• Inwestor4Fun dokupujesz? Autor: ~hmm [185.28.176.*]
    Ty tu zawsze byłeś taki spokojny... ja mam już tych magików ściemniaczy z zarządu dosyć, jeszcze wirus i mamy padline,
    napisz coś pozytywnego?
  • Re: Inwestor4Fun dokupujesz? Autor: ~Inwestor4fun [83.31.198.*]
    Na razie się wstrzymuje z dokupowaniem ponieważ:
    1. Mam już tego sporo.
    2. W wyniku paniki cena może być jeszcze niższa, jeżeli będzie to wtedy kupie, nic mnie nie ciśnie teraz.
    A w moim podejściu do spółki nic się nie zmieniło, obecna wycena to pewnie wartość ekranów Screen Network.
    Ale masz racje że największym problemem tej spółki jest jej właściciel. Do Zarządu bym nie miał pretensji bo sami mają akcje. Czasem wygląda to wręcz na strzelanie do własnej bramki (szczególnie decyzję podjęte w 2018 r, na fali euforii i poprawy wyników. Nie chce pisać o teoriach spiskowych, wydaje mi się że to po prostu pech i przewartościowanie prognoz ludzi decyzyjnych.
    Ale w sumie jak teraz właściciel kupuje po takich cenach to ciężko twierdzić żeby na tym stracił w dłuższym terminie.

• Re: Inwestor4Fun dokupujesz? Autor: ~anonim [5.184.8.*]
    "Ale w sumie jak teraz właściciel kupuje po takich cenach to ciężko twierdzić żeby na tym stracił w dłuższym terminie."

chyba, że biznes im nie pójdzie po prostu
    okaże się, że wszyscy siedzą w smartfonach i nikt nie patrzy na te screeny ;)

męczy mnie też ten ich brak skoncentrowania się na jednej rzeczy - jeszcze niedawno chcieli t-shirty czy kubki sprzedawać przez internet?
  • Re: Inwestor4Fun dokupujesz? Autor: ~Inwestor4fun [83.31.119.*]
    E-commerce jest dalej aktualny w ich biznesie, tylko nierentowne segmenty miały zostać zamknięte.
    Jeśli chodzi o screeny to byłby spokojny, zobacz jak takie ekrany są rozpowszechnione choćby w Europie Zachodniej lub USA.
  • Re: Inwestor4Fun dokupujesz? Autor: ~noo [185.28.179.*]
    no to popłynęliśmy na czerwonego przestwór oceanu... ;)
  • Re: Inwestor4Fun dokupujesz? Autor: ~Inwestor4fun [83.31.30.*]
    Trochę dokupiłem, tak jak pisałem... koronawirus. Co by nie kupił to nie wiadomo gdzie dno jest... Takie czasy. SP500 dziś -10% masakra.
  • Re: Inwestor4Fun dokupujesz? Autor: ~4fun [31.62.220.*]
    JA też się dopchałem trochę, srednią i tak mam powyżej więc co za różnica, czemu ja tego nie opyliłem po 16? ;)
    Dzisiaj kontrakty w europie na plus może nie będzie tragedii
  • Re: Inwestor4Fun dokupujesz? Autor: ~4fun [31.62.220.*]
    A nasza parełka na -25% sprowadzona zleceniem PKC na 3 akcje.. obraz GPW
[x]
4FUNMEDIA -2,23% 7,00 2021-10-21 17:01:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.