• kupuję cały czas... Autor: ~tren [89.64.20.*]
    nie ma w tej chwili lepszej spółki na gpw. NAJWYŻSZĄ wartością jest kasa. Nie ma żadnej innej cenniejszej rzeczy w spółce giełdowej niż kasa. Kasa to cel nadrzędny. Działalność każdej spółki giełdowej mierzona jest wyłącznie jedną miarą, przyrostem kasy. Nie mam nawet odrobiny wątpliwości gdzie zmierza kurs akcji. Dla tych co mają wątpliwości powiem, że ja też mam jakieś obawy ale związane są tylko z tym, czy zamkną transakcję sprzedaży pakietu akcji z sukcesem. Natomiast nie mam wątpliwości co do tego jaki będzie kierunek kursu akcji w przypadku skutecznego zamknięcia transakcji. W ciemno wiem gdzie będzie kurs w przypadku finalizacji sprzedaży akcji na warunkach podanych w komunikacie. Dzisiejsza cena jest śmiesznie niska.
  • Re: kupuję cały czas... Autor: ~nemo [167.71.42.*]
    Dobrze zauważyłeś -" w przypadku skutecznego zamknięcia transakcji"

Tylko, że to właśnie nie jest takie pewne. Poza tym info z komunikatu jest nadzwyczaj oszczędne w treść, tzn. nie ma parametrów brzegowych, warunków, które muszą zostać spełnione, więc na jakiej podstawie możesz twierdzić, że wiesz, gdzie będzie kurs? Jasnowidz?????
    żeby nie było - też jestem zapakowany ze śr ok. 8,50, ale jak widzę, co się dzieje na świecie, to zastanawiam się, czy nie sprzedać po obecnej cenie.

• Re: kupuję cały czas... Autor: ~tren [89.64.20.*]
    Na podstawie tych informacji, które znalazłem w internecie. Nie mam żadnych innych insiderskich newsów. Proste narzędzia inwestorskie oparte na takich danych jak wielkość kapitałów i prognozowany cashflow oraz jakieś 25 lat doświadczeń.
[x]
OPTEAM -0,33% 15,25 2021-10-28 11:16:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.