• jakoś cicho o pieniążkach za kwiecień-maj Autor: ~marian_koniuszko [95.44.69.*]
    czyżby już wyschło źródełko? :) czy obligi zobaczą jeszcze jakieś siano?
  • Re: jakoś cicho o pieniążkach za kwiecień-maj Autor: ala_ma_akcje [5.187.53.*]
    Masz chyba jakąś obsesję? Co parę dni wypluwasz takie przemyślenia. Jadą z procesem restrukturyzacji i nawet z komunikatów widać wyciągają zaległości, żeby wyjść na prostą. Jak masz udziały to powinieneś chyba raczej kibicować. Chyba, że jesteś tu tylko po to żeby mącić wodę...
  • Re: jakoś cicho o pieniążkach za kwiecień-maj Autor: ~marian_koniuszko [95.44.69.*]
    wyjść na prostą? chyba kopytami do przodu :)
  • Re: jakoś cicho o pieniążkach za kwiecień-maj Autor: ~Zibi [88.156.139.*]
    Marian "kibicuje" wszystkim windykatorom. Prawdopodobnie go któryś ściga(ł) za długi, a może nawet wszyscy ;)

A wracając do tematu. Obligatariusze serii M (czyli tej z Catalyst) zostają na bieżąco spłacani z przedmiotu zabezpieczenia. Pozostała część (poza tymi spłatami) wg ostatnich propozycji spółki będzie skonwertowana na akcje. Czyli w sumie nie najgorzej, biorąc pod uwagę te cyrki i złodziejstwo, którego dopuścił się poprzedni właściciel/prezes.
  • Re: jakoś cicho o pieniążkach za kwiecień-maj Autor: ~marian_koniuszko [95.44.69.*]
    Dnia 2020-07-01 o godz. 14:00 ~Zibi napisał(a):
    > Marian "kibicuje" wszystkim windykatorom. Prawdopodobnie go któryś ściga(ł) za długi, a może nawet wszyscy ;)

nie mam i nie miałem koleżko żadnych długów, czy mi wierzysz czy nie - nie mój problem. rzecz jasna comiesięcznie regulowanych zobowiązań jak karta kredytowa czy leasing to do długów nie zaliczam.
    ale coś ci powiem w kwestii ścigania. jednego windykatorka to ja ścignąłem, a dokładniej to mój prawnik. kupilem córce telefon z abonamentem - i dosłownie po 2 dniach się zaczęło. wydzwaniali codziennie i za nic w świecie nie przyjmowali do wiadomości że tutaj takiego ryśka nie ma i nie będzie, a ja mam numer świeżo zakupiony. nie pomagały prośby - więc się trochę rzeczy nagrało i resztę zrobił mój prawnik. windykatorki beknęły na 3 tysie dla mnie plus cel społeczny plus koszty. nazwy nie będę tu wymieniał, ale nie był to getback.

• Re: jakoś cicho o pieniążkach za kwiecień-maj Autor: ala_ma_akcje [5.187.53.*]
    Współczuję. Czepili się Ciebie źli ludzie;)
    A merytorycznie to ~Zibi masz rację. Też uważam ze układ będzie z korzyścią dla spółki a zwłaszcza dla notowań.
    Dnia 2020-07-02 o godz. 08:32 ala_ma_akcje napisał(a):
    > Współczuję. Czepili się Ciebie źli ludzie;)

nie ja pierwszy i nie ostatni, co kupił nowy numer który kiedyś miał jakiś dłużnik. sprawa znana od dawna.
    dlaczego uważasz że konwersja będzie pozytywna dla notowań? znasz zasady? wszyscy co macie tu akcje to idziecie z torbami jak wam dosypią papiera
    No ale jaki jest wybór? Jak zgaszą światło to na pewno nic nie zobaczymy. A tak mogą pozostać i ja przynajmniej oceniam, że jest szansa na odbicie. Po zawarciu układu powinno się dużo zmienić na plus IMO. Pozdrawiam.
    okazuje się bowiem, że 12 mln akcji z konwersji to jest liczba AKCJI PO SCALENIU. a więc drodzy akcjonariusze, jaka będzie cena, jeśli przy "dzisiejszej" cenie 0,09 zł (i "dzisiejszej" liczbie akcji 25 mln sztuk) dosypie się 240 mln "dzisiejszych" akcji (12mln x20 - scalenie)? 0,09 zł podzielone na 10? 1 grosik? :)
    to jest wypisz wymaluj to samo co miliardy akcji na getback, tyle że tam konwersja nie przeszła.
  • Re: jakoś cicho o pieniążkach za kwiecień-maj Autor: ~Oko [94.254.235.*]
    Czy ktoś coś wie kiedy kolejna wypłata?
    Czy nowy administrator jest rzetelny czy to układ z nowy zarządem żeby nie wypłacać kasy zbyt często?
  • Re: jakoś cicho o pieniążkach za kwiecień-maj Autor: ~Solo [89.77.188.*]
    Podejrzewam, że właśnie oto chodziło! nie bardzo się chamom podobało, ze co 2 miesiące były jakieś spłaty obligacji oni kombinują na swoją strone - nic nie oddać!
    ja raczej pytałbym nie kiedy - lecz czy w ogóle
  • Re: jakoś cicho o pieniążkach za kwiecień-maj Autor: ~Oko [89.77.43.*]
    No cóż trzeba będzie się upomnieć w różnych instytucjach o rzetelne sprawdzenie czy aby nas z nowym administratorem nie rąbią na kasę.
    Proponuje im wypłacać Nasza kasę Bo taniej wyjdzie i bezpieczniej - inaczej nie opędza się od pism Z różnych instytucji na 3 litery
    Nie zamierzam im oddać ani złotówki ze swojej kasy
  • Re: jakoś cicho o pieniążkach za kwiecień-maj Autor: ~Zibi [88.156.139.*]
    Spokojnie, dajmy im (nowemu administratorowi) szansę. Poprzedni też nie był bez wad - odpisywał nieraz po kilku tygodniach, zanim dotarły pierwsze pieniądze też to trwało, itd.

Proces restrukturyzacji jest nadzorowany przez sąd, jest wyznaczony przez sąd zarządca, powinno być OK.
    czyli wszystko pięknie gra, poza kasą :D
  • Re: jakoś cicho o pieniążkach za kwiecień-maj Autor: ~oko [89.77.43.*]
    Ktoś coś wie kiedy kasa za 4 mc?
    Czuję że jesteśmy robieni w balona. Na jakiej podstawie wypłaca nam się kasę kiedy oni chcą.
    Powinno być co miesiąc tyle ile wyszło z pakietów. Czy ktoś to kontroluje czy oni nam prawidłowo wypłacają ?
    Mam wrażenie że wypłacają ile chcą i kiedy

Z moich informacji ten nowy administrator to kancelaria co je z ręki tego zarządu za kasę którą im płacą z innego tytułu czyli zrobi tak żeby było dobrze ale nie dla nas.
    Dnia 2020-07-15 o godz. 07:20 ~oko napisał(a):
    > Z moich informacji ten nowy administrator to kancelaria co je z ręki tego zarządu za kasę którą im płacą z innego tytułu czyli zrobi tak żeby było dobrze ale nie dla nas.

dobrze trop złapałeś i węszysz :) a tu naiwniaki się cieszą że jak obligacje kupili taniej to już prawie wyszli na zero :D

[x]
FASTFIN 0,00% 1,34 2021-10-01 11:24:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.