• Będzie gorzej Autor: ~takaprawda [83.144.79.*]
    Chyba do dna jeszcze trochę zostało
  • Re: Będzie gorzej Autor: rausman [5.173.32.*]
    Dno zostalo juz dawno przekroczone. Tutaj nikt nie liczy na naturalne odbicie, tutaj potrzebny jest skup interwencyjny zeby to ruszyc. Mysle ze nie obejdzie bez pomocy panstwowej.
  • Re: Będzie gorzej Autor: ~amento [89.229.212.*]
    kondycja spółki jeszcze bardzo się pogorszy i kurs możemy zobaczyć jeszcze dużo niżej, groclin na przykład spadł z 38 zł na 80 gr a i tak nikt tych akcji nie chce kupować.
  • Re: Będzie gorzej Autor: ~MArek [95.160.87.*]
    Za miesiąc będzie 20 zł. Wyniki za IV kwartał 2019 i I kwartał 2020 będą powyżej oczekiwań (w 2020 mam na mysli sytuację). Pierwszy raz od kilku lat szykują się trzykrotne sianokosy, zatem znaczny wzrost obrotów na zrywających się paskach. Pogoda będzie też raczej sprzyjała urodzajowi w rolnictwie. nie przewiduje się suszy, pomimo braku śniegu.... Mozna w sumie byc optymistą, jak na te trudne czasy. TEraz kurs jest zbyt zdołowany i paru panikarzy sprzedało akcje
  • Re: Będzie gorzej Autor: rausman [5.173.64.*]
    co z tego ze ten kwartal byl dobry skoro kolejne beda tragiczne? jak akcje bedzie ktos chcial kupic za 50 groszy to bedzie dobrze
  • Re: Będzie gorzej Autor: ~Analityk [5.173.136.*]
    Ja tam biorę wszystko po 9,5 i niżej Wiem, że w dłuższej perspektywie dobrze tu zarobie. Wartość księgowa na 1 akcje to ponad 16 PLN i za tyle mogę ewentualnie sprzedać swoje akcje.
  • Re: Będzie gorzej Autor: tweety123 [91.215.236.*]
    W dłuższej perspektywie bedzie można zarobić 2-5 lat rynek odżyje i spółka bedzie lepiej wyceniana, pracowałem kiedyś dla tej firmy wiem że ma duży potencjał, tam zarząd strasznie miesza
[x]
SANOK 2,58% 19,90 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.