• Musi zejść do 0.50 Autor: ~Prorok_belzebub [188.147.99.*]
    Witajcie.

2 lata temu ostrzegałem was przed zjazdem na tym walorze i trupami w szafie. Miałem rację, spółka spadła do 1.50 w najgorszym momencie, a trupem w szafie okazało się ograniczenie działalności do budowania domków w Nadarzynie, spadek przychodów i przejadanie majątku.

Zabrakło tu jednak spadku do 0.5. Bez tego walor nie pójdzie wyżej.

Na tym walorze siedzi za dużo załadowanych pod korek, którzy ani nie kupują ani nie sprzedają. Płynności nie ma.

Opcje są dwie. Pierwsza to wywalenie akcji w lewo przez longtermowcow. Przy 0.50 powinien pojawić się kapitał spekulacyjny i grube jazdy. W drugą stronę mógłby pociągnąć jazdę nawet do 4 złotych.

Druga opcja to odebranie akcji leszczom mającym 5-10k waloru i uzbieranie na porozumienie akcjonariuszy przez tych, co mają po 100k i więcej akcji. W tym celu musicie wywołać sztuczną zwale i odbierać od spanikowanych z lewej. Już raz próbowaliście zrobić porozumienie i nie wyszło. Trzeba uzbierać więcej akcji poniżej złotówki, najlepiej tak z 10%, jak Value FIZ się dołączy, to będzie ponad 20%. Sam zacznę zbierać koło 1 zł, mam 200k przeznaczone na ten walor. Jak już nazbieram akcji, dołączę się do porozumienia.

Aby rozpocząć spadki, musicie wystarczyć najmniejszych akcjonariuszy.

Proponuję rozpocząć proces straszenia w poniedziałek od wystawienia batonow 100k akcji i większych po 2 złote. Wystraszeni zaczną walić w lewo swoje 5k akcji, które zbierzecie do koszyków. Czasem trzeba będzie sypnac w lewo, by ładnie zbić kurs. Można też straszyć porannym TKO na poziomie 5 groszy.

W poniedziałek rozpoczynamy odleszczanie waloru i zbieranie akcji!
  • Re: Musi zejść do 0.50 Autor: ~skubas [83.28.243.*]
    Z miłą chęcią wezmę od Ciebie po 0,50.
    Poczekam, aż zwalisz........kurs :))
  • Re: Musi zejść do 0.50 Autor: ~Prorok_belzebub [188.147.96.*]
    Ja nie mam akcji, więc nie mogę zwalić kursu. Kupować będę razem z wami dopiero w przedziale 0.5 - 1, ale najpierw musicie zastraszyć słabych.

Proszę wystawić swoje 100k akcji po 2 złote albo straszyć otwarciem po 10 groni, to strachliwi będą gonić papier i się od nich dokupi po 1 złoty.
  • Re: Musi zejść do 0.50 Autor: ~wojyt [178.235.176.*]
    nie piździj.... bajkopisarz
  • Re: Musi zejść do 0.50 Autor: ~vfsdfdfds [188.146.172.*]
    ah te bankierowe "wyleszczanie". Dobrze, że Buffet nie umie po polsku bo jeszcze by to zobaczył i zszedł na zawał.
  • Re: Musi zejść do 0.50 Autor: ~Prorok_belzebub [188.147.108.*]
    Koleżko, ja nie mówię, że ktoś tu kogoś wyleszcza teraz, nie wygłaszam teorii spiskowych.

Ja dopiero chcę zorganizować wyleszczanie i ubić kurs. Na tym nieplynnym walorze wystarczy milion złotych, by rysować wykres tak, jak się chce. I ja go chcę rysować, a do zabawy zapraszam obecnych akcjonariuszy.
  • Re: Musi zejść do 0.50 Autor: ~skubas [212.160.172.*]
    A jak niby ty chcesz ubijać ten kurs nie posiadając akcji???
    Straszeniem akcjonariuszy z tego forum :))
    Niezły ancymon z ciebie.
  • Re: Musi zejść do 0.50 Autor: ~Baca [83.20.243.*]
    Tak namawia do tego wystawienia 50-100k akcji z prawej po 2 złote, że chyba domyślam się, co by się stało, jakby ktoś się na to zdecydował...

W sumie czemu nie, niech ktoś poświęci swoje akcyjki i odda belzebubowi, a on rozrusza gniota. Ja swoje wolę trzymać, ale dokupywać też nie chcę.
  • Re: Musi zejść do 0.50 Autor: ~Tri [185.53.134.*]
    Ja również z checią poczekam na 1 pln na zakupy...
  • Re: Musi zejść do 0.50 Autor: ~Win [188.146.96.*]
    Teraz tylko ARTGame w tym roku dwie duże premiery. Pierwsza już 10 lipca.
  • Re: Musi zejść do 0.50 Autor: ~jack [46.134.144.*]
    A ja dokupuję, w każdym tygodniu dobieram po 1.5-2k tych cenach. Jak zleci na 1.5 to będę zbierał po 3k tygodniowo.

Na potwierdzenie tego co mam wystawiam zebrane akcje na poziomie 5.5

Chętnie dołączę do jakiegoś porozumienia jakby takie chciało się zawiązać. To może wszyscy wystawmy akcje na 6 pln i policzmy ilu nas jest w sensie akcji. Wtedy zobaczymy czy jest sens porozumienia.

Obserwuję tę spółkę, bilans i wychodzi mi, że główni pójdą po spółkę i tutaj może być spokojnie 4 PLN a i tak będzie tanio.

• Re: Musi zejść do 0.50 Autor: ~idzpanwchu [193.200.123.*]
    Dnia 2020-06-16 o godz. 11:52 ~jack napisał(a):
    > A ja dokupuję, w każdym tygodniu dobieram po 1.5-2k tych cenach. Jak zleci na 1.5 to będę zbierał po 3k tygodniowo.
    >
    > Na potwierdzenie tego co mam wystawiam zebrane akcje na poziomie 5.5
    >
    > Chętnie dołączę do jakiegoś porozumienia jakby takie chciało się zawiązać. To może wszyscy wystawmy akcje na 6 pln i policzmy ilu nas jest w sensie akcji. Wtedy zobaczymy czy jest sens porozumienia.
    >
    > Obserwuję tę spółkę, bilans i wychodzi mi, że główni pójdą po spółkę i tutaj może być spokojnie 4 PLN a i tak będzie tanio.
    >

Jakoś nie widać tych akcji po 5,5...
  • Re: Musi zejść do 0.50 Autor: ~Tritonik [188.147.93.*]
    Przecież stoi 44500 na 5,5.

Ja mam 20000, w tej chwili wystawione ambitnie na 50, do porozumienia bym się dołączył. W tej chwili nie dobieram, ale może zacznę powoli skubać jak zrealizuje zysk na innych walorach.
[x]
TRITON -0,46% 2,15 2020-11-24 13:17:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.