• tylko krajowe wakacje :( Autor: ~Ekspert [5.174.90.*]
    "-  Nie chciałbym robić złudnych nadziei, sądzę, że wakacje spędzimy raczej w kraju - stwierdził wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. "
    35 minut temu na wp.pl - link 
  • Re: tylko krajowe wakacje :( Autor: ~Lein [31.0.36.*]
    Wklejasz coś czego nie ma. Jak podejmujesz temat. To wklej coś co istnieje
  • Re: tylko krajowe wakacje :( Autor: ~gfd [94.246.151.*]
    to ze zalozmy ze tak bylo ktos tam se powiedzial to nie oznacza ze caly narod tak zrobi :) litosci , moja babcia powiedziala nie sluchaj tv i co nikt tego nie robi 3/4 oglada :)
  • Re: tylko krajowe wakacje :( Autor: ~Leon [31.60.18.*]
    Tylko krajowe to dziękuję. Wolę Grecję piękne słońce bezpiecznie. Polska tłok bakterie. Tłumy w mieście i na plaży. Grecja cisza spokój. Zdrowo bezpiecznie. Takich tępych Polaków nie potrzebujemy. Jedź nad morze siedź w zimnych wiatrach. Plac 15 zł za piwo i wróć zdołowany. Byłem tyle razy nad polskim morzem że mam go dość. Zawsze to samo. Zimna woda szara. Więc w sadź sobie w d polskie wakacje i lato.
  • Re: tylko krajowe wakacje :( Autor: ~Akcjonariusz [86.63.111.*]
    Dziś musi polecieć co najmniej 20 procent w dół. W tym roku już nie zarobią.
  • Re: tylko krajowe wakacje :( Autor: ~Ekspert [95.41.130.*]
    Też wolę Grecję, ale jakbyś nie zaklinał rzeczywistości to w tym roku tylko ROD'osy ;)
  • Re: tylko krajowe wakacje :( Autor: ~kakato [89.64.74.*]
    Nikogo nie będą trzymać na siłę. Za niecały miesiąc będzie można swobodnie przemieszczać się do Słowacji, Czech i na Węgry. Za tym pójdą kolejne kraje. Sądzę, że ruch turystyczny w lipcu się otworzy.
  • Re: tylko krajowe wakacje :( Autor: ~mefiu [109.196.114.*]
    Od 3 czerwca mieszkańcy państw UE będą mogli przyjeżdżać do Włoch. W ślad za nimi pewnie pójdą takie kraje jak Grecja, Chorwacja oraz Słowenia, która ogłosiła wygraną z koronawirusem. To dobra wiadomość dla Rainbow. Myślę, że kurs powinien ruszyć na północ.
  • Re: tylko krajowe wakacje :( Autor: ~Baron [31.0.87.*]
    Na razie jak widzisz uzależniony enter Który jest również od Rainbow dzisiaj naprawdę duży skok I daję mu że wkrótce będzie 30 zł za chwilę ruszy też Rainbow
[x]
RAINBOW -2,76% 21,10 2022-06-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.