• Re: Raport z Włoch Autor: ~rtomala [94.31.101.*]
    on już kupił i jest w plecy
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~buhahahaha [178.212.155.*]
    Tomala, trochę mi cię szkoda, ale na kimś muszę zarabiać, tym razem padło na ciebie ....;D
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [77.111.247.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~Matrix [178.212.155.*]
    .
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [178.212.155.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Aż dziw ,że Autor: _matiz_ [188.146.161.*]
    przez syf jaki robicie na forum ,udało wam się odszukać temat sprzed roku.

Rok temu byłem obrzucany błotem za podejście do wirusa ,a dzisiaj jak łatwo zaobserwować wszyscy się z niego śmieją ,no może za wyjątkiem ciemnogrodu pisowskiego

Wychodzi na to ,że znowu miałem rację.

Zaśmiecajcie sobie forum dalej. Miłej zabawy dzieciaczki.
  • Re: Aż dziw ,że Autor: ~sensible [77.111.247.*]
    https://www.bankier.pl/forum/temat_matiz,44304551.html
  • Re: Aż dziw ,że Autor: ~Matrix [178.212.155.*]
    Dnia 2021-03-25 o godz. 08:23 _matiz_ napisał(a):

>
    > Wychodzi na to ,że znowu miałem rację.

Jeszcze parobek ze wsi pod Legnicą śmie twierdzić że miał racje . Buhahahahaha
    żenada i ubaw po pachy

• Re: Raport z Włoch Autor: ~PO [178.212.155.*]
    Dnia 2020-03-22 o godz. 12:07 ~Matiz napisał(a):
    >https://wiadomosci.onet.pl/swiat/koronawirus-wlochy-12-proc-zmarlych-nie-miala-zadnej-innej-choroby/vsvfdd2
    >
    > Ludzi młodych zacznie w końcu denerwować ten stan rzeczy. Nikt z młodych nie choruje ,a to właśnie im niszczy się najbardziej życie w związku z tym wirusem. To młodzi mają na utrzymaniu dzieci,rodziny i państwo. To młodym odbiera się wolności obywatelskie,pracę i spokój.
    > Chorują grubasy,palacze,cukrzycy i osoby ,które w dupie miały dbanie o swoje zdrowie ,no i osoby stare ,które z racji wieku ,są najbardziej podatne na różne choroby ,a prawda jest taka ,że mogłoby ich zabić wszystko.
    >
    > Oczywiście wirus to tylko dobry pretekst do wywołania paniki na rynkach. Idealny moment do np. zlikwidowania gotówki i totalnej inwigilacji zwykłych obywateli. 

haniebny wpis !
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~Bartek [77.111.246.*]
    No nie wiem nie wiem
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~Jan [165.225.206.*]
    No jak nie cierpię Matrixa, to tu muszę mu przyznać rację.
    WPisy Matiza odnośnie pandemii, szczepionek i teorii spiskowych powinny go wykluczyć poza margines dyskusji. Za takie teksty powinien dostać bana!
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~Janek55 [89.151.36.*]
    Dnia 2020-03-22 o godz. 12:07 ~Matiz napisał(a):
    >https://wiadomosci.onet.pl/swiat/koronawirus-wlochy-12-proc-zmarlych-nie-miala-zadnej-innej-choroby/vsvfdd2 
    >
    > Ludzi młodych zacznie w końcu denerwować ten stan rzeczy. Nikt z młodych nie choruje ,a to właśnie im niszczy się najbardziej życie w związku z tym wirusem. To młodzi mają na utrzymaniu dzieci,rodziny i państwo. To młodym odbiera się wolności obywatelskie,pracę i spokój.
    > Chorują grubasy,palacze,cukrzycy i osoby ,które w dupie miały dbanie o swoje zdrowie ,no i osoby stare ,które z racji wieku ,są najbardziej podatne na różne choroby ,a prawda jest taka ,że mogłoby ich zabić wszystko.
    >
    > Oczywiście wirus to tylko dobry pretekst do wywołania paniki na rynkach. Idealny moment do np. zlikwidowania gotówki i totalnej inwigilacji zwykłych obywateli.

KTO PRAWDE MOWI NIEPOKÓJ WSZCZYNA,
    wiekszośc z was nie jest wstanie wejsc w głebsza dyskusje na temat tego co napisal Matiz. Ja nie do konca sie z nim zgadzam ale to ze globalisci majstruja obecnie na światem to oczywiste. Tuz przed wybuchem II wojny swiatowej wielu sie bawilo i wówilo o tych co ostrzegali przed wojna ze sa 'foliarzami" .
    Proponuje obejrzec film atlas chmur - moze cos sie wam rozjaśni :) .
    Owiedzilem ostatnio teścia w Lublinie - jest lekarzem , zaszczepil sie i dostal porazenia lewej cześci głowy. Dzi mowi mi ze to byl wielki blad szczepic sie ta szczepionka.. gdzy chcial zglosic NOP krótko mowic "pogoniono go " !!! Jego lekarza zastraszono.
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~Bartek [77.111.245.*]
    Większego błazna nie znajdziecie na całym forum, nawet rtomala jest kapeczkę mądrzejszy
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~Bartek [77.111.245.*]
    2 śmiecie
[x]
VOOLT -0,66% 1,51 2022-06-27 12:45:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.