• Kiedy debiuty Genxone i Drago? Autor: ~Leo [5.173.56.*]
    Czy ktos zna konkretna date?
  • Re: Kiedy debiuty Genxone i Drago? Autor: ~dr_wezol [83.168.117.*]
    Leo, Drago to dopiero w sierpniu kolejną emisję na Crowd organizuje (oczywiście Carpathia dokupi akcji- bez kolejki)
    GenXone - dematerializacja - blisko, ale jeszcze trochę.

Tu mamy konkret. I myslę, że ten debiut nas nie zawiedzie. W dobie sząłu gamingowego spółka która umozliwia handel dobrami cyfrowymi dla graczy.....

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Skinwallet-liczy-na-debiut-na-NewConnect-na-przelomie-lipca-i-sierpnia-7922180.html

Carpathia ma SkinWallet w portfelu
  • Re: Kiedy debiuty Genxone i Drago? Autor: ~Leo [5.173.56.*]
    Musze przyznac, ze Carpathie rozpracowales perfekcyjnie zreszta poodbnie jak INC mam tylko nadzieje, ze akcjonariat wytrzyma presje i sie nie wystraszy bo perspewktywy naprawde sa obiecujace.
    Leo, tu na Carpathii i INC mogą być jakieś korekty. ale każdy, kto się zastanowi nad najbliższą przyszłością:

1. debiut SkinWallet
    2.debiut GenXone
    3. debiut Drago
    4. debiuty President Studio,

Detalion Games

Play2Chill

PunchPunkGames

Bored Games

Hydra Games

musi przyznać, że wygląda to bardzo obiecująco.

A jeszcze GenXone - tu będzie prawdziwe podlożenie ognia - razem z Ciszewskim w akcjonariacie.

Może cos spadnie jutro czy w przyszłym tygodniu, ale odrobi szybko z nawiązką.

Ja tylko się dziwię osobom, które tak chętnie i z przekonaniem inwestują w INC, a pomijają Carpathię. Sam trzymam akcje INC - ze względu na płynność, choć dziś to i Carpathia ma obroty ok - ale jednak widać , że najwazniejsze konfitury jednak w Carpathii. A INC ma dużo, ale jednak tylko 1/3 akcji Carpathii.

Swoją drogą, ciekawe, kto naprawdę trzyma akcje Carpathii - zwłaszcza te dopuszczone do obrotu na rynku rumuńskim.... Czy przypadkiem nie jest tak, że posiadaczami jest grono dobrze zorientowanych osób powiązanych z INC i Carpathią.

• Re: Kiedy debiuty Genxone i Drago? Autor: ~Lisek [94.254.199.*]
    Widzę, zee jesteś dobrze zorientowany. Czy wiesz może czy INC bądź Carpathia weszli/wchodzą do Bitevil? Niby chodzą takie plotki...
    Dnia 2020-07-09 o godz. 18:30 ~Lisek napisał(a):
    > Widzę, zee jesteś dobrze zorientowany. Czy wiesz może czy INC bądź Carpathia weszli/wchodzą do Bitevil? Niby chodzą takie plotki...

Pisałem o tym, powtórzę: Carpathia na początku roku informowała, że kupiła 50 tys. akcji BitEvil. I że nawiązują szerszą współpracę.
    Potem BitEvil informował, że jest inwestor zainteresowany objęciem 800 tys. akcji z nowej emisji po 50 groszy.
    Potem było info, że inwestor te 800 tys. akcji po 50 gr objął.

Moim zdaniem to Carpathia. Choć koledzy z forum INC są przekonani, że to właśnie INC kupił te akcje. Myślą tak, bo do RN Bitevil wszedł analityk z INC.

Sęk w tym, że Carpathia - poza prezesami z INC ma - korzysta - z pracy tego samego zespołu ludzi co INC. Tylko - w moim przekonaniu - zajmuje się Carpathia tym, na czym w jakiejś perspektywie najwięcej można zarobić.
    Na wątku INC niektórzy chyba podejrzewają mnie, że nie sprzyjam INC. Nieprawda - mam od dawna akcje i NC i Carpathii i od początku nie kryłem, że szanse na większe wzzrosty ma Carpathia. A INC też warto mieć, bo tam rynek główny, więksi inwestorzy, większa płynność.

A o tym, czy to Carpathia kupiła akcje BitEvil, czy INC, czy jeszcze ktoś inny dowiemy się jak sąd zarejestruje nową emisję BitEvil

• Re: Kiedy debiuty Genxone i Drago? Autor: ~Lisek [83.7.53.*]
    Dzięki wielkie za odpwiedz i rozjaśnienie sytuacji. Sam mam akcje INC i długo czaiłem się na Carpathie (jak już pisałem wcześniej nie kupiłem po 4.6 i pociąg mi odjechał). Teraz szukam alternatywy która z dużym prawdopodbienstem pozwoli mi zarobić,stad pojawił się temat Bitevil.

Pzdr
  • Re: Kiedy debiuty Genxone i Drago? Autor: ~Leo [5.173.56.*]
    https://www.tuinwestor.pl/komunikaty/raport/medcamp/813596
  • Re: Kiedy debiuty Genxone i Drago? Autor: ~Dave [85.193.253.*]
    a ile %? wiadomo?
    Dnia 2020-07-09 o godz. 15:35 ~Dave napisał(a):
    > a ile %? wiadomo?

Niestety, to ich słodka tajemnica.
    Np. co z tego, że wiemy, że Carpathia kupiła akcji Drago za 200 tys. zł w ub. roku. W sierpniu kolejna oferta Drago - już na Crowd. Na pewno dokupią, pytanie ile i po ile?
[x]
CARPATHIA -2,86% 3,40 2022-05-27 09:31:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.