• Solidne wzrosty i porządne obroty - kolejny rekord Autor: lawyer_mz [91.212.223.*]
    Chyba zaczynamy pomalutku dochodzić do punktu, w ktorym cena akcji jest odpowiednia, jeszcze ze 3-4 zł i handel powinien codziennie wyglądać co najmniej tak jak dziś.
  • Re: Solidne wzrosty i porządne obroty - kolejny rekord Autor: ~dr_wezol [83.168.117.*]
    Tak, dziś mamy 11,51 zł - nowy rekord wszech czasów.

W USA spółka matka na razie drepcze w miejscu - dzis lekki spadek, ale wciąz jesteśmy powyżej 1,6 USD i do szczytu blisko. Każda z trzech informacji, których możemy oczekiwac w najbliższych dniach- tygodniach - wyrzuci kurs powyżej rekordu rocznego.

Co do obrotów u nas - cieszy jakiś postęp - ponad 20 tys zł to już coś. Dla przykładu - ten nieszczęsny, ale modny Infoscan - 30 tys zł obrotu.
    U nas przemieliło się dziś przy tych rekordowych kursach prawie 2 tys. akcji. Jak dojdziemy chociaz do poziomu 1-2 procent FF dziennie, czyli powiedzmy 3 - 7 tys. akcji - będzie ok.

A w USA, no cóż - dziś kiepski dzień pod względem obrotów - "ledwie" 266 tys. akcji - trochę ponad połowa średniej dziennej z ostatniego kwartału.
    Ale w przeliczeniu obroty jakieś 1,6 mln złotych :-) Życzmy sobie chociaż jednej dziesiątej dziennie :-)
  • Re: Solidne wzrosty i porządne obroty - kolejny rekord Autor: lawyer_mz [37.248.159.*]
    No to mamy bardzo dobre info, na jutro przewidywane porządne wzrosty :) i wreszcie powinniśmy doczekać się przyzwoitych obrotów, myślę, że przy 15 zł będzie trochę chętnych na spieniężenie waloru po tak długim oczekiwaniu, a może nie, może dopiero teraz jest czas wchodzić a świadomi inwestorzy będą tym bardziej trzymać. Myślę, że póki co to nieoszlifowany diament, jak go oszlifują to będzie wart co najmniej 10 razy tyle.
  • Re: Solidne wzrosty i porządne obroty - kolejny rekord Autor: ~dr_wezol [83.168.117.*]
    Lawyer, jak będzie jutro to nie wiem. Ale mnie bardziej interesuje jak będzie po kolejnych infach, na które czekamy (akurat tego infa to się w ogóle w tym momencie nie spodziewałem, co nie zmienia faktu, że bardzo się cieszę :-)).

Wystarczy spojrzeć np. na wykres spółki matki - powiedzmy 5-letni - i wiadomo, że oni jeśli nie za tydzień, to za miesiąc, trzy albo pięc będą z powrotem na poziomie przynajmniej 4-5 USD, a myslę, że dużo wyżej. Do rekordu - 90 USD mają strasznie daleko. A my będziemy rosnąc proporcjonalnie, jako najwazniejsza spółka córka Milestone Scientific. Z nas ostatecznie zamierzają żyć.

Taka ciekawostka - tym razem dziś poszło info u nas, a nie poszło jeszcze na stronie spółki matki, więc nie ma tego infa na razie na yahoo i innych portalach. Dlatego na Stocktwits - spokój. Jutro wrzucą im info, to odkryją - nomen omen - Amerykę. :-)
  • Re: Solidne wzrosty i porządne obroty - kolejny rekord Autor: lawyer_mz [37.248.159.*]
    Heh chciałem im dać cynk i założyłem tam konto a oni mi zaraz zawiesili i nie mogę się zalogować, nie chcą Polaków tam czy jak :?
    Dnia 2020-01-20 o godz. 20:25 lawyer_mz napisał(a):
    > Heh chciałem im dać cynk i założyłem tam konto a oni mi zaraz zawiesili i nie mogę się zalogować, nie chcą Polaków tam czy jak :?

Nie wiem :-) Ja nie mam tam konta :-)

Polityka informacyjna Milestone polegająca na wrzucaniu w sumie tych samych komunikatów (najwyżej lekko przeredagowanych) na naszą giełdę jako Milestone Medical, a na giełdę w USA zawsze tylko pod szyldem spółki matki Milestone Scientific ma z punktu widzenia Ossera i reszty prezesów - sens.
    My w Polsce możemy być dumni, że mamy w USA spółkę matkę, która nas - Milestone Medical -do tej pory finansuje (dzięki temu nie mamy żadnego zadłużenia w bankach, ani nie wyemitowalismy ani jednej obligacji a pożyczki od spólki matki są nieoprocentowane.) I na dodatek prezesi od dwóch lat mniej więcej powtarzają, że liczą się tylko nasze urządzenia a np. w spółkę córkę Wand Dental w ogóle nie będą już inwestować istotnych pieniędzy.
    Ale z punktu widzenia amerykańskich akcjonariuszy spółki matki, czyli MIlestone Scientific? Oni chyba wolą słyszec i czytać tylko o Milestone Scientific notowanym w USA , a nie o jakiejś spółce córce notowanej w Polsce. -) A że te wazne urządzenia to akurat my mamy produkować i sprzedawać? A co tam.... :-)
    I tak najwazniejsze jest to, że spółka matka ma prawie wszystkie nasze akcje. Na razie przynajmniej

• Re: Solidne wzrosty i porządne obroty - kolejny rekord Autor: ~Albert [83.21.99.*]
    Dnia 2020-01-20 o godz. 20:52 ~Albert napisał(a):
    > wlaśnie przed chwilą umieściłem na Stocktwits link do strony:
    >https://biznes.interia.pl/gieldy/raporty-espi/news-receiving-a-notice-of-allowance-for-u-s-patent-related-to-co,nId,4279546
    > Pozdrawiam

No to zobaczymy, czy jakoś zareagują :-)
    Nie chciałbym się powtarzac, ale - jak już kiedyś pisałem -na miejscu inwestorów z USA najpierw nakupiłbym akcji tam, a potem wykupił cały FF u nas :-)
    Oczywiście, nie mówię o zwykłym Johnie czy Fredzie, tylko o jakichś niedużych chocby fundach :-)
    Mastery5m
    @Albert0 This is going to be huge.

No i reakcja jest :-) To będzie pewnie ciekawy temat u nich do jutrzejszego otwarcia :-)
    Brawo Albert :-) Zostałeś guru Stocktwitsa :-)
    chasinpotofgold3m
    @pracman@Albert0 can you show me the date I can’t see it.

No, Albert, zszokowałeś Amerykanów :-)
    Nawet mój ulubiony komentator ze Stocktwits nie może uwierzyc, że to prawda :-)
    chasinpotofgold1m
    @pracman@Albert0 someone made a mistake releasing it today Buy pre market

Pełny sukces :-)
    Kolega własnie doszedł do wniosku, że takie info puszczone dziś mogło być tylko przez czyjąś pomyłkę ;-) czyli- za wcześnie :-)
    I radzi kupowac już przed sesją w USA ;-)

Albert - jeszcze raz - brawo :-)

[x]
MILESTONE 0,00% 9,00 2020-10-23 15:07:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.