• Solidarność Autor: ~Greg [5.173.178.*]
    Polacy w obliczu zagrożenia, są zjednoczeni w walce z wrogiem - w tym wypadku koronowirus. Różne akcje z szyciem masek, czy przygotowanie posiłków dla załogi medycznej, te wszystkie inicjatywy społeczne podparte odpowiedzialnością zdławią wirusa nim zdąży się rozprzestrzenić. Jak na wielomilionowy kraj zachorowalność jest znikoma. Jeśli chodzi o zawieszenie produkcji, zarząd odpowiedzialnie podszedł do warunków w otoczeniu w Kraju i całej Europie. 80 % produkcji idzie poza nasze granice, głównie do krajów niemieckojęzycznych - kraje zamożne i też zdyscyplinowane. Jak nastąpi przesilenie to, czy Forte wyprze z rynków meble włoskie na tyle mocno, by zająć pozycję lidera? Mam w myślach wiele pytań, a jednym z nich jest pytanie, czy to nie jest moment na zakup akcji. W poprzedniej dekadzie Forte spadło do kilku zł. Lecz w poprzedniej dekadzie Grupa nie miała takiej pozycji na rynku jak dziś.
    Pytanie do zainteresowanych. Czy okolice 12 zł to tanio?

• Re: Solidarność Autor: ~kris [77.107.66.*]
    wydaje się ,że jest tanio ale ja czekam na 4-5 zl. produkują meble i tylko meble , dostrzegam brak elastyczności. przerost zatrudnienia nie pomaga ,w tym momencie topi bardziej pomimo dopłat które mają nastąpić.
  • Re: Solidarność Autor: ~Greg [5.173.178.*]
    W dobie globalizacji produkcja jednego produktu jest wskazana. Chociaż gdyby mieli dodatkowo fabrykę papieru toaletowego, to by nie zaszkodziło a wręcz w obecnym położeniu pomogło.
  • Re: Solidarność Autor: ~kris [37.47.50.*]
    nie chodzi o produkcję papieru nie mają raczej wiedzy o tej technologii. chodziło mi o produkcję z szeroko rozumianego przemysłu drzewnego(mają dostęp do drewna ,płyty wiórowej). - ale nie będę się rozpisywał co mogliby produkować (wierz mi że dostrzegam przynajmniej trzy opcje) ,bo nie płacą mi za to.
  • Re: Solidarność Autor: ~Printer [188.146.181.*]
    Dywersyfikacja nie zawsze jest korzystna. Wybitne firmy skupiają się na jednym.
    Nie wiemy co dalej, pewnie sprzedaż spadnie, ale kiedyś się unormuje. Kryzys da odsiew, najsłabsi wypadną z gry.
  • Re: Solidarność Autor: ~Greg [5.173.176.*]
    DAX ponad 11% czyli u sąsiadów nastroje lepsze jak u nas. Forte ma główny rynek zbytu właśnie tam. Problemem może być pomoc państw. Niemcy pompa i mają z czego, u nas obiecanki i bida.
  • Re: Solidarność Autor: ~prowadzący [178.36.47.*]
    Jak kapitalizm to kapitalizm! A jak bida, to panie premierzu pomóż... Typowe dla tewusów.
  • Re: Solidarność Autor: ~Greg [5.173.176.*]
    Ostatnio kapitalizm to nas był w 20 leciu międzywojennym.
[x]
FORTE -1,71% 23,00 2023-01-27 10:55:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.