• Pytanie do akcjonariuszy ARCUSA Autor: ~Mirek [188.47.69.*]
    Może ktoś mądry powie mi co się stało z akcjami Arcusa (znikły z rachunku) ):
  • Re: Pytanie do akcjonariuszy ARCUSA Autor: ~akcjoArcus [176.221.123.*]
    i dowiedziałeś się czegoś? Ja jestem w takiej samej sytuacji.
  • Re: Pytanie do akcjonariuszy ARCUSA Autor: ~darek [83.28.219.*]
    zostaly wycofane z obrotu giełdowego
    Zarząd spółki pod firmą Arcus Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie („Spółka”) ogłasza, że w związku z Uchwałą nr 4 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 12 grudnia 2019 roku oraz wydaniem w dniu 3 kwietnia 2020 roku przez Komisję Nadzoru Finansowego decyzji zezwalającej Spółce na przywrócenie wszystkim zdematerializowanym akcjom formy dokumentu, z dniem 14 kwietnia 2020 roku akcje Spółki, oznaczone kodem ISIN:PLARCUS00040, zostały wycofane z obrotu na Głównym Rynku GPW, a następnie wyrejestrowane z centralnego depozytu papierów wartościowych KDPW. W konsekwencji przywrócono akcjom Spółki postać papierową.
    W związku z powyższym, zgodnie z art. 328 ust. 5 ustawy z dnia 15 września 2000 roku – Kodeks Spółek Handlowych, Akcjonariusze Spółki posiadają roszczenie o wydanie dokumentu akcji (w postaci papierowej). Celem realizacji ww. roszczenia, należy złożyć w Spółce wniosek o wydanie dokumentu akcji.
    Przedmiotowy wniosek powinien zostać złożony w siedzibie Spółki pod adresem:
    ARCUS SPÓŁKA AKCYJNA, ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa
    1. osobiście przez Akcjonariusza będącego osobą fizyczną, zaś w przypadku innych podmiotów niż osoby fizyczne – poprzez osoby uprawnione do reprezentacji tego Akcjonariusza; lub
    2. przez pełnomocnika, przy czym pełnomocnictwo w takim przypadku powinno zostać sporządzone w formie pisemnej z podpisem notarialnie poświadczonym lub w formie aktu notarialnego; lub
    3. za pośrednictwem listu poleconego lub pocztą kurierską, w formie pisemnej z podpisem notarialnie poświadczonym lub w formie aktu notarialnego (w przypadku przesłania Wniosku w ten sposób przez pełnomocnika wymagane jest załączenie pełnomocnictwa określonego w pkt. b powyżej).
    Wniosek powinien zawierać dane identyfikujące Akcjonariusza zgodne z danymi przekazanymi Spółce w trybie art. 91 ust. 15 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych.
  • Re: Pytanie do akcjonariuszy ARCUSA Autor: ~Budzy [188.146.237.*]
    No i co dalej? 30% akcji indywidualnych - czy wogole można odzyskać pieniądze?
  • Re: Pytanie do akcjonariuszy ARCUSA Autor: ~MIREK [83.8.152.*]
    13 lat temu zainwestowałem kupę szmalu w firmę ARCUS ,myślałem że GPW , to jest inwestycja na długą metę (tak się mówi inwestycja na długi okres czasu ), że będą z tego jakieś zyski , okazało się że GPW to są cwaniacy ,oszuści, złodzieje w białych kołnierzykach , NIE RADZĘ NIKOMU INWESTOWAĆ SWOICH CIĘŻKO ZAROBIONYCH PIENIĘDZY na GPW , tak było i jest z ARCUSEM , GANTEM , FON-em itd ..... Ludzie tracą pieniądze i nic się z tym nie robi .Pozdrawiam ,
  • Re: Pytanie do akcjonariuszy ARCUSA Autor: ~Inwestor [5.173.17.*]
    Jak inwestujesz na giełdzie i liczysz ze bedzie jak na koncie to jestes bardzo mocno hory
  • Re: Pytanie do akcjonariuszy ARCUSA Autor: ~Inw [37.248.250.*]
    13 lat temu kupiłeś akcje firmy i co? Zakopałeś i nie byłeś zainteresowany co się z nią dzieje? Giełda to nie lokata bankowa, chcesz zarobić to mądrze inwestuj i śledź na bieżąco co dzieje się w spółce, kraju i na świecie, to nie jest taki łatwy kawałek chleba, trzeba sporo czasu poświęcić by pomnażać swe konto, pozdrawiam i życzę sukcesów w inwestowaniu
  • Re: Pytanie do akcjonariuszy ARCUSA Autor: ~Inw [37.248.250.*]
    I jeszcze jedno giełda to nie cwaniacy i złodzieje, tylko instrument do zarabiania dla ludzi z wiedzą,i z tym jeszcze czymś, poważni inwestorzy wiedzą doskonale co mam na myśli
[x]
ARCUS 30,43% 1,20 2020-04-09 17:00:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.