• Co to za baton? Autor: ~Optymista [109.233.91.*]
    Kto to wystawił i po co? Żeby kurs jie rósł przez jakiś czas...?Przecież to w obecnej sytuacji jest nie do przejścia...tylko jakieś dobre info może pomóc... ale wtedy po co sprzedawać na tym poziomie...bez sensu...to jest właśnie ogromna wada tej spółki...bardzo niskie wolumeny obrotów...
  • Re: Co to za baton? Autor: ~Obserwator [37.47.200.*]
    skoro jest tak dobrze, to dla potencjalnego inwestora taki pakiet na jeden strzal to jak marzenie, no chyba ze nie jest tak dobrze jak to pisza na forum. Wtedy faktycznie sciana nie do przejscia
  • Re: Co to za baton? Autor: ~jaco [80.238.80.*]
    Optymista co dalej z optymizmem...50 groszy nie ma Złotówka to cel astronomiczny.....Co dalej??
  • Re: Co to za baton? Autor: ~Optymista [109.233.91.*]
    Trudno powiedzieć... ale mój optymizm faktycznie przygasł...cały czas uważam, że spółka jest tania... kapitalizacja po prostu śmieszna...no ale sam kurs się nie podniesie...to co da się zauważyć to pewna nerwość, amplituda wahań wysoka...spadki i wzrosty po 10% na jednej sesji...50 groszy tu wciąż może być w kilka sesji... ale jeśli ktoś zechce męczyć w dół to może się jeszcze osuwać...szczerze to nabrałem dystansu już do tego...może ktoś z jajami przetestuje poziom realnej wartości tej spółki i wystawi na S, 500k papiera PKC...ciekawe gdzie się zatrzyma...
    Co ciekawe miałem ostatnio taki sen... 1.3 mln tylko, że na K... przy kursie 0.39...podkreślam, że to tylko sen... ale ten widok był bezcenny:-)
    Czy nikt się nie zlituje i nie rozbierze tego pakietu? Fajnie byłoby jakby to ktoś zgarnął jednym kliknięciem znienacka a za dwa tygodnie kurs po 0,5 groni ...,,,,100% przytulone:-)
    Miałem na myśli oczywiście 0,50 groszy :-)
  • Re: Co to za baton? Autor: ~Bingo [46.238.240.*]
    Ten kto to wystawia wcale nie chce sprzedać tylko straszy drobnice.AT się klania kurs idealnie doszedł do luki bessy na 0,45 i zjazd .Domknięcie tej luki daje nadzieje na wyższe poziomy
[x]
REDAN 1,55% 0,20 2020-12-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.