• Netflix dokupił serwery Autor: ~cdaplayer [5.184.95.*]
  Ciekawe czy CDA jest gotowe. Kwota inwestycji kładzie na łopatki. Musza spodziewaćvsię boomu w sieci.
 • Re: Netflix dokupił serwery Autor: ~Bioliq [31.0.125.*]
  Patrzyles na notowania netflixa? Dzis 320 USD a kilka sesji temu 390. Coś Ci to mówi? Tu się zrobilo przesadnie drogo. Za szybko.
 • Re: Netflix dokupił serwery Autor: ~milo [212.244.117.*]
  Dnia 2020-03-12 o godz. 16:40 ~Bioliq napisał(a):
  > Patrzyles na notowania netflixa? Dzis 320 USD a kilka sesji temu 390. Coś Ci to mówi? Tu się zrobilo przesadnie drogo. Za szybko.

  Ok, ale nie bierzesz pod uwagę, że netflix jest notowany od dłuższego czasu na giełdzie USA, na której kilka lat panowała hossa i ciągle pobijała historyczne rekordy. Była cała napompowana. A CDA jest na giełdzie od niecałego roku i do tej pory spółka była niezauważana. Więc, jest uzasadniona korekta na netflixie jest uzasadniona przy jednoczesnym wzrostach (doszacowaniu) na CDA
 • Re: Netflix dokupił serwery Autor: ~Skip [77.253.13.*]
  Zgadzam się, grubo przed epidemią byli tu tacy co wieszczyli dwadzieścia kilka zł za akcje w związku z rozwojem Spółki, poszerzaniem oferty i zwielokrotnianiem liczby subskrypcji. Covid spowoduje, że naprawdę możemy utknąć na kilka tygodni w domu. Standardowa TV nie da rady bo dziennikarze i aktorzy też pójdą na L4. Natomiast serwisy VOD mające kilka tysięcy pozycji i obsługiwane są w zasadzie zdalnie będą alternatywą nie do przecenienia. W takiej sytuacji nie widzę powodów (poza spekulantami) do korekty. W śmieszniejszych sytuacjach spółki rosły o kilkaset procent. Nie widzę powodów by tego nie powtórzyło CDA.
 • Re: Netflix dokupił serwery Autor: ~Bioliq [31.0.125.*]
  Netflix dzis minus 10. Jak na spółkę defensywą to dużo. A 313 USD to juz daleko od szczytu przy 400 USD. Hmmm...
 • Re: Netflix dokupił serwery Autor: ~Mat [83.31.160.*]
  Jest to spowodowane aspektem Polskim, a mianowicie zamknięte szkoły, kina teatry. W USA tego nie ma, a Netflix jest notowany na tamtejszej giełdzie. A jak ludzie mają zabijać wolny czas? w TV tylko nędza i panika, mądrzy ludzie w spokoju by coś oglądnęli bez reklam..Hossa dopiero tutaj się zaczyna moi drodzy, a ten kwartał to będzie krótko mówiąc petarda( m.in serial młodzieżowy i nie tylko Kabura gdzie co tydzień jest nowy odcinek w wersji premium) Sam kupuję bo na odmóżdżenie idealne w dzisiejszych czasach telewizyjnej propagandy.
[x]
CDA 1,39% 18,25 2022-05-20 12:22:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.