• dzień dobry Autor: ~Alicja [89.75.162.*]
    taka cichutka spółeczka nudny profil, kiepskie wyniki r/r (2019vs 2018) że tak stalam przy grach i się zamledowałam dzisiaj :) po 1.70
  • Re: dzień dobry Autor: ~Dfg [176.111.127.*]
    20tys akcji kupilas? Troche krzyzujesz plany sternkkowi. Teraz znow tu potrzyma,zeby odebrav stracone 20k akcji dla ciebie. Bedzie mielil,az niecierpliwi oddadza
  • Re: dzień dobry Autor: ~observer [37.47.17.*]
    free flot prawie zerowy , najbardziej wytrwali akcjonariusze .tu nikt z dlugodystansowców nie oddaje , ja mam od 10 lat juz nazbierałem 12 kola papieru
  • Re: dzień dobry Autor: ~a999 [94.254.133.*]
    ~observer
    .., ja pakiet nabyłem w 2008' po 0,46gr...
    niczego jeszcze nie oddałem...
    pozdrawiam...
  • Re: dzień dobry Autor: ~Bbh [176.111.127.*]
    Bedzie zatem wysoki kurs.
  • Re: dzień dobry Autor: ~EEE [77.253.239.*]
    ZUK STAPORKÓW ODBIJA. WARTO 10 SEK NA WYKRES. PRZESIADAJCIE SIĘ
  • Re: dzień dobry Autor: ~Bnb [188.146.39.*]
    Pepees super zbiory ziemniaków p4zed nami. Wielki zysk tez. A nalezy pamietac,ze skarb państwa nas chce kupic. Insaiderzy to wiedza
  • Re: dzień dobry Autor: ~pepek [31.0.125.*]
    Ten Skarp to pisczlonki zaraz obsiądą jak stonka. Czarno to widzę. Lepiej niech kostropate łapy trzymają z daleka.
  • Re: dzień dobry Autor: ~alibaba [89.70.51.*]
    ktos tu miał po górkę do szkoły ! .KSC juz ma skrobię i mogą sami ten sektor rozwijąc !

• Re: dzień dobry Autor: ~Ziemianin [83.28.174.*]
    Zakup przez państwo to bzdury.
    W jakim celu? Maja TrzEmeszno i im wystarczy.
    Jako ekspert w temacie ziemniaka skrobiowego nie jestem w stanie określić na dzień dzisiejszy plonów , droga bardzo daleka... to nie ziemniak jadalny.
    Należy pamiętać ze Peoees drogo w tym roku zakontraktował ziemniaki u producentów i musi się z tych kontraktów cenowo wywiązać... może być cienko w tym sezonie z zyskami.
  • Re: dzień dobry Autor: jaguar_61 [185.234.234.*]
    przecie mają też swoje kartofle....
  • Re: dzień dobry Autor: ~Ziemianin [83.28.174.*]
    Co to jest pare tysięcy ton.
    Ja dostarczam 1500 ton.
    Zakład kontraktuje 250 tys ton.
  • Re: dzień dobry Autor: ~Tojak [176.111.127.*]
    Skoro tak zle to po co piszesz i tracisz czas...? Pomyslcie inni... tracicie czas na cos conwas nie interesuje i czego nie macie? Piszecie na forum o akcjach kghm jesli ich nie macie? Zatem ziemianin ... p..knij sie
  • Re: dzień dobry Autor: ~Ggg [188.147.37.*]
    Najlepsze kwartaly przed nami...
  • Re: dzień dobry Autor: ~Zeni [37.47.14.*]
    Niestety w tym roku może być inacze
  • Re: dzień dobry Autor: ~Ziemianin [83.28.190.*]
    Już mamy 1,60 i tak dalej w dół.
    Kto sprzedał w przedziale 1,8-1,86 już jest wygrany.
    Te 10 groszy dywidendy już nie rekompensuje spadków.
    Do tego zamrożony kapitał , można zarobić ładnie na innych spółkach.
  • Re: dzień dobry Autor: ~barnaba [185.234.91.*]
    ~Ziemianin, kto sprzedał pepeesa ten przegrał życie ... hahaha....
    a tak poważnie to daruj sobie podnietę, że spadło 20 groszy czy urosło 30, my tu siedzimy od lat i nie takie rzeczy nas nie ruszyły
  • Re: dzień dobry Autor: ~pepek [5.172.238.*]
    Zgadza się. Siedzę tu od b. dawna. Zacząłem od 0,50 zł. Wspominam Wieśka,... Posiwiałem i wyłysiałem .. Tak siedzę i jak spadnie to dokupuję. Oczywiście mam też inne akcje ale do tego ziemniaka czuję jakiś sentyment. Pozdrawiam wszystkich a szczególnie tych posiwiałych :-) .Ps. Lepsze to jak picie wódki.
  • Re: dzień dobry Autor: ~Ggg [188.146.42.*]
    Ten sentment to pewnosc grubego zarobku. Nikt nie zna dnia,ale przyjdą po nas i wezwanie bedzie po 6zl
  • Re: dzień dobry Autor: ~Tojak [176.111.127.*]
    Ziemianin po co klamiesz? Chcesz zeby pkazac umowy kontraktacyjne? Ppdpisali je Baaardzo tanio. Wiesz o tym. Ceny zywnosci,warzyw ziemniaków wzrosly kosmicznie,a my je mamy tak tanio jak 2 lata temu.
  • Re: dzień dobry Autor: ~dako [37.247.209.*]
    Tak - bardzo tanio !!! Ty tak na poważnie ? Po zeszłorocznych słabych plonach i perspektywie suszy ,rolnicy podpisali umowy z niska ceną ?
  • Re: dzień dobry Autor: ~alibaba [89.70.51.*]
    a ja słyszałem ,ze będą wozić za darmo , bo utylizacja tez kosztuje. !!!!!
    Tak rolnicy chcą w tym roku odwdzięczyć się kochanemu PREZESOWI, za jego lata panowania !
[x]
PEPEES -6,62% 1,27 2020-11-24 12:12:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.