• Firma żyjąca tylko z dotacji Autor: ~nic [89.64.1.*]
    Brak konkretnych dochodów generujących przez spółkę. Jakim cudem ten balonik ma kapitalizację 80 mln zł? Po otrzeźwieniu zobaczymy jak uchodzi powietrze.
  • Re: Firma żyjąca tylko z dotacji Autor: ~Ziuta [212.87.225.*]
    Hahah koledze przydalaby sie masc na bd :)
    To jest startup, najpierw sie inwestuje a pozniej sie dopiero komercjalizuje i monetaryzuje osiagniecia. Ale co bede tlumaczy w koncu ty znasz sie lepiej niz fachowcy z NCBIR

• Re: Firma żyjąca tylko z dotacji Autor: ~Ziuta [212.87.225.*]
    JEstem przekonany ze jestes Ali tylko pod nowym nickiem i nowym adresem IP :D

https://www.bankier.pl/forum/temat_brak-daty-premiery-zwroty-niedorobionych-gniotow,34698917.html

hahahah ale mam z ciebie polew. Sprzedales po 39 a kurs 50zl! :(

smuteczek
  • Re: Firma żyjąca tylko z dotacji Autor: ~hieronim [31.179.172.*]
    wreszcie widzę kogoś trzeźwo tu myślącego- ta firma żyje tylko z dotacji inaczej by jej już nie było !
  • Re: Firma żyjąca tylko z dotacji Autor: ~ali [80.49.201.*]
    kwik kwik
  • Re: Firma żyjąca tylko z dotacji Autor: ~ali [83.7.76.*]
    oj PSIUTA ,,,PSIUTA ,,, TOBIE wszystko się ze mną kojarzy ? na canabisie zauważyłem TWÓJ wpis ,czy to że nie tylko ja zauważam oczywista -oczywistości ,to jest problem ? popatrz na ip. i dodatkowo godzinę ,ale to dobrze że jeszcze ktoś zaczyna rozpoznawać BALONIKA ,podaj ile firma ZAROBIŁA i kiedy wykaże ZYSKI wypracowane nie OTRZYMANE ? no jeszcze ten akjonariat NORWESKI ,,,ha,ha,ha,
  • Re: Firma żyjąca tylko z dotacji Autor: ~Ziuta [80.49.201.*]
    O hahah ile CDR zarobil na CyberPunku? a kurs wzrosl o 8 mld zl.
    Na gieldzie wycenia sie przyszlosc a nie terazniejszosc. JAkbys sie znal na inwestycjach to bys nie sprzedal Pure po 39 buahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaaaaaaaaaaaaahahahaaha

TFu
    TOBIE już naprawdę wszystko z tej rozpaczy się miesza ,wróć do wpisów i skojarz fakty ,ale mniejsza o to ,wisisz na canabisie ,na farm i tutaj próbujesz coś zarobić ,ja to rozumiem staraj sie PSIUTA może kiedyś CI się uda,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    Widzisz ine znasz sie na gieldzie i nie znasz sie terz na ludziach. Cannabisa nei mam, pojawilem sie tam tylko zeby cie wysmiac :) bo nudzilem sie w pracy. Przestan macic i badz bardziej zyczliwy to i moze sie do ciebie karma usmiechnie i przestaniesz tracic na gieldzie! :) taka dobra rada od zarobionego dla przegrywa
  • Re: Firma żyjąca tylko z dotacji Autor: ~ziuta [80.49.201.*]
    tez*
    dziękuję za cenną radę i korzystam ,a to że to jest BALONIK i odwiedzasz spółki z którymi CIEBIE nic nie łączyło i nie łączy ,,,no cóż -współczuję ,a co do firm gdzie obecnie zarabiam ,postaraj się bardziej ,może odnajdziesz ,tylko ja tam już od dłuższego czasu i wkrótce zyski realizować zacznę
    Nie rob z siebie wilka z wall street bo przy duzych pakietach nie da sie grac na kólka. Jestes drobnym leszczem co do tego jestem przekonany bo sam kiedys takim bylem :)

Zycze sukcesow obys znalaz inna metode na zarabianie niz to slabe ujadanie na spólkach których kurs odbiegl twoim oczekiwaniom.
    Mam tutaj glownie na mysli Pure i Farm. Naprawde slabe to jest co robisz.
    jednak miałem racje ,,,,,,życzę powodzenia szczególnie na cannabis /brałeś po 0,80 zł / ? a farm i pure tez na górce ?
    mam 1400 akcji Pure po 33 zl i 3300 akcji Farm po 19,80 nie narzekam :)
    Cannabis nie znam i nie jest spolka w ktora bym zainwestowal swoj kapital
[x]
PURE -0,25% 39,80 2020-03-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.