• Tydzień bez historii Autor: ~rekinek [185.152.120.*]
    Nawet Baja i Ola milczą:)
  • Re: Tydzień bez historii Autor: ~Ola [109.173.155.*]
    Ja to mam usprawiedliwienie, bo byłam na męczącym wypoczynku :), ale Baja rzeczywiście się jakoś ostatnio zaniedbuje :))
    Pewnie czai się na tanie akcyjki BTC :)
  • Re: Tydzień bez historii Autor: ~rekinek [185.152.120.*]
    Obóz siłowo-kondycyjny, aby wejść na poziom 24 H/D w pisaniu na forum? :)
    " Zlot czarownic" - 2 noce z piwem i winem przy ognisku :) Z kondycją to chyba nie miało wiele wspólnego :) Jakaś kreatywna w związku z tym po dzisiaj nie jestem... Może po weekendzie dojdę do siebie :).
  • Re: Tydzień bez historii Autor: ~rekinek [5.173.177.*]
    Sabat wino-piwny:) ale uroku na /
    BTC nie rzuciłaś?
    Nie było tego aż tak dużo...., oczywiście za sukces BTC :) Może przedwcześnie, ale skoro BTC z góry skazany na sukces to dlaczego nie :)
    Bardzo dziękuję za polecony artykuł u lukach. Często do niego wracam :)
    A czy mógłbyś, Rekinku, polecić coś ciekawego o tym, jak rozróżnić akumulację od dystrybucji? :)
    Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

• Re: Tydzień bez historii Autor: ~rekinek [94.254.204.*]
    Tego jest tak dużo i każdy najmądrzejszy już po czasie czyli w dopasowaniu teorii do wykresu. Ja nie mam cierpliwosści, ale AkedemiaFx semestr2 akumulacja i dystrybucja
    Obejrzałam 50 minutowy filmik i 3/4 zdań, które wypowiadał pan prowadzący było zakończonych znakiem zapytania, a na koniec powiedział: "Kto wie ?", czyli rzeczywiście trudny orzech do rozgryzienia.:).
    Będę jednak oglądać wszystko od I semestru, bo wiem, z czym ja mam największy problem i znalazłam kilka fajnych porad dla siebie.
    Bardzo dziękuję :)
  • Re: Tydzień bez historii Autor: ~rekinek [5.173.182.*]
    Dla mnie ten sposób prezentacji też jest przystępny:) pokazuje jaki to ogrom teorii i różnorodnych podejść do tematu. Pytanie tylko czy może to się realnie przełożyć na stan rachunku?
    Ty masz większe doświadczenie, więc na pewno mógłbyś dużo więcej na ten temat powiedzieć... :)
    Na GPW mam taką swoja taktykę, która działa w tym sensie, że zazwyczaj jakieś 3-10% wpadnie i uciekam :)
    Na NC...przechodzę przyspieszony kurs praktycznej, giełdowej edukacji..:).
    Nie wiem jak to się stało, że spotkałam tutaj tylu życzliwych ludzi :). Jedna osoba tak chyba zaczarowała :)))
    Tak czy owak mam zamiar zgłębiać tajniki giełdowej wiedzy..., bo chyba polubiłam giełdę. Wciąga.... a nawet uzależnia...., trzeba uważać .. :))

[x]
BTCSTUDIO 0,00% 0,53 2022-05-20 10:25:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.