• Marudy... Autor: ~Ola [109.173.155.*]
    Nie rozumiem tych marudzących.... Czy ktoś komuś przystawia pistolet do głowy, żeby kupował te akcje???? Jak spółka nie pasuje, to nie trzeba przecież kupować albo można sprzedać :)
  • Re: Marudy... Autor: ~Xxc [31.60.231.*]
    Nie ma co się produkować
    70% dawcy
    30 % zarabia
    Tyle
  • Re: Marudy... Autor: ~Ola [109.173.155.*]
    Ciężko się załapać do tej 30 :)
  • Re: Marudy... Autor: ~Sandra [37.120.156.*]
    Ale czego nie rozumiesz?
    Jak człowiek zaufał miłym panom snującym obietnice, zainwestował to chciałby patrzeć jak je realizują.Mają sztab ludzi, twierdzą, że z doświadczeniem (więc powinni wiedzieć co obiecują), mają gry- pieją od 3 miesięcy, że niby są, mają kasę od inwestorów, umowy- czego im jeszcze brakuje??
    Nie wiadomo, bo nabrali wody w usta i nic.
    Jak będę chciała wesprzeć instytucje charytatywną to dam na WOŚP a nie na siatkę darmozjadôw obiecywaczy co pasą tyłki pisząc autoreklamy.
    Czekam od 3 miesięcy ciekawa co z tych gier wyniknie a gry im bliżej tym dalej.
    I jeszcze rzecznik zarządu Baja sugeruje, że nikt tu nic nikomu nie obiecywał?
    No helou!
    Panowie na oko 50+ a jak dzieci we mgle.
    Oczywiście że mogę sprzedać.
    A o realizację ogłaszanych planów to spytać mi nie wolno? Podzielić się wrażeniami z innymi w podobnej sytuacji? Nie po to to forum jest?
    Tylko dla naganiaczy?
    Nie rozumiem.
    I czy ktoś komuś tu pistolet przystawia do głowy i każe czytać? Zgadzać się też nie musisz.
    W czym masz problem?
    I kto tu marudzi?
  • Re: Marudy... Autor: ~Baja [188.146.112.*]
    Sandro, znow masz racje. Udam sie do Zarzadu Moze mnie na etat albo choc na fakture wezma. Rzecznikiem moge byc sie okazuje. Ja tu Wam wszystko pisac bede. Jak ze samego zrodla sie dowiem to i Wy wszystko bedziecie wiedziec.
    No, wiec poprzec prosze calym akcjonariatem FF.
    A ze gry nie ma to fakt.
    Zobaczymy co napisza.
    Ale Sandro to jak 3 mies temu kupowalas to chyba do przodu jestes wiec co sie tak denerwowac?
    No to tyle od przyszlego rzecznika. Ciekawe czy to maja w budzecie bo ja tania nie jestem. Liczy sie fachowosc u mnie a nie oglada czy niska cena.
    To na forum pytasz? :) Forumowicze coś Ci obiecywali?:) To chyba nie jest miejsce do pozyskiwania informacji :)
    Proponuję zapytać zarząd :) Dla ułatwienia podaję dane kontaktowe :)

• Al. Jana Pawła II 27
    • 00-867 Warszawa

[email protected]
    Zaraz ktoś napisze : " Co BABY robią na giełdzie ?" :)
  • Re: Marudy... Autor: ~Baja [188.146.99.*]
    Jak to co robią na giełdzie?. Zajmujemy należne nam miejsce.
    Już nie czasy patriarchatu.
    Czas zdać sobie sprawę że kobiety bez mężczyzn przetrwają jako gatunek ludzki a odwrotnie nie bardzo.
    Siła przestaje dominować. Takie prawo natury. Ewolucja. Mężczyzna tak naprawdę jest przecież do zabawy :)
  • Re: Marudy... Autor: ~Xxc [5.184.241.*]
    Ja nie wiem co te baby chcą
    Ja im podpowiadam i jeszcze marudzą
    Ja nie marudzę Szukam usprawiedliwienia dla głupot które czasem robię i tyle. Padło na Ciebie. Ale się przyznaje chociaż A za rady jestem wdzięczna. Nie robi mi różnicy czyś chłop czyś baba.
    Czy chłop czy baba i tak cię lubię :)
    ALE SIĘ NIE OSWIADCZAM
    Ja też nie dam na Ciebie XXc złego słowa powiedzieć !!!!! I oficjalnie podnoszę Ci rating do A !!!!! :)))
    Wogole to fajne tu chłopaki i już.
    Choć nie którzy szowinisci. Ja też szowinistka więc jest po równo.
  • Re: Marudy... Autor: ~Xxc [176.113.207.*]
    Inventrion kupiony ?
    Zarobione coś odrazu ?
    Widziałaś jak ładnie podskoczył
    Odrazu jak ci napisałem haha
  • Re: Marudy... Autor: ~Xxc [176.113.207.*]
    Oj ale ocena
    Zasłużona :) Kupiłam po 91 gr :)
    Ja już pisałam, że to forum fajne :)
    Pisałem ci jak było 87
    Ja jestem fajny Olu
    Hagada skromność
    Xd
    Nie zdążyłam po 87, musiałam coś sprzedać, zanim złożyłam zlecenia, to już poleciało.... A wcześniej miałam kupione po 1,75 i całe szczęście,że coś mnie tknęło, żeby sprzedać na umowę z Koreańczykami, bo dopiero bym teraz ryczała :) Tak że wszystko w klasie.:)
    To są wszystko spółki na 1 góra 2 strzały i nara także tego
    Zobacz co się dzieje na biomed padaka haha
    Mortimerze, owszem, jestem do przodu (choć na razie tylko teoretycznie) i nie miałabym nic przeciwko aby tak pozostało. A przy takim podejściu do inwestorów to mało realne. I też wyobraź sobie, że jako akcjonariusz chciałabym aby również moja spółka jednak coś wreszcie skończyła. Baja też o ile nie mylę nicka czeka na „swojego Disneya”. Rozumiem, że dla ciebie wszystko jest ok, ale może nie dla każdego świat kończy się na rozdmuchanym kursie?
    Dla mnie to nie jest ok. Spółka sama podkopuje swoją wiarygodność zamiast ją budować. Coraz trudniej jej będzie o kolejnych inwestorów, bo z każdym następnym niedotrzymanym terminem bardziej przypomina słynny tu macrogames
    No to z mojej posady nici. Kude a bym sobie pisała i by mi za to płacili. A tak to tylko tytuły mi zostaną że PR i rzecznik i przezwiska że Wojtek albo ... Już nie pamiętam, Jarek chyba. A może Darek.?
  • Re: Marudy... Autor: ~Mortimer [195.245.217.*]
    To powiedz droga/drogi Sandro(sandrze) od ilu lat siedzisz w deweloperce gier ? Strzelam ze tak moze rowne zero. To nie jest wypiek chleba albo skrecanie dlugopisow. Sorry. A jak masz pretensje do debiutanta BLK to jak slabo musisz oceniac CDProject , Ci to dopiero przekladają swoje gry o miesiace hen naprzod. A firma wielka. I bogata. Skończ jeczec i sprzedaj akcje jak sie nie podoba, chetnych nie brak. Choc podejrzewam ze akcji masz tyle co lat doswiadczenia w gamedev.
    A kysz
    Dziękujemy Mortimerze. Choć ogólnie zgadzam się z Bają, to jednak czasem męskie ramię się przydaje ;) zwłaszcza w dosadnym wyrażeniu zdania :)
  • Re: Marudy... Autor: ~Mortimer [89.64.87.*]
    Są spółki które bawią się w fabrykę komunikatów. Ale są takie które z informacjami są lekko pisząc "na bakier". Dziś na takiej spółce wyciąłem ładne 65% (blirt) tamci też nie potrafią w "info" ale dzis pogonili grubo. Ja trochę znam rynek deweloperki i w tym biznesie nie można puścić czegoś co na 100% mie hula. I nie tylko od strony samej mechaniki gry ale całego "sosu" dookoła, monetyzacji , umów , dystrybucji promocji terminów licencji itd. Więc kompletnie mnie nie wzrusza że sobie przekładają premierę. Zresztą nawet lepiej dla mnie bo zaczyna się sezon wakacyjny i będzie ogólna kicha na rynku, szkoda palić serię komunikatów jak już zaczną. Ale proszę bardzo - droga wolna. Przesunę sobie coś w portfelu to złapię może jeszcze coś od zniechęconych.
    Też liczę że coś jednak spadnie do poziomu mojego portfela.
    A ja Mortimer myślałam żeś Ty literat a Ty się na gamingu znasz :)))
  • Re: Marudy... Autor: ~zniewolony [89.243.187.*]
    Jestesmy w domu na to liczylem
  • Re: Marudy... Autor: ~Mortimer [89.64.88.*]
    Jestem człowiekiem renesansu...porymuję, poprogramuję , pośpiewam, pogotuję. :P
[x]
BTCSTUDIO -1,67% 0,71 2022-01-21 10:50:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.