• Raport z Włoch Autor: ~Matiz [188.146.184.*]
    link

Ludzi młodych zacznie w końcu denerwować ten stan rzeczy. Nikt z młodych nie choruje ,a to właśnie im niszczy się najbardziej życie w związku z tym wirusem. To młodzi mają na utrzymaniu dzieci,rodziny i państwo. To młodym odbiera się wolności obywatelskie,pracę i spokój.
    Chorują grubasy,palacze,cukrzycy i osoby ,które w dupie miały dbanie o swoje zdrowie ,no i osoby stare ,które z racji wieku ,są najbardziej podatne na różne choroby ,a prawda jest taka ,że mogłoby ich zabić wszystko.

Oczywiście wirus to tylko dobry pretekst do wywołania paniki na rynkach. Idealny moment do np. zlikwidowania gotówki i totalnej inwigilacji zwykłych obywateli. 
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~Kultura [5.172.255.*]
    Ale oszołom. Gdzie takich płodzą
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~Krach [31.42.10.*]
    Matiz jak masz tak głupio komentować to lepiej zamilknij. Żenada
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~Bartek [77.111.245.*]
    Gdzie są dwa bankruty ?
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~Bartek [77.111.245.*]
    Dnia 2020-03-22 o godz. 13:06 ~Kultura napisał(a):
    > Ale oszołom. Gdzie takich płodzą

dokładnie
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~xxx [89.64.13.*]
    Myślę, że dr Mengele możesz sobie podać rękę.
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~WC [77.111.245.*]
    .
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~rzetelny [31.0.38.*]
    Jako akcjonariusz tej spółki jest mi wstyd za twoje poglądy jesteś bardzo płytkim człowiekiem przykro mi to pisać ale kolejny raz dałeś upust swojej płytkości smutne jest to co dzieje ale jeszcze smutniejsza że tacy ludzie jak Matiz a pewnie nie on jeden plują jadem na cudze nieszczęście.Jest taka zasada dobro wraca jad też . Nie wiem czy masz rodziców czy dziadków ale nawet jeśli nie to musi być im strasznie wstyd za to co prezentuje szczególnie na tym forum od strony postawy względem epidemii.
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~Matiz [188.146.184.*]
    Mam takie zdanie ,a nie inne i w nosie mam to co wy sobie myślicie ,bo mnie interesuje to co będzie się działo z młodymi i ich dziećmi i w przeciwieństwie do was nie dziwi mnie fakt ,że ludzie po 80 roku życia umierają. Nawet dziwi mnie fakt ,że tak długo żyją.

Wy sobie możecie gadać jakie to chore ,a polecam wam pojechać do jakiegoś zakładu opieki nad starszymi osobami i zobaczyć jak oni tam funkcjonują. Myślenie takich ludzi jak wy jest zaściankowe i najprawdopodobniej gówno wiecie o życiu.

Tragedią jest śmierć dziecka ,nastolatka,młodego wiekiem ,a nie osoby starszej! A jeżeli macie odwrotne myślenie to puknijcie się w łeb !
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~rzetelny [31.0.38.*]
    Nie odwracaj kota ogonem poprostu wstyd i żenada bez odbioru twój jad cię dopadnie i oby dopadł cb a nie twoje dzieci za twoją szelmowatosc bez odbioru
    Co tam jadowitego napisałem?

Że nazywam rzeczy po imieniu? Jak jesteś gościem ,który ma w dupie własne zdrowie ,to dlaczego za to ma odpowiadać całe społeczeństwo i ich rodziny?
    Grubas użalający się ,że jest gruby
    Palacz użalający się ,że ma raka płuc
    Leń użalający się ,że nie ma tego co pracowity
    Biedny użalający się ,że bogaty żyje w luksusie

A co do starszych ludzi ,to sorry... życie jest takie ,że umieramy. Ludzie nie umierają ze starości ,tylko z chorób jakie starość wywołuje i z własnego podejścia do życia. Dzisiaj podano ,że 94 lata wygrała walkę z wirusem. Myślisz ,że była jedną z osób użalających się nad sobą? Jak sama powiedziała "zawsze dbała o swoje zdrowie"

Tragedią jest śmierć ludzi młodych ,a nie starych ! Hiszpanka na początku XX wieku zabiła między 50 a 100 mln osób ,a zdecydowana większość z nich miała 20-40 lat. I to była tragedia.

Tragedią są szpitale onkologiczne dla dzieci !
    Tragedią jest śmierć dzieci z powodu niedożywienia !
    Tragedią są dzieci w domach dziecka !

Dożycie sędziwego wieku i śmierć nie jest czymś nienaturalnym ,a raczej szczęściem ,że można było doświadczyć chwil z rodziną,wnukami i prawnukami.

Kiedy byłeś ostatni raz u swojej matki/ojca/babci/dziadka? Nie ważne gdzie są... Kiedy do nich zadzwoniłeś?
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~efe [91.145.130.*]
    nie dzwoni, bo po co? umiescil rodzicow w umeiralni i ma z glowy.
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~PO [178.212.155.*]
    Buractwo się szerzy
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~Bartek_1 [77.111.245.*]
    ale obciach
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~JJ [178.212.155.*]
    j/w
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [89.64.13.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~zxc [178.212.155.*]
    usunięty ;D
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~decyzja [178.212.155.*]
    Do lekarza na głowę !
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~Sky [82.160.125.*]
    Matiz nie pisz w ten sposób, proszę.
    Jestem typem szczerego człowieka ,a nie zakłamanej łajzy ,tak więc mówię,piszę to co myślę.
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~selavi [178.212.155.*]
    Dnia 2020-03-22 o godz. 20:09 ~Matiz napisał(a):
    > Jestem typem szczerego człowieka ,a nie zakłamanej łajzy ,tak więc mówię,piszę to co myślę.

Jak połamiesz giczały w jakiś wypadku, nie będziesz mógł się ruszyć i będziesz robił pod siebie bo się tobą nikt nie zaopiekuje, no bo kto by kimś takim się zaopiekował - to ci ta szczerość szybko przejdzie !! Zobaczymy kto wtedy będzie łajzą jak będziesz błagał o pomoc !!
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~ZnawcaZwierząt [5.172.255.*]
    Matiz HIENA !!
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~rtomala [185.22.143.*]
    kreatury dalej nadajecie
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~Kwasu [178.212.155.*]
    Dnia 2020-03-24 o godz. 12:09 ~selavi napisał(a):
    > Dnia 2020-03-22 o godz. 20:09 ~Matiz napisał(a):
    > > Jestem typem szczerego człowieka ,a nie zakłamanej łajzy ,tak więc mówię,piszę to co myślę.
    >
    > Jak połamiesz giczały w jakiś wypadku, nie będziesz mógł się ruszyć i będziesz robił pod siebie bo się tobą nikt nie zaopiekuje, no bo kto by kimś takim się zaopiekował - to ci ta szczerość szybko przejdzie !! Zobaczymy kto wtedy będzie łajzą jak będziesz błagał babcie i dziadka po 60-tce o pomoc !!

j/w
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~Matiz [188.146.181.*]
    Nie każdy jest taki delikatny jak ty. Niektórzy faceci w tych czasach dalej mają jaja. Ty je widać gdzieś zgubiłeś.
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~chlopok [31.178.98.*]
    Twoje wypowiedzi Matis świadczą o tym, że zamiast mózgu masz w najlepszym przypadku
    styropian.
    Pokaż te mądrości swoim rodzicom oraz dziadką zobaczysz jak reaguje normalny człowiek.
    Za kilkanaście, kilkadziesiąt lat Twoje już dorosłe dzieci powinny powiedzieć
    Tobie takie same bzdury - ciekawe jakie będzie wówczas Twoje samopoczucie.
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~hahahaha [178.212.155.*]
    Dnia 2020-03-24 o godz. 19:44 ~chlopok napisał(a):
    > Twoje wypowiedzi Matis świadczą o tym, że zamiast mózgu masz w najlepszym przypadku
    > styropian.
    > Pokaż te mądrości swoim rodzicom oraz dziadką zobaczysz jak reaguje normalny człowiek.
    > Za kilkanaście, kilkadziesiąt lat Twoje już dorosłe dzieci powinny powiedzieć
    > Tobie takie same bzdury - ciekawe jakie będzie wówczas Twoje samopoczucie.

A myślisz że co innego zrobią ? Właśnie takie wychowanie z domu wyniosą - będą mieć jaja !!! :))))))
    Dałem ci lajka za to co napisałeś

A odpowiem im ,że zrobię wszystko aby im było lepiej ,bo od tego są rodzice nawet jeżeli będzie zależało od tego moje życie.
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~Kwasu [178.212.155.*]
    Dnia 2020-03-24 o godz. 19:17 ~Matiz napisał(a):
    > Nie każdy jest taki delikatny jak ty. Niektórzy faceci w tych czasach dalej mają jaja. Ty je widać gdzieś zgubiłeś.

Widać że ty je znalazłeś .... i teraz masz podwójne !! ;)))
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~oldboy [94.172.189.*]
    Koreaniec i debilowaniec, czyli matiz i tomala, V2 NVV...
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [5.173.196.*]
  • Re: Raport z Włoch Autor: zubrzyk100 [88.156.138.*]
    No to Koreaniec dał czadu! Dr Mengele był by z niego dumny! Swoją drogą sprawdź dziś statystyki Włoch bo liczba zgonów rośnie mocno!
    Twoja wypowiedź zubrzyk ma najwięcej sensu z grona twoich kolegów wyżej. Przynajmniej coś zrozumiałem
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~chlopok [31.178.98.*]
    Zrozumiałeś ponieważ Zubrzyk przez chwilę SPECJALNIE dla Ciebie
    zniżył się do Twojego poziomu.
    Jesteś tak głęboko ograniczony umysłowo, że nawet nie zrozumiałeś
    ironii jaką zawarł w swoim poście.
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~Seb [5.102.67.*]
    Też podejrzewam, że ktoś może za tym stać, jakiś szatan..
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~PO [178.212.155.*]
    Dnia 2020-03-24 o godz. 22:42 ~Seb napisał(a):
    > Też podejrzewam, że ktoś może za tym stać, jakiś szatan..

Oczywiście że stoją za tym TFI, a że dysponują taką kasą, że mogą całą giełdę kupić, więc podgrzewają atmosferę i przerzucają akcjami na prawo i lewo, po co np. Kristalina Georgiewa takie bzdury wygaduje o "kryzysie większym niż w 2009 roku ? Na pewno nie po to by uspokoić atmosferę, lecz by wywołać panikę ! A w jakim celu - niech sobie każdy dopowie !
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~nadzieja [83.23.226.*]
    Matiz dla dobra swoich dzieci poddaj sie jutro eutanazji
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~szok [178.212.155.*]
    Nikt z młodych nie choruje, tryskają zdrowiem ;D
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~tata [91.145.130.*]
    Dodam tylko od siebie, ze smiertelnosc tego wirusa, wcale nie nowego, tylko groznie nazwanego, jest taka jak grypy.
    Dlaczego tak uwazam? Smiertelnosc na tzw covid jest sztucznie podbijana zew zgledow finansowych. Gdyby placili tyle za chorego na grype, bysmy tu mieli pandemie grypy.
    Dodatkowo szpitale sa masowo przeksztalcane na covidowe kosztem oddzialow leczacych b powazne schorzenia jak onkologia, kardiologia itp Tym samym gosc z zawalem trafia najpierw na test-bez testu nie wpuszczza na oddzial. To trwa iles tam godzin. Gosc juz odplywa i jezeli test wychodzi dodatni z automatu trafia na dzial covidowy, a tam dogorywa na zawal. Info z pierwszej reki.

Prezpelnienie szpitali polega na tym, ze kazdego covidowca objawowego od razu kieruje sie na zakazny. To tak jak by kazdego z katarem ciagac na zakazny:))) przeciez to jest zrodlem tych klopotow, nic inneo.beda kolejne rekordy trupow, bez watpienia.
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~hahahaha [178.212.155.*]
    ubaw po pachy
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~SprzedajMatkęDlaKas [178.212.155.*]
    Niektórzy potrafią zrobić/napisać/powiedzieć wszystko dla kasy, byle tylko akcje 1 grosz podskoczyły, niesamowite jaka jest degradacja społeczeństwa, a wszystko tylko dla mamony ...
  • Podkarpacie handluje rodziną. Autor: _matiz_ [188.146.173.*]
    I mówi to podkarpacki .... co to ludziom wciska szajs ze swojej tandetnej firmy co to ma ocenę 2,3 i okrada ludzi świadcząc im beznadziejne usługi

Ile twoja matka kosztowała jak ją sprzedawałeś? Córkę ,żonę i innych też wystawiłeś na pchli targ?

https://www.google.com/search?q=comp-serwis&oq=comp&aqs=chrome.1.69i57j35i39j69i59j0i433l2j69i60l3.3347j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

https://aleo.com/pl/firma/comp-serwis-sp-z-oo-krosno
    Wystarczyło uderzyć w stół, nożyce czyli KISZONY zaraz się odezwały !
    Co tam że ludzie umierają, byle jemu akcje rosły, napisze wszystko byle tylko wzrosły o grosz !
  • Re: Raport z Włoch Autor: _matiz_ [188.146.173.*]
    Ludzie to w kolejce windykacyjnej do ciebie czekają ,bo nie mają co do garnka włożyć oszuście z podkarpacia.

Spłać długi

Sprzedał matkę ,żonę i resztę rodziny i na spłatę długów nie starczyło

Ja wiedziałem ,że ludzie z podkarpacia są nic nie warci ,ale żeby aż tak?
    Dnia 2020-03-22 o godz. 12:07 ~Matiz napisał(a):
    >
    > Ludzi młodych zacznie w końcu denerwować ten stan rzeczy. Nikt z młodych nie choruje ,a to właśnie im niszczy się najbardziej życie w związku z tym wirusem. To młodzi mają na utrzymaniu dzieci,rodziny i państwo. To młodym odbiera się wolności obywatelskie,pracę i spokój.
    > Chorują grubasy,palacze,cukrzycy i osoby ,które w dupie miały dbanie o swoje zdrowie ,no i osoby stare ,które z racji wieku ,są najbardziej podatne na różne choroby ,a prawda jest taka ,że mogłoby ich zabić wszystko.
    >

Jaki jest KISZONY OGÓREK każdy widzi ... ;D

• Plótł takie same bzdury jak KISZONY (matiz) Autor: ~Matrix [178.212.155.*]
    Znany influencer, mający milion obserwujących na Instagramie, twierdził, że koronawirus nie jest żadnym zagrożeniem. Do czasu, aż sam nie zachorował na COVID-19. 33-latek zmarł, choć wcześniej był okazem zdrowia.
    link 
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~covic19 [178.212.155.*]
    Twierdzili, że koronawirusa nie ma. Teraz walczą o życie w szpitalu

link 
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [37.225.0.*]
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~szok [178.212.155.*]
    Rodzice muszą mieć "pociechę" z syna po tym, jak im dziękuję za (nie)wychowanie i opiekę (stracony czas) jak był w pieluchach !
  • Re: Raport z Włoch Autor: ~Szwejk [89.64.25.*]
    Jak Matrix kupujesz wciaz? Czy przerwa i czekanie na 8zl?
[x]
VOOLT 1,57% 1,94 2022-05-17 11:58:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.