• Screen Network na dno Autor: ~Janek [37.120.211.*]
    Ewakuacja ?

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/warszawa-nowa-uchwala-krajobrazowa-rygorystyczna-brakuje-jej-otwarcia-na-nowe-technologie-opinie

Wiekszosc nośników SN (których jest właścicielem) stoi w Warszawie.

Ja sprzedałem szczęśliwie dzisiaj. Powodzenia.

To była jedyna perspektywiczna spotka w grupie 4Fun. Już nie jest.
  • Re: Screen Network na dno Autor: ~Inwestor4fun [83.31.124.*]
    Całe 500 akcji dziś sprzedałeś? Wow, szacuneczek :)
  • Re: Screen Network na dno Autor: ~Janek [37.120.211.*]
    Powodzenia z inwestycją.
    Wpływ informacji na Twój portfel pozostawiam Tobie i innym uczestnikom rynku.

Niezależnie od wielkości pakietu który sprzedałem - jeśli to ma być przedmiotem dyskusji to jest to nie udana próba odwrócenia kota ogonem. "Inwestorze".
  • Re: Screen Network na dno Autor: ~nieja [89.64.13.*]
    ..zaczęło spadać przy bardzo dobrych wynikach, perspektywach itp..zacznie rosnąć przy złych wynikach, perspektywach itp..takie cykle na każdej giełdzie..
  • Re: Screen Network na dno Autor: ~Inwestor4fun [83.31.124.*]
    Za mało wiemy żeby odpowiednio zinterpretować tę informację. Równie dobrze może przyczynić się do 2 lub 3 krotnego wzrostu cen reklamy zewnętrznej tej która zostanie a nie wiadomo dokładnie czy Screen Network będzie musiał relokować screeny a jak tak to ile. Poza tym uchwała jeszcze nawet nie weszła w życie, czas na zmiany to 2 lata od wejścia w życie. A nawet jakby to zawsze może zostać zmieniona uchwałą poprawkową więc spokojnie myślę że sytuacja będzie opanowana a nawet przy dobrym planowaniu przyczyni się do znaczącego wzrostu cen reklam DOOH. Ja takie dylematy jak Ty miałem w 2016 roku, ale teraz inaczej na to patrzę. Myślę że Zarząd Screen Network wiedział jakie są tendencję i odpowiednio planował lokalizację ekranów. Pozdrawiam
  • Re: Screen Network na dno Autor: ~Screen [37.47.172.*]
    Jest coś takiego jak twórcza destrukcja. Może w najgorszym przypadku wykosi to konkurencję a SN jako duzy gracz przejmie ich klientów. Może ich ekrany akurat spelnia te wymagania itd itp.. nie znamy przyszłości więc nie ma co panikowa papier jest już dobrze wyprzedany
    http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/35104153,4fun-media-sa-1-2020-zawiadomienie-akcjonariusza-o-zakupie-akcji-4fun-media-s-a
  • Re: Screen Network na dno Autor: ~Ech [91.93.117.*]
    To chyba dobre info? Tak pytam bo kurs widzę że dalej dryfuje. Jakby sprzedali byłoby lepiej?
  • Re: Screen Network na dno Autor: ~Inwestor4fun [83.31.57.*]
    Cóż zrobisz, taki mamy klimat..
  • Re: Screen Network na dno Autor: ~Franc [5.173.169.*]
    Ktoś ewidentnie sypie tylko kto ? Trzeba uzbroić się w cierpliwość.
    https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/screen-network-wspolpraca-z-cityfit
  • Re: Screen Network na dno Autor: ~Inwestor4fun [83.31.242.*]
    Nie ma zainteresowania papierem. Zauważyłem że jak jest wycena nisko to zawsze ktoś dowali w arkuszu kilka tys. akcji do sprzedania. Dziwne.
  • Re: Screen Network na dno Autor: ~gościu [176.221.125.*]
    I stoi batonik, że z takim zainteresowaniem szybko nie puści
  • Re: Screen Network na dno Autor: ~4fun [31.62.209.*]
    Chyba rzeczywiście na dno... spółka zależna spółki zaleznej
[x]
4FUNMEDIA 0,86% 7,04 2021-10-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.