• Jedna z ciekawszych spółek Autor: ~Tomasz [185.54.59.*]
  Wycena śmiesznie niska a przecież cały czas mają dobre przychody i zyski.Wydaje mi się że możliwe jest wybicie a w dłuższym terminie spory zarobek.
 • Re: Jedna z ciekawszych spółek Autor: ~Wujo [31.60.121.*]
  O tak tak
 • Re: Jedna z ciekawszych spółek Autor: ~Obserwator [5.60.141.*]
  Najpierw trzeba się obkupić min 500 tyś szt
 • Re: Jedna z ciekawszych spółek Autor: ~greg [83.11.175.*]
  No tak 2,5roku już szorują po mule Czy to się dźwignie po taki czasie....
 • Re: Jedna z ciekawszych spółek Autor: ~gość [94.254.128.*]
  Chyba sobie żartujesz z tymi zyskami.
 • Re: Jedna z ciekawszych spółek Autor: ~art [80.65.215.*]
  uwazaj zanim zjawi sie znawca bo on ci powie co to za spolka a swoja droga jutro chyba ostro w góre wkoncu pozdro
 • Re: Jedna z ciekawszych spółek Autor: ~znawca [85.221.243.*]
  tak, na pewno ostro... do lekarza ostro zalecam ....
 • Re: Jedna z ciekawszych spółek Autor: ~marek [95.41.37.*]
  witam akcjonariuszy Energostali, dzięki forum i wpisowi Tomasza właśnie obejrzałem film Energostali na youtube -------- https://www.youtube.com/watch?v=TKidR_5U284 -------- każdy duży inwestor zdaje sobie sprawę, że w spółkach i biznesie nie chodzi tylko o pieniądze, a o twórcze myślenie i rozwój. Energostal jak widać jest spółką tworzoną przez specjalistów i takie społki wybieram najchętniej, liczę że już niebawem dołączę tutaj z małym pakietem bo podoba mi się idea. przy okazji, skoro już tu jestem, to dam małą rekomendację od siebie. entuzjastów OZE może zainteresować pewna spółka która może okazać się ciekawą i bezpieczną lokatą kapitału :) płaci dużą dywidendę, analitycy z simply wall st dali spółce rekomendację 41,58zł za akcję i napisali artykuł w którym wskazują że ma szansę stać się dywidendowym arystokratą.  przychody są 9-cio cyfrowe, zyski co kwartał liczone w milionach złotych. koszty takiej firmy wynikają między innymi z cen surowców takich jak miedź, srebro czy złoto i ma to wpływ na zyski. ceny złota i srebra wzrastają, co jest niekorzystne dla spółki, ale miedź znacznie potaniała w ciągu roku. firma działa w Polsce od 60 lat, zatrudnia 800 osób, więc struktury biznesu, zarząd i produkty są najwyższej jakości. jest liderem w produkcji przekaźników i stacji ładowania aut elektrycznych. Dodatkowo przekaźniki te stosowane są w ogniwach fotowoltaicznych, w energii odnawialnej na farmach wiatrowych na które jest rosnące zapotrzebowanie. system Czip-pro stosowany jest w energetyce zawodowej, elektrowniach wiatrowych i wodnych, przemyśle, elektrociepłowniach - można zobaczyć to na filmie reklamowym spółki: https://www.youtube.com/watch?v=U11GQV7FLQQ&t=101s ma wszystko co potrzebne do dużych wzrostów, OZE, dywidendę, pozycję lidera na rynku, milionowe zyski co kwartał, doświadczony zarząd. i nie jest bańką, jest tania. traktuję forum jako miejsce do wymiany zdań, nie chcę wyjść na naganiacza. życzę sukcesów!

  https://www.bankier.pl/gfx/ad2/PIT200x90_2_1546508396.jpgRozlicz PIT bez stresu. Szybko i bez błędów

  Sortowanie: drzewo - od najstarszych                         drzewo - od najstarszych                         drzewo - od najnowszych                         od najnowszych                         od najstarszych                     

 • Re: Jedna z ciekawszych spółek Autor: ~marek [95.41.37.*]
  przepraszam, energoinstalu, nie energostali
 • Re: Jedna z ciekawszych spółek Autor: ~gpwmaster [5.173.252.*]
  jest gruby potencjał
 • Re: Jedna z ciekawszych spółek Autor: ~Andrew [185.54.59.*]
  Czy chodziło ci marku o spółkę relpol
 • Re: Jedna z ciekawszych spółek Autor: ~Pretyou [83.21.165.*]
  Kapitalizacja jest śmieszna więcej pieniędzy jest w spółce niż wartość firmy, szykuje się niezła jazda i to moim zdaniem wbrew rynku i to już niedługo wspomnicie moje slowa. Analiza wskazuje że musi nastąpić wybicie.
 • Re: Jedna z ciekawszych spółek Autor: ~tom [79.188.184.*]
  tak, tak analiza się przyda jak właściciel skorzysta z zabezpieczeń i przejmie majątek. Wybicie wtedy będzie aż do bólu.  
 • Re: Jedna z ciekawszych spółek Autor: ~art [80.65.215.*]
  kolejny znawca albo jego uczen hehe
[x]
ENERGOINS -4,23% 0,68 2022-07-05 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.