• Metlife OFE 35 143 567 = 9,6 % Autor: ~jack [213.146.62.*]
    OFE Pocztylion 591 263 = 0,2 % nie za wiele się zmieniło u naszych udziałowców. Cena nadal atrakcyjna pod zakup - najnowsza wycena SRC rekomenduje KUP i cenę docelową 2,50 euro. DM.Vestor cenę docelową 9,04 zł. więc mamy spory zapas jednak nic kompletnie się nie dzieje ,obroty = 0,00. zresztą jak zwykle. płynność żadna -niestety. W W-u znacznie lepiej a WXF skupił już 673 000 akcj z 2 mln. Zysk na akcję w 2019 1,13 E. 2020/2021 to 0,32 / 0,20 E. Dywidenda za 2019 = 0,10 euro . 0,12 euro za 2020 / 2021. Pozdrawiam wytrwałych i coś cicho na forum - sam już tylko pozostałem na Badziewiaku nr.1 ???.
  • Re: Metlife OFE 35 143 567 = 9,6 % Autor: ~je [89.161.75.*]
    Jack, jeszcze ja tu jestem.Co dwóch to nie jeden.Prawda?
  • vel jack Autor: iluminat [62.244.135.*]
    Jednak przy tak wspaniałych wynikach i skupie akcji kurs - TRAGEDIA !. Jak nie teraz to kiedy ? za 25 lat ?. Rodzinka oszołomów trzyma kurs na niskim poziomi a nasze fundy też kompletnie nic nie robią. Jak zakończą skup to pewnie cena się obniży- nędza do 2. Na dodatek w W-u skupują całkiem sporo za chwilę będzie 1 000 000 sztuk / 2. Liczyłem na przynajmniej 9 zł. a tu ch.... niestety. Była rekomendacja KUPUJ i cena docelowa 2,50 euro a już jest nowa trzymaj i cena 1,75 euro. Powoli i ja tracę już cierpliwość na ten cyrk.
  • Re: vel jack Autor: ~zibi [91.227.66.*]
    W październiku liczyłem że przy bardzo dobrych wynikach / a takie są/, kurs w ciągu kilku miesięcy przekroczy 8 zł. Niestety kisimy się poniżej 7 zł, chociaż w Wiedniu skup akcji jest duży. Na Walnym w 2017 r podjęto decyzję o skupie akcji do 10%, tak więc 3,5 mln akcji skupią jeszcze, to sporo. Dywidenda wyniesie pewnie min 0,1 EUR, ale czy te dwa elementy podniosą kurs do 8, chyba nie. Tym bardziej że wynik tego roku będzie znacznie niższy. Wyniki z samego najmu nie będą duże. Chyba że sprzedadzą coś z dużym zyskiem w Rosji...Czy budowa kolejnych dwóch biurowców w Krakowie który jest już dość nasycony przyniesie zyski?
  • Re: vel jack Autor: ~jack [62.244.147.*]
    Opyliłem prawie 40 000 szt. po 6,70- 6,90 i jeszcze mam dużo ,stoję na S . może dlatego nie rośnie ,że liczą na więcej po takiej cenie ?. Ale już mi nie zależy na sprzedawaniu to sobie spokojnie stoję. Kupiłem większość poniżej 3 zł. więc zarobek ponad 100 % ostatnio ponad 2 lata wstecz nie sprzedałem po 6,50 - 6,70 i spadło na 3 zł. Skupują ,ale po cenie niskiej i nic nie zapowiada na znaczny wzrost kursu. Kasy mają w ch .... a nawet więcej - nic z tego jednak nie wynika. OFE do likwidacji i nie wiadomo czy te 9,60 % nie zostanie rzucone na S. Taka żydowsko - rodzinna manufaktura - niestety. Kiedyś może być i 20 zł. pytanie kiedy ?????? . Tak więc część z dużym zyskiem sprzedałem i czekan na te 8 - 9 zł. żeby wywalić resztę i koniec z tym badziewiem na stałe. 13 - lat mi już wystarczy . Pozdrawiam.
  • Re: vel jack Autor: ~DolceVita [87.123.180.*]
    Dużo ojoj ale teraz po 9PLN chyba nie będzie tak łatwo.
  • odkupiłem od 4,23 do 3,81 zł. Autor: ~jack [62.244.139.*]
    Kilkanaście tys. już odkupiłem ,dzisiaj nawet za 3,81 ale tylko 201 sztuk. Kogo chcesz pouczać ? dalej stoję na K i to ostro !!! ucz się jak sprzedawać po 7 i odkupywać po 4 NO! taka prawda.
  • Re: odkupiłem od 4,23 do 3,81 zł. Autor: ~konop [83.24.144.*]
    Hotele dostaną bęcki
  • ARMAGEDON trwa ... Autor: ~jack [77.255.231.*]
    wiem -wiem ,ale trochę trzeba się pobawić przy takim spadku - wzrostami. Tu nie ma płynnności żadnej !!! JA + Fund i tyle w temacie bo jak można nazawać kupno 99 % przez takiego małego inwestora jak ja ? były i są dni ,że wszystko biorę / oddaję JA !!!! . Tragedia w turystyce odbije się i na Badziewiaku - będzie pewnie znowu 2 z przodu a może i gorzej ???. Spodziewam się najniższej ceny od 2007. mimo świetnej -WSPANIAŁEJ sytuacji finansowej spółki. To co teraz widzimy to istny armagedon dla biznesu. W-20 zanurkował w 2.tyg. ponad 40 % więc o czym mowa.Teraz niczego nie można zaplanować - założyć i wszystko jest możliwe. Pozdrawiam.
  • Re: ARMAGEDON trwa ... Autor: ~DolceVita [89.245.120.*]
    ucz się jak sprzedawać po 2PLN
  • vel jack Autor: iluminat [77.255.231.*]
    po 2 to będę brał ,jak na tyle spadnie ?
  • Re: vel jack Autor: ~DolceVita [88.130.87.*]
    Tu więcej reklam innych firm jak coś na temat.Corona hotele puste biur nikt nie potrzebuję,2PLN a może 1PLN,no no.Jack ile jeszcze badziwiaka w portfelu?Już się tego nie pozbędziesz.
  • SPOKO ! Autor: ~jack [77.255.224.*]
    O mnie się nie martw - jak myślisz kto na wiosnę wywalał te duże ilości ??? w okolicach 7 zł . Liczę na Twoje 2 / 1 zł. bardzo bym chciał i czekam z utęsknieniem na taką promocję. Pozdrawiam.
  • NO i gdzie 2 zł. ??? Autor: ~jack [77.255.237.*]
    Czekam i czekam, żeby odkupić Badziewiaka a tu nic. Walne przełożone na 14.09.2021. będzie nędza w wynikach - to pewne na 100% . Tylko patrzeć jak stracą płynność finansową. Kilka lat do tyłu wycena opiewała na kwotę 0,21 pln. !!!!!!!!!!! 29.05. 2017. wydanej przez DM> Vestor. Niestety qowida nikt NIE przewidział - taka prawda. Pozdrawiam.
  • Re: NO i gdzie 2 zł. ??? Autor: archi123 [89.245.199.*]
    Akcja bez handlu,czyli ta firma na pograniczu +-0 Że spadnie na 2,5PLN to pewne,nikt nie kupi za 5PLN,chyba że Jurkowitsch Franz albo ktoś z tej mafi.Zobaczymy czy dadzą radę zamalować straty,ale poderjzewam że nie.Przykro mi dla tych co jak ja kupili przed 2009 i nie mieli kasy żeby kupić po 2-3PLN wyruwnac straty albo nawet mieć zysk i wyjść z tego oszustwa tylko z takiem szwankiem że 10 lat zamrożona kasa.A z drugiej strony najlepiej by byłaPLAJTA.Banki biorą co jest i ta mafia z Wiednia musiałaby myśleć nad nowym oszustwem.Sorry ale na Giełdzie też nie brakuje oszustów i niestety i ja i wszyscy co kupili przed 2009 na takich trafiliśmy.
    Jack co te ludziska mają teraz robić?
  • Qowitto ich załatwił ! Autor: ~jack [77.255.236.*]
    Nikt się nie spodziewał takiej sytuacji , ja zredukowałem 2-3 .2020. przed pandemią i przez przypadek. Jak spadnie na 2 to odkupię + jeszcze więcej. Przypominam ,że zakupiłem już Badziewiaka nr.1 po 2,28 zł. co prawda mało - ale - ale. To był najniższy kurs od 2007. Raczej nie zbankrutują a za 2 - 3 lata kurs się podniesie do góry. Ja cały czas S/K uśredniałem i tylko to mi dało możliwość sprzedaży. BA ,nawet dobrego zarobku. Pozbywałem się od 6,50 do 7 a później było już tylko taniej. 5 jest utrzymywana sztucznie i to musi pierd....... . Wyniki będą fatalne - bo niby z czego mają być dobre ???. Pozdrawiam.
  • Re: Qowitto ich załatwił ! Autor: ~DolceVita [87.123.184.*]
    Nie wiem jak austyjacy bo niemcy że względu na Corone dają firmą dotacje żeby nie ogłaszali bankructw.Coś takiego w kapitalizmie hihi.Ale po ogłoszeniu wyników to jazda w dolek pewne i wtedy się zobaczy czy warto wejść.Obroty w W-wa zero w Wiedniu w niektóre dnie trochęsię cośdzieje.Zobaczymy @@@
  • Re: Qowitto ich załatwił ! Autor: ~jack [77.255.234.*]
    czekam na spadki w okolice 2 zł. wtedy odkupię a jak nie to nie muszę tego mieć. Swoje już tutaj zarobiłem. Wyniki będą fatalne - zresztą jak wszystkie ostatnie.
  • Re: Qowitto ich załatwił ! Autor: stachsgh [5.184.10.*]
    Tam były mocne wyniki w wybieraniu
    Mocne, zobacz koniecznie :-)
    https://www.youtube.com/watch?v=oVrdIXQ2g30
  • Re: Qowitto ich załatwił ! Autor: ~jack [213.146.55.*]
    Taki jak pisałem wcześniej - wyniki są FATALNE / TRAGICZNE ! NA MINUSIE PONAD 31 MLN. EURO. Tak więc cena 5 zł za akcję to istny cyrk. Rodzinka na swoim - trzymają sztucznie Badziewiaka nr.1. na takich wycenach.
[x]
WARIMPEX -3,08% 6,30 2021-09-14 15:21:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.