingu-pro-quality/obywatelu-nie-pieprz-bez-sensu

W końcu ktoś coś tam przeznaczy na zakupy Carpathii i wtedy zobaczymy jak gna rumak jak mu dadzą trochę siana :-)
  • Re: A co tu takie małe zainteresowanie? Autor: ~Brok [5.173.226.*]
    Zbieramy siły na kolejny odpał na 20pln w okolicach deniutu Skinwallet i Genxone, a to zapewne w przeciagu najblizszych 2-3 tygodni. Ja z tych co wchodzili w przedziale 5,2-5,9. Niemniej po analizie dobrałem wczoraj i podwoiłem pakiet. Pozdrawiam wytrwałych. W mojej ocenie to dopiero początek wzrostów i ciągle duży potencjał, który będzie się matarializowal z kolejnymi debiutami spółek portfelowych. W samym 2gim kwartale nabyli akcje w 7ipo, więc śnieżna kula bedzie sie rozpędzać i przyrastać.
[x]
CARPATHIA 5,33% 3,16 2022-05-20 15:39:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.