• Debiut GenXone. To pozwoli nam ruszyć Autor: ~dr_wezol [83.168.117.*]
    W dniach 22-23 czerwca odbędzie się 1. edycja wydarzenia Polish Capital Market Days Online Edition 2020, podczas którego zagraniczni i polscy inwestorzy będą mieli okazję poznać bliżej 11 spółek technologicznych. Będą to firmy notowane na warszawskiej giełdzie, ale również przyszli debiutanci.
    Podczas 2-dniowego wydarzenia, 11 spółek zaprezentuje swój model biznesowy oraz przedstawi plany rozwoju. Uczestnicy będą mieli również możliwość zadawania pytań. W Polish Capital Market Days wezmą udział takie spółki jak PlayWay, GenXone, Holo4Labs, Movie Games, Pure Biologics, MeetBit, MedApp, Medinice, Synektik, XTPL oraz Triggo.

Może wreszcie usłyszymy, kiedy możemy liczyć na debiut.

Jak to okreslono w raporcie: "Carpathia jest znaczącym akcjonariuszem GenXone"
  • Re: Debiut GenXone. To pozwoli nam ruszyć Autor: ~Kokon [31.0.47.*]
    Na spółce MOJ SA to dopiero mogą być wzrosty...
  • Re: Debiut GenXone. To pozwoli nam ruszyć Autor: ~quote [195.54.187.*]
    Proponuję się przyjrzeć jednej z tych spółek - Synektik.
    Tam wzrosty na pewno będą.
  • Re: Debiut GenXone. To pozwoli nam ruszyć Autor: ~dr_wezol [37.47.152.*]
    Poniedziałek, 22 czerwca:
    • 10.00-11.00: MeetBit, Rafał Orlicki oraz Jakub Duda
    • 11.00-12.00: Triggo, Rafał Budweil
    • 12.00-13.00: XTPL, Filip Granek oraz Jacek Olszański

• 13.00-14.00: Movie Games, Mateusz Wcześniak

• 14.00-15.00: GenXone, Michał Kaszuba

15.00-16.00: Medinice, Sanjeev Choudhary oraz prof. Piotr Suwalski

Ciekawe, czy Wcześniak powie coś o naszych wspólnych planach gamingowych w Rumunii.

A Kaszuba powinien przybliżyć datę debiutu. Nie mówię już o tym, że niektórzy dopiero dowiedzą się, co to GenXone.

• Re: Debiut GenXone. To pozwoli nam ruszyć Autor: lawyer_mz [91.212.223.*]
    Dr masz może jakieś wieści z prezentacji a może można gdzieś przeczytać relację z tego wydarzenia?
  • Re: Debiut GenXone. To pozwoli nam ruszyć Autor: ~dr_wezol [37.47.180.*]
    Dnia 2020-06-23 o godz. 08:29 lawyer_mz napisał(a):
    > Dr masz może jakieś wieści z prezentacji a może można gdzieś przeczytać relację z tego wydarzenia?

No właśnie liczyłem, że INC jak współorganizator pochwali się przy okazji, że Carpathia ma sporo akcji GenXone i czeka niecierpliwie na debiut.
    Może się pojawi coś w ciągu dnia - dziś drugi dzień imprezy.
    A prezes Kaszuba nie mógł nie wspomnieć o debiucie.
  • Re: Debiut GenXone. To pozwoli nam ruszyć Autor: ~dr_wezol [37.47.180.*]
    Lawyer, zdaje się, że się właśnie doczekałem na INO :-)

GenXone w portfelu Carpathii też - myślę - będzie doceniony.
    Mam nadzieję, że remont skończony :_)
  • Re: Debiut GenXone. To pozwoli nam ruszyć Autor: lawyer_mz [91.212.223.*]
    To fajnie, gratki, INO to był ciekawy typ, mi brak cierpliwosci nie pozwolił zarobić zbytnio na rynku korony, a było tam wiele mozliwości na zrobieniee setek procentów.
    Co do remontu to jestem na finiszu i niebawem wracam do gry, wyczyściłem niestety sie z zasobów gotówkowych ale pomału bedę dokładał do puli. Obecnie mam w portfelu tylko GPW, w nieduzych ilościach MMD, CRC, INC oraz PDZ.
  • Re: Debiut GenXone. To pozwoli nam ruszyć Autor: ~dr_wezol [37.47.177.*]
    Co do cierpliwości - często się przydaje.
    Ale tutaj - tak sądzę skromnie - nie będziemy musieli długo czekać.
    Debiuty GenXone i SkinWallet to kwestia dnii, góra tygodni. Przebitka na debiutach, Carpathia pochwali się ile ma - to musi podnieść mocno kapitalizację

Druga rzecz - wyniki za II kw. Na pewno podadzą szacunkowe na początku lipca. Szybki rzut oka na to co Carpathia ma w portfelu i wiadomo, że będzie dobrze. Myślę, że i bez debiutu w czerwcu, wynik za II kw może być lepszy niż rok temu. Ciekaw jestem, czy przypadkiem niektóre wzrosty (np. DOOK wczoraj) nie mają jakiegoś związku z Carpathią :-)
    No i ciekaw jestem, czy to Carpathia objęła 800 tys. akcji BitEvil po 50 gr i jaki będzie kurs 30 czerwca :-)
  • Re: Debiut GenXone. To pozwoli nam ruszyć Autor: ~plekus [195.189.42.*]
    kiedy debiut GenXone?

ile tego ma carpatia, będzie 10%?
  • Re: Debiut GenXone. To pozwoli nam ruszyć Autor: ~Inc [172.94.8.*]
    No i kiedy ten debiut??? Zepsuli ten temat jak ostatnio one solution? Prezes mowil o tym w maju a teraz podobno za kilka miesięcy ten debiut. Co jest z nimi???
  • Re: Debiut GenXone. To pozwoli nam ruszyć Autor: ~dr_wezol [83.168.117.*]
    Ja nie wiem, kiedy debiut GenXone, ale szczerze mówiąc - do tego akurat debiutu mi się nie śpieszy. Powiem, dlaczego.

Związki prezesa GenXone Michała Kaszuby z InnoGene są ogólnie znane. InnoGene - głównie z powodu sprzedaży akcji przez prezesa - cierpi teraz, ale wieści o współpracy z zagranicą i ta wczorajsza informacja o chęci przejścia na główny parkiet wczesniej czy później pociągną notowania InnoGene w górę.

Po debiucie GenXone siłą rzeczy - zarówno z powodu tego czym się zajmuje jak i ze względu na Kaszubę - będzie porównywany do InnoGene. Im wyżej będzie InnoGene tym lepiej dla GenXone - i dla nas. Dlatego ja wolałbym, żeby ten debiut GenXone przypadł na moment, kiedy zacznie się szaleństwo na Inno.

Oczywiście, gdyby debiut GenXone był teraz, w ciemno można by powiedziec, że wyniki Carpathii w II kwartale przyprawiłyby wielu o zawroty głowy. Dlatego rozumiem nerwowość w oczekiwaniu debiutu GenXone - zwłaszcza jak ktos kupił Carpathię niżej i teraz - z różnych powodów- chciałby sprzedać.

Ja nie mam zamiaru najmniejszego sprzedawać, zanim na NewConnect pojawią się spółki gamingowe z portfela Carpathii. Przy tych wycenach na NC i GPW, każdy debiut tych spółęk powinien przynieśc Carpathii zysk rzędu x razy włozony kapitał. Oczywiście nie zakładam, że za każdym razem Carpathia od razu na debiucie będzie pozbywać się wszystkich, czy choćby większości akcji takich spółek jak:

Detalion Games

Play2Chill

PunchPunkGames

Drago Entertainment

Bored Games

President Studio

Hydra Games

Do tego grona pewnie dołączyło juz ostatnio Incuvo. I będą kolejne. Bo układ jest jasny - INC olrganizuje kasę dla nowych spółek przez CrowdConnect i potem wprowadza na giełdę - Carpathia kupuje tanie akcje przed IPO.

Debiut GenXone - nie tylko ze względu na sytuację z koronawirusem (a przeciez być może badania GenXone tu się przydadzą), ale i na obecność Ciszewskiego w akcjonariacie będzie wspaniałym prezentem dla nas.

Ale na razie spróbujmy doczekać się debiutu SinWallet - prezes "Skórek" mówił, że chcieliby bardzo wejść na NC jeszcze przed wakacjami. Nawet jak będzie w lipcu - też ok. Carpathia kupiła akcji za prawie 200 tys. zł. Myslę, że zysk razy cztery jest całkiem mozliwy. To by było tyle, ile cały zysk w II kwartale ub roku - z tego co pamiętam zdecydowanie najlepszym w 2019.

I to jest całe sedno - możliwości poprawiania wyników Carpathii w najbliżsyzm czasie wydają się niemal nieograniczone. A kapitalizacja jaka jest - każdy widzi. Spółka, która już w tej chwili ma np. 5 proc ArtGames i prawdopodobnie jeszcze więcej BitEvil. I całą masę obiecujących spółek gamingowych czekających na debiut.

No i Rumunia we współpracy z Movie Games...

• Re: Debiut GenXone. To pozwoli nam ruszyć Autor: ~Jx [83.28.223.*]
    dr_wezol ma rację, że genXone będzie odnoszona do InnoGene. Dla mnie InnoGene nie ma prawa spadać teraz, własnie z powodu ustawiania ceny genXone. Większym problemem są papiery Medcampu (który ma duzo genXone), a nade wszystko opcje ich odkupienia od funduszu. Tu trwa cały czas walka o papiery.
    Emitent informuje, że spółka Genxone S.A. osiągnęła w maju br. przychody netto w wysokości ok. 2,55 mln zł. W okresie od 1 kwietnia do 31 maja 2020 r. łączne przychody Genxone S.A. wyniosły ok. 3,7 mln zł.

https://newconnect.pl/komunikat?geru_id=167174&title=Przychody+sp%C3%B3%C5%82ki+GENXONE+osi%C4%85gni%C4%99te+do+ko%C5%84ca+maja+tego+roku.

Medcamp już wystartował :-)
    Ktoś pytał, ile Carpathia ma GenXone - niektórzy pisali, że 10 proc. Ja nie wiem - wiem tylko, że dwa razy kupowali, bo mieli już w portfelu na koniec 2019 i teraz niedawno wzięli udział w emisji, w której brał udział także Ciszewski.

przecież nikt nie wie o tym :-)

napisali info na profilu medcamp

gdyby tak szanowny zarząd wydał komunikat
    to by się zaczęło ....

toszkę brakuje komunikacji w spółce

na stronie genoxne wyczytałem że mają ok 8 % akcji

troszkę mało....

ale medcamp tylko 14 % a taka euforia :-)
    Dnia 2020-06-25 o godz. 16:04 ~plekus napisał(a):
    > na stronie genoxne wyczytałem że mają ok 8 % akcji
    >
    > troszkę mało....
    >
    > ale medcamp tylko 14 % a taka euforia :-)

Zwłaszcza, że w odróznieniu od Medcamp, dla którego GenXone to prawie wszystko, Carpathia ma masę gamingu i najbardziej na tym się koncentruje :-)
    Masz rację - nie chwalą się specjalnie. Na razie. Jak przyjdą debiuty - będzie na pewno więcej piaru.
    W Rumunii dziś pierwsza transakcja od chyba połowy kwietnia :-) Niby tam kupa akcji notowana, ale podejrzewam, że jak już ruszy - pójdzie szybciej niz u nas, choć u nas tylko 300 tys. akcji w obrocie. Może Rumuni muszą się dowiedzieć, że Carpathia zainwestowała w jakąś ich spółkę gamingową. Zwłaszcza, że to na pewno nie będzie jedyna spółka z gamingu w rumuńskim portfelu Carpathii.
    Czekamy
  • Re: Debiut GenXone. To pozwoli nam ruszyć Autor: ~On [89.76.174.*]
    Na Medcampie gra spekula, także nie ma co patrzeć na te wzrosty, bo za chwile będzie sypanie
    Dnia 2020-06-25 o godz. 18:28 ~On napisał(a):
    > Na Medcampie gra spekula, także nie ma co patrzeć na te wzrosty, bo za chwile będzie sypanie

Ok, ale fakty są takie: Medcamp rosnie z powodu GenXone.
    My powiedzmy, że mamy połowę tych akcji GenXone, które ma Medcamp (ale tam miało być dojście do 50 procent)

Kapitalizacja Medcamp jest 5 razy taka jak Carpathii

I my mamy całą masę akcji gamingowych, zwłaszcza tych, które dopiero będą debiutować i które były tak rozchwytywane przy ofertach robionych przez INC na Crowd.

No i mamy 300 tys akcji w obrocie na NewConnect i na razie więcej nie będzie.
  • Re: Debiut GenXone. To pozwoli nam ruszyć Autor: lawyer_mz [37.248.155.*]
    Hej, zapakowałem CRC spory, jak na moje możliwości, pakiet po 5,3 a tu kurka ktoś na siłę musi wyjść i brak popytu zabija kurs, ehh mam nadzieję, że niedługo to się zmieni, spółka warta malutkie 20 mln a perspektywy całkiem przyjemne.
    Hej, Lawyer - jak widac, nawet dzisiejsze info potwierdzające, że za chwilę GenXone wyląduje na NC a Carpathia wreszcie będzie mogła zapisac zyski z tej inwestycji ( obojętnie, czy cos sprzeda na debiucie czy po nim, czy będzie trzymać - cena rynkowa będzie na pewno dużo wyższa od ceny, po której kupowała Carpathia GenXone) nie pomogło. Na razie.

Czy ktoś potrafi sobie wyobrazić, że po debiucie GenXone sam pakiet akcji GenXone będzie wart połowę czy całą kapitalizację obecna Carpathii? Ja mogę.

Ja wiem, że GenXone to (na razie przynajmniej) nie to co Vaxart czy Inovio, ale spółka jako naprawdę należąca do biotechu powinna wzbudzać większe zainteresowanie. Tak jak spółki w USA. Na razie tego nie ma. Myslę, że to się pojawi.

Tak czy inaczej - bardziej licze na spółki gamingowe z portfela Carpathii - gaming jakoś bardziej dociera do szerokich mas naszego rynku :-) A tu tez będziemy mieli hity. Zanim wejdzie klasyczny gaming zobaczymy na co stać SkinWallet.
  • Re: Debiut GenXone. To pozwoli nam ruszyć Autor: ~WSZECHWIEDZĄCY [91.212.223.*]
    Prędzej czy później będzie tu Wysoko. ...warto być cierpliwym i dokupować....
  • Re: Debiut GenXone. To pozwoli nam ruszyć Autor: ~WSZECHWIEDZĄCY [91.212.223.*]
    Carpathia zaczyna się budzić... Inwestorzy zaczęli dostrzegać potencjał Spółki...
  • Re: Debiut GenXone. To pozwoli nam ruszyć Autor: ~dr_wezol [37.47.190.*]
    Nasza perła w portfelu pozwala chwalić się Medcampowi

https://newconnect.pl/komunikat?geru_id=167847&title=Podj%C4%99cie+wsp%C3%B3%C5%82pracy+pomi%C4%99dzy+GenXone+S.A.++a+Seegene+Inc.+z+siedzib%C4%85+w+Seulu+w++zakresie+walidacji+nowego+testu+genetycznego

GenXone S.A. podpisała w dniu 4 lipca 2020 r. z Seegene Inc. umowę współpracy, na podstawie której Seegene Inc. zlecił GenXone S.A. przeprowadzenie ewaluacji nowego testu genetyczego Allplex™ SARS CoV2 & RV Essential umożliwiającego diagnostykę wirusa SARS- CoV - 2 oraz 17 innych wirusów oddechowych w jednym protokole laboratoryjnym i docelowo wprowadzenie takiego testu do oferty jeszcze w bieżącym roku.
    Seegene Inc. z siedzibą w Seulu jest światowej klasy producentem odczynników, materiałów oraz urządzeń wykorzystywanych w diagnostyce molekularnej, a jej akcje, od 2010r., są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Seulu _KOSDAQ_, a kapitalizacja spółki wynosi ok 3 miliardów dolarów.
    Działania Seegene Inc. skupiają się na rozwijaniu nowych, innowacyjnych technologii i produktów. Dzięki swoim laboratoriom i badaniom, Seegene Inc. jest światowym liderem w dziedzinie diagnostyki molekularnej.
    prowadzone przez GenXone S.A. oraz Seegene Inc. badania mogą się znacznie przyczynić do szybkiego wprowadzenia na rynek najwyższej jakości testów umożliwiających szeroką diagnostykę wirusów układu oddechowego u ludzi z uwzględnieniem SARS - Cov - 2 co może znacząco poprawić jakość diagnostyki i leczenia pacjentów z objawami. Kluczową wartością dla stron umowy współpracy jest poszukiwanie nowych rozwiązań umożliwiających szerszą i bardziej kompleksową diagnostykę infekcji oddechowych u ludzi.
    Zawarta umowa współpracy pozwoli GenXone S.A. włączyć się do współpracy ze światowymi liderami rynku w rozwijaniu nowoczesnych globalnych rozwiązań w zakresie diagnostyki i identyfikacji chorób zakaźnych, w tym COVID 19.
[x]
CARPATHIA 0,00% 3,00 2022-05-18 10:27:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.