• Kania musi w I4.0 i o tym wiedzial Autor: ~Mat [109.207.108.*]
  http://przemysl-40.pl/index.php/2020/01/20/latarnie-przemyslu-4-0-a-d-2020/

  Rubin inwestuje, Kania będzie korzystał. Żaden Cedrop nie dostanie takiego kawałka tortu za free.. w ogóle go nie doatanie
 • Re: Kania musi w I4.0 i o tym wiedzial Autor: ~Barakuda [37.30.52.*]
  Technologia 4.0, blockchain, inteligentne systemy zarzadzania sluza do usprawniania systemow i upraszczania procesow a nie odwrotnie. W firmie Kania SA panowal system BLUR od mglawica, zamglenie ktory moze byc akceptowalny w start upach na pierwszym, dynamicznym etapie rozwoju, a nie w takim przedsiebiorstwie jak ZMHK. System finansowo ksiegowy tej dirmy to porazka, raporty wykazuja wieloletnie zaniedbania i przeklamania. To jeden wielki chaos. Wielu tutaj uwaza HK za cwaniaka a ja wam mowie ze to niedouczony sredniak, czarodziej ale bez charyzmy. Szansa byl tu Cedrob i tylko dlatego kupilem troche tego waloru, ktory po resyrukturyzacji mozna bylo ladnie sprzedac. Rzecz w tym ze zarzadca nie udzwignal tego balaganu, nie bylo tez partnera ktoey by go sprawdzal i prowadzil. Sam Kania uciekl, bo problemy przerosly jego kompetencje intelektualne i emocjonalne. To slabiak jest. 4.0 jest dla inteligentnych ludzi nie dla patafianow. On jest dobry do PR u, Marketingu, reprezentacji. Moze prosic do tanca starsze panie na statkach wycieczkowych...
 • Re: Kania musi w I4.0 i o tym wiedzial Autor: ~luliluli [173.205.93.*]
  Napij się barakuda i idź spać.
 • Re: Kania musi w I4.0 i o tym wiedzial Autor: ~Barakuda [37.30.52.*]
  Chcialbys... lepiej obudz tego Henia z Pszczyny, niech tu wsiada w samolot w klapkach i niech to odkreca co nawywijal... najwyzej posiedzi 2-3 lata, wiecej nie dostanie.... jest mnostwo kobiet ktore pisza do wiezniow czasem nawet pieknych i zamoznych... on jeszcze niestary, silny, do roboty sie nada, jakas 60- latka go przygarnie.
 • Re: Kania musi w I4.0 i o tym wiedzial Autor: ~PPK [188.146.229.*]
  Przecież tu nie ma próżni. Wyprowadzony majątek mógłby z powrotem i z powodzeniem być wprowadzony do spółki.
  Niestety w nowym układzie byłby to konflikt interesów, dlatego o konfiskatach rozszerzonych PiS jedynie głośno mówi.

 • Re: Kania musi w I4.0 i o tym wiedzial Autor: ~Barakuda [37.30.52.*]
  Konflikt interesow a w zasadzie walka klas( i koterii) jest immanentna cecha ekonomii lebertarianskiej jakze holubionej przez prezesa PiS. Ci co przejeli pakiecik na kuniec moga miec tego swiadomosc i jakis pomysl. Pytanie czy jest z kim rozmawiac? Ze strusiem ciezko. Pojawil sie tam w wywiadze sygnal o pewnej ciekawej kancelarii prawnej. Wydaje sie to byc dobry partner do prowadzenia rozmow i negicjacji. Choc z drugiej strony dkaczego nie bylo wsparcia profesjonalnego doradcy od restrukturyzacji? Brak wiedzy? Czy premedytacja?
 • Re: Kania musi w I4.0 i o tym wiedzial Autor: ~Ziutek [94.254.213.*]
  Barakuda napisał: "Ci co przejeli pakiecik na kuniec moga miec tego swiadomosc i jakis pomysl. ".

  Ci co kupowali akcje na koniec to były drobne leszcze nagonione przez Kipasa, Mosula, Nascimento i Barakudę.
 • Re: Kania musi w I4.0 i o tym wiedzial Autor: ~Ziutek [5.173.224.*]
  Barakuda napisał: "Szansa byl tu Cedrob i tylko dlatego kupilem troche tego waloru".

  Wtedy gdy pojawił się temat Cedrobu obrót akcjami ZMHK był już zawieszony. Poza tym kupno majątku ZMHK przez Cedrob może się odbyć jedynie w warunkach upadłości ZMHK, więc jeżeli twierdzisz, że wiązałeś z Cedrobem nadzieje to znaczy, że przyznajesz, że jesteś kompletnie zielony w te klocki.
[x]
KANIA 30,86% 0,11 2019-10-01 15:29:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.