• Wyniki za II Kw Autor: ~kossa [37.190.129.*]
    Czy beda wreszcie na + Kampania prezydencka a co za tym idzie wykorzystanie powierzchni reklamowych + sprzedaz aktywów + dofinansowanie za virusa.. co myślicie?
  • Re: Wyniki za II Kw Autor: ~Inwestor4fun [83.28.168.*]
    Żartujesz czy jak? Jak ma być na plus jak covid wszystko pozamykał kwiecień i maj? Czytałeś ostatni raport? Tam masz wszystko, jedyne za co można trzymać kciuki tożeby strata była jak najmniejsza. Dofinansowanie w księgowości będzie tylko w przepływach finansowych więc nie wpłynie na wynik operacyjny i netto.
  • Re: Wyniki za II Kw Autor: ~kossa [37.190.129.*]
    Firma ma bilbordy a nie januszy biegających z kartkami po mieście zlecenia na odpalenie reklam moze przyjąc jedna osoba siedzac z telefonem w WC ....no chyba ze to nie możliwe?
    Wszystko napisałem co wiem z przeczytania ostatniego raportu gdzie spadek przychodów Screen Network może wynieść w II 70-80% to sobie teraz to dodaj i odpowiedz na pytanie. Firma dobra ale co zrobisz jak wszyscy obsrani wirusem..
    Ale nikt nie spodziewa się nigdzie dobrych wyników za II kwartał więc luz, zapewne cena już do zdyskontowała. Ważne co będzie dalej, a dalej powinno wszystko wracać do normy.
  • Re: Wyniki za II Kw Autor: ~kossa [37.190.129.*]
    nie nakrecaj sie bo jednak chyba nie jest az tak zle poza tym firma praktycznie na dołku tyle ze obroty nedzne ale nie takie społki podawały straty i szły na północ...
    Tu się z Tobą zgadzam, ja trzymam i dobieram, ale dobrych wyników na razie się nie spodziewam za II kwartał.
[x]
4FUNMEDIA -5,36% 5,30 2021-06-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.