• czekać czy sprzedawać? Autor: ~maklergieldowy [77.255.15.*]
    O to jest pytanie.. po wynikach powinno pojawić się zainteresowanie, które się nie pojawiło... Z jednej strony można wyjść z lekką stratą , ale żal :) .. z drugiej strony ktoś zbiera po te 5,5 zł.. ale czy to ma szanse wybić... obroty jak w ważywniaku.. może po weekendzie więcej osób przeczyta raport? może końcówka miesiąca i inwestorzy czekają na czerwiec?

Jak myślicie?
  • Re: czekać czy sprzedawać? Autor: ~Lama4 [37.248.214.*]
    Widzę że dużo osób sprzedało licząc na dobre otwarcie a tu zonk... ja trzymam
  • Re: czekać czy sprzedawać? Autor: ~maklergieldowy [77.255.15.*]
    Dlaczego trzymasz? rozwiń swoją wypowiedź, ajkie są twoje przemyślenia do obecnej sytuacji.
  • Re: czekać czy sprzedawać? Autor: ~Yogi [5.173.251.*]
    Ja mam niewielki pakiet za 5,3,wiec może mi nawet jeszcze spaść, czekam na jakiś art w mediach, żeby ktoś gruby się rzucil. Scenariusz jak wszędzie pompowanie przed raportem i zjazd po ogłoszeniu dobrego raportu:) liczę najdalej poniedziałek wtorek na 7zł. Dla siebie nie widzę sensu sprzedawać z tak małym zyskiem obecnie, akcje cały czas stoją w okolicach 5-5,5 więc jak dla mnie może być tylko lepiej ewentualnie nie zarobię
  • Re: czekać czy sprzedawać? Autor: ~Anton [148.81.248.*]
    bo nie ma przesłanek żeby spadało, nie ma także spektakularnego wzrostu pod wyniki które albo były w cenie albo były rozczarowaniem więc spadek ma charakter spekulacyjny żeby drobnych wypłoszyć, nie zdziwię się jak po południu na +
  • Re: czekać czy sprzedawać? Autor: ~Mariusz [176.221.110.*]
    Oddaj ten chwast szkoda nerwów
[x]
MAKARONPL 0,58% 6,98 2021-10-28 11:28:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.