• Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje Autor: ~abc [85.221.157.*]
    Choć główne zakupy zrobię poniżej 1.30
  • Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje Autor: comtrader_optymista [91.239.154.*]
    Dnia 2020-01-13 o godz. 18:49 ~abc napisał(a):
    > Choć główne zakupy zrobię poniżej 1.30

Powodzenia... :-)
    A ile zamierzasz kupić?

comtrader
  • Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje Autor: ~stanisław [5.172.236.*]
    Dnia 2020-01-13 o godz. 18:49 ~abc napisał(a):
    > Choć główne zakupy zrobię poniżej 1.30

Powiem Ci tak.. szanse na ten scenariusz są, choć pamiętaj że im bliżej złotówki chętnych może być więcej. Mam tylko nadzieję, że wiesz co robisz i jak już zapakujesz to zostaniesz świadomym akcjonariuszem :)))

• Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje Autor: ~rankregres [37.47.32.*]
    ja tylko doprecyzuje - świadomym tzn wiszącym na haku i wesoło dyndającym jak comtrader i calu siedząca tu ferajna :-)
  • Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje Autor: ~jp [37.190.202.*]
    Niektórzy uważają, że inwestor długoterminowy to taki co chciał zarobić ale nie wyszło... i nie potrafiąc uciąć strat, został inwestorem długoterminowym ;)

Tylko proszę mnie zle nie zrozumieć. Przywołując tę regułę nie miałem na myśli "świadomych" inwestorów spółki Rank Progress ;)

• Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje Autor: ~dryniol [89.68.64.*]
    Dnia 2020-01-14 o godz. 23:07 ~jp napisał(a):
    > Niektórzy uważają, że inwestor długoterminowy to taki co chciał zarobić ale nie wyszło... i nie potrafiąc uciąć strat, został inwestorem długoterminowym ;)
    >
    > Tylko proszę mnie zle nie zrozumieć. Przywołując tę regułę nie miałem na myśli "świadomych" inwestorów spółki Rank Progress ;)
    >

Krótko mówiąc a właściwie krótko pisząc masz na myśli nieświadomych jednodniowych spekulantów.
    Ale oni zarobią dwa razy po 2 % a potem utną straty na -5%, aż w końcu za 2-3 lata i tak będą daleko z tyłu jeśli chodzi o zyski
    niż ci długoterminowi świadomi inwestorzy. Ja też już te dwa warianty przerabiałem na własnej d.... więc dobrze wiem o czym piszę jp.
  • Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje Autor: ~macrone [89.229.211.*]
    lepszym papierem na wzrosty będzie gcn kurs spolki spadł o 96%
  • Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje Autor: comtrader_optymista [91.239.154.*]
    Dnia 2020-01-14 o godz. 23:07 ~jp napisał(a):
    > Niektórzy uważają, że inwestor długoterminowy to taki co chciał zarobić ale nie wyszło... i nie potrafiąc uciąć strat, został inwestorem długoterminowym ;)
    >
    > Tylko proszę mnie zle nie zrozumieć. Przywołując tę regułę nie miałem na myśli "świadomych" inwestorów spółki Rank Progress ;)
    >

Niech uważają... a co mnie to?
    Raz udaje się szybko, innym razem cierpliwość to klucz do sukcesu...
    Ważne, by sobą być... prawda?
    Udawanie kogoś innego krótkie nogi ma....

comtrader
  • Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje Autor: ~abc [85.221.157.*]
    Zaczynają się moje poziomy docelowe, szybciej niż myślałem
  • Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje Autor: ~zniesmaczony [178.85.235.*]
    Obyś za szybko nie kupował. Do wypłaty jeszcze 2 tygodnie więc "ratownicy kursu" nic, puki co nie zrobią. Czekaj na 1,2.
  • Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje Autor: ~jj [178.36.50.*]
    masakra, o tej spółce to już nawet diabeł zapomniał
    Dnia 2020-01-17 o godz. 18:37 ~jj napisał(a):
    > masakra, o tej spółce to już nawet diabeł zapomniał

To diabeł wciąż bez akcji? ;-)

comtrader
  • Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje Autor: ~zniesmaczony [178.85.235.*]
    ...a bez niego to nic się nie zmieni. Nikt się nią nie interesuje, ona po prostu jest aby, jak ktoś tu już pisał, prezes mógł się pochwalić posiadaniem spółki giełdowej. Zamrożony szmal, nawet sprzedać nie można aby kurs na widłach nie zawisł. Zamiast obrotu na rachunku kolejny rok na haku, echhh szkoda gadać.
    Dnia 2020-01-17 o godz. 23:39 ~zniesmaczony napisał(a):
    > ...a bez niego to nic się nie zmieni. Nikt się nią nie interesuje, ona po prostu jest aby, jak ktoś tu już pisał, prezes mógł się pochwalić posiadaniem spółki giełdowej. Zamrożony szmal, nawet sprzedać nie można aby kurs na widłach nie zawisł. Zamiast obrotu na rachunku kolejny rok na haku, echhh szkoda gadać.

I naprawdę uważasz, że to będzie wiecznie trwać?
    Obrotu na rachunku Ci brakuje?
    Spółka jakby nie patrzeć jest w zupełnie innej sytuacji niż była jeszcze 2 czy 3 lata temu.
    Diametralnie innej...
    Znacznie korzystniejszej.
    Tylko... kurs jest niżej!

RankProgress ma duży majątek, który w większości pracuje, a i z tym dotąd niepracującym zaczyna się coś dziać. Tenże majątek wyceniany jest na GPW na około 10 % swojej księgowej wartości, a historia pokazała już, że jego wartość w księgach nie jest jakoś zawyżona. W odniesieniu do niektórych jego składników dowiedzieliśmy się ostatnio, że było/jest wręcz przeciwnie...

Nie ma już pęt kredytu w Boś-u.

Kwestią dni lub tygodni jest rozstrzygnięcie sytuacji z Niemcami z Tag-u w kontekście wrocławskich Popowic.

Dobry finał miał ostatnio długoletni spór z Nalepą w temacie Miedzianej Góry.
    To raptem niby tylko 35 mln, ale... przecież kapitalizacja całej spółki nie przekracza obecnie 49 mln!

Nawet w Olsztynie zaczęło się coś dziać i jest umowa przedwstępna na część gruntu z Agata Meble.

RankProgress założył wspólnie z Vantege spółkę, która w Warszawie ma realizować projekt komercyjny i mieszkaniowy.

O Katowicach i kilku pomniejszych tematach nie wspominając...

comtrader

• Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje Autor: ~bingo [46.238.237.*]
    I naprawdę uważasz, że to będzie wiecznie trwać?
    Obrotu na rachunku Ci brakuje?
    Spółka jakby nie patrzeć jest w zupełnie innej sytuacji niż była jeszcze 2 czy 3 lata temu.
    Diametralnie innej...
    Znacznie korzystniejszej.
    Tylko... kurs jest niżej!

RankProgress ma duży majątek, który w większości pracuje, a i z tym dotąd niepracującym zaczyna się coś dziać. Tenże majątek wyceniany jest na GPW na około 10 % swojej księgowej wartości, a historia pokazała już, że jego wartość w księgach nie jest jakoś zawyżona. W odniesieniu do niektórych jego składników dowiedzieliśmy się ostatnio, że było/jest wręcz przeciwnie...

Nie ma już pęt kredytu w Boś-u.

Kwestią dni lub tygodni jest rozstrzygnięcie sytuacji z Niemcami z Tag-u w kontekście wrocławskich Popowic.

Dobry finał miał ostatnio długoletni spór z Nalepą w temacie Miedzianej Góry.
    To raptem niby tylko 35 mln, ale... przecież kapitalizacja całej spółki nie przekracza obecnie 49 mln!

Nawet w Olsztynie zaczęło się coś dziać i jest umowa przedwstępna na część gruntu z Agata Meble.

RankProgress założył wspólnie z Vantege spółkę, która w Warszawie ma realizować projekt komercyjny i mieszkaniowy.

O Katowicach i kilku pomniejszych tematach nie wspominając...

comtrader

To wytłumacz mi Com skoro jest tak dobrze to czemu kurs jest w czarnej du....ie .Moge się tylko domyślać po prostu za dużo ulica ma akcji .Przedsięwzięcie policzmy się pokazało dobitnie macie kilka milionów papiera i gruby za to wam nie będzie placił 10 zł.
    Giełda to nie inwestowanie to gra połączona z psychologią.Tego oczywiscie nie wiem ale mogę się tylko domyslać ,giełda będzie rosla kurs akcji Ranka będzie w wymęczającym trendzie bocznym i coraz więcej frustratów będzie upłynniać wtedy w niespodziewanym momencie kurs ruszy.Ale to są tylko moje dywagacje.Pozdrawiam
    Dnia 2020-01-19 o godz. 13:52 ~bingo napisał(a):

> To wytłumacz mi Com skoro jest tak dobrze to czemu kurs jest w czarnej du....ie .Moge się tylko domyślać po prostu za dużo ulica ma akcji .Przedsięwzięcie policzmy się pokazało dobitnie macie kilka milionów papiera i gruby za to wam nie będzie placił 10 zł.
    > Giełda to nie inwestowanie to gra połączona z psychologią.Tego oczywiscie nie wiem ale mogę się tylko domyslać ,giełda będzie rosla kurs akcji Ranka będzie w wymęczającym trendzie bocznym i coraz więcej frustratów będzie upłynniać wtedy w niespodziewanym momencie kurs ruszy.Ale to są tylko moje dywagacje.Pozdrawiam

Bingo, trafiłeś w samo sedno. Giełda to przede wszystkim psychologia. Rosną głównie te spółki w których wzrost mało kto wierzy. Tutaj Comtrader, odpowiedzialny za edukację, przyczynił się (w większym lub mniejszym stopniu) do nakarmienia ulicy. Dzięki niemu większość od dłuższego czasu wie, że inwestycja w spółkę jest w miarę bezpieczna, bo majątek wielokrotnie przekracza kapitalizację. Dzięki Comtraderowi wie też, że w spółce nic złego się nie dzieje. Dlatego od dłuższego czasu wszyscy skubiemy. Ktoś jednak cały czas z premedytacją oddaje/ oddawał ? zważając przy tym żeby podażą nie spowodować gwałtownego obsunięcia kursu. Czyżby ktoś wiedział coś więcej? O umiejętnej dystrybucji pisałem jeszcze jak kurs był powyżej i w okolicach 2 zł, prognozując spadek lub długą konsolidację w przedziale jaki właśnie ma miejsce. Pisałem też, że odwracanie trendu spadkowego (oczywiście jeśli faktycznie ma miejsce) będzie trwało bardzo długo (może nawet lata). Już chyba minęły ze dwa lata odkąd pierwszy raz o tym wspomniałem…   

Dnia 2020-01-19 o godz. 13:52 ~bingo napisał(a):
    > I naprawdę uważasz, że to będzie wiecznie trwać?
    > Obrotu na rachunku Ci brakuje?
    > Spółka jakby nie patrzeć jest w zupełnie innej sytuacji niż była jeszcze 2 czy 3 lata temu.
    > Diametralnie innej...
    > Znacznie korzystniejszej.
    > Tylko... kurs jest niżej!
    >
    > RankProgress ma duży majątek, który w większości pracuje, a i z tym dotąd niepracującym zaczyna się coś dziać. Tenże majątek wyceniany jest na GPW na około 10 % swojej księgowej wartości, a historia pokazała już, że jego wartość w księgach nie jest jakoś zawyżona. W odniesieniu do niektórych jego składników dowiedzieliśmy się ostatnio, że było/jest wręcz przeciwnie...
    >
    > Nie ma już pęt kredytu w Boś-u.
    >
    > Kwestią dni lub tygodni jest rozstrzygnięcie sytuacji z Niemcami z Tag-u w kontekście wrocławskich Popowic.
    >
    > Dobry finał miał ostatnio długoletni spór z Nalepą w temacie Miedzianej Góry.
    > To raptem niby tylko 35 mln, ale... przecież kapitalizacja całej spółki nie przekracza obecnie 49 mln!
    >
    > Nawet w Olsztynie zaczęło się coś dziać i jest umowa przedwstępna na część gruntu z Agata Meble.
    >
    > RankProgress założył wspólnie z Vantege spółkę, która w Warszawie ma realizować projekt komercyjny i mieszkaniowy.
    >
    > O Katowicach i kilku pomniejszych tematach nie wspominając...
    >
    > comtrader
    >
    > To wytłumacz mi Com skoro jest tak dobrze to czemu kurs jest w czarnej du....ie .Moge się tylko domyślać po prostu za dużo ulica ma akcji .Przedsięwzięcie policzmy się pokazało dobitnie macie kilka milionów papiera i gruby za to wam nie będzie placił 10 zł.
    > Giełda to nie inwestowanie to gra połączona z psychologią.Tego oczywiscie nie wiem ale mogę się tylko domyslać ,giełda będzie rosla kurs akcji Ranka będzie w wymęczającym trendzie bocznym i coraz więcej frustratów będzie upłynniać wtedy w niespodziewanym momencie kurs ruszy.Ale to są tylko moje dywagacje.Pozdrawiam

Ależ tu tzw. "ulica" prawie w ogóle nie jest obecna....
    A my jesteśmy skromną nieliczną grupą zatwardziałych frustratów. Kręci nas to!
    Pocieszające jest to, że średnią wieku mamy niższą od... hmm... innych uczestników rozgrywki. https://rankprogress.prywatneforum.pl/images/smilies/biggrin.png

comtrader
    Dnia 2020-01-19 o godz. 22:55 comtrader_optymista napisał(a):
    > Ależ tu tzw. "ulica" prawie w ogóle nie jest obecna....
    > comtrader

To Ty tak twierdzisz. Widzisz to co chciałbyś widzieć. Nie wiesz kto sprzedaje i kto kupuje. A jeśli nawet miałoby być tak jak twierdzisz, tzn "ulicy" prawie w ogóle miałoby nie być, tym tym gorzej. Oznaczałoby to, że stroną podażową też nie jest tzw. ulica...

• Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje Autor: swój [185.28.251.*]
    Dnia 2020-01-18 o godz. 10:45 comtrader_optymista napisał(a):
    > Dnia 2020-01-17 o godz. 23:39 ~zniesmaczony napisał(a):
    > > ...a bez niego to nic się nie zmieni. Nikt się nią nie interesuje, ona po prostu jest aby, jak ktoś tu już pisał, prezes mógł się pochwalić posiadaniem spółki giełdowej. Zamrożony szmal, nawet sprzedać nie można aby kurs na widłach nie zawisł. Zamiast obrotu na rachunku kolejny rok na haku, echhh szkoda gadać.
    >
    > I naprawdę uważasz, że to będzie wiecznie trwać?
    > Obrotu na rachunku Ci brakuje?
    > Spółka jakby nie patrzeć jest w zupełnie innej sytuacji niż była jeszcze 2 czy 3 lata temu.
    > Diametralnie innej...
    > Znacznie korzystniejszej.
    > Tylko... kurs jest niżej!
    >
    > RankProgress ma duży majątek, który w większości pracuje, a i z tym dotąd niepracującym zaczyna się coś dziać. Tenże majątek wyceniany jest na GPW na około 10 % swojej księgowej wartości, a historia pokazała już, że jego wartość w księgach nie jest jakoś zawyżona. W odniesieniu do niektórych jego składników dowiedzieliśmy się ostatnio, że było/jest wręcz przeciwnie...
    >
    > Nie ma już pęt kredytu w Boś-u.
    >
    > Kwestią dni lub tygodni jest rozstrzygnięcie sytuacji z Niemcami z Tag-u w kontekście wrocławskich Popowic.
    >
    > Dobry finał miał ostatnio długoletni spór z Nalepą w temacie Miedzianej Góry.
    > To raptem niby tylko 35 mln, ale... przecież kapitalizacja całej spółki nie przekracza obecnie 49 mln!
    >
    > Nawet w Olsztynie zaczęło się coś dziać i jest umowa przedwstępna na część gruntu z Agata Meble.
    >
    > RankProgress założył wspólnie z Vantege spółkę, która w Warszawie ma realizować projekt komercyjny i mieszkaniowy.
    >
    > O Katowicach i kilku pomniejszych tematach nie wspominając...
    >
    > comtrader
    >
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    No widzisz Comendatne ale moda to moda i jedna mała spalarnia śmieci by dała więcej niż wszystko co napisałeś.
    Ale kiedyś mam nadzieję to się zmieni.

Dnia 2020-01-19 o godz. 19:51 swój napisał(a):
    > Dnia 2020-01-18 o godz. 10:45 comtrader_optymista napisał(a):
    > > Dnia 2020-01-17 o godz. 23:39 ~zniesmaczony napisał(a):
    > > > ...a bez niego to nic się nie zmieni. Nikt się nią nie interesuje, ona po prostu jest aby, jak ktoś tu już pisał, prezes mógł się pochwalić posiadaniem spółki giełdowej. Zamrożony szmal, nawet sprzedać nie można aby kurs na widłach nie zawisł. Zamiast obrotu na rachunku kolejny rok na haku, echhh szkoda gadać.
    > >
    > > I naprawdę uważasz, że to będzie wiecznie trwać?
    > > Obrotu na rachunku Ci brakuje?
    > > Spółka jakby nie patrzeć jest w zupełnie innej sytuacji niż była jeszcze 2 czy 3 lata temu.
    > > Diametralnie innej...
    > > Znacznie korzystniejszej.
    > > Tylko... kurs jest niżej!
    > >
    > > RankProgress ma duży majątek, który w większości pracuje, a i z tym dotąd niepracującym zaczyna się coś dziać. Tenże majątek wyceniany jest na GPW na około 10 % swojej księgowej wartości, a historia pokazała już, że jego wartość w księgach nie jest jakoś zawyżona. W odniesieniu do niektórych jego składników dowiedzieliśmy się ostatnio, że było/jest wręcz przeciwnie...
    > >
    > > Nie ma już pęt kredytu w Boś-u.
    > >
    > > Kwestią dni lub tygodni jest rozstrzygnięcie sytuacji z Niemcami z Tag-u w kontekście wrocławskich Popowic.
    > >
    > > Dobry finał miał ostatnio długoletni spór z Nalepą w temacie Miedzianej Góry.
    > > To raptem niby tylko 35 mln, ale... przecież kapitalizacja całej spółki nie przekracza obecnie 49 mln!
    > >
    > > Nawet w Olsztynie zaczęło się coś dziać i jest umowa przedwstępna na część gruntu z Agata Meble.
    > >
    > > RankProgress założył wspólnie z Vantege spółkę, która w Warszawie ma realizować projekt komercyjny i mieszkaniowy.
    > >
    > > O Katowicach i kilku pomniejszych tematach nie wspominając...
    > >
    > > comtrader
    > >
    > xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    > No widzisz Comendatne ale moda to moda i jedna mała spalarnia śmieci by dała więcej niż wszystko co napisałeś.
    > Ale kiedyś mam nadzieję to się zmieni.
    >

Spalarnia już była... i to w Szkocji. :-)
    Zbyt wiele nie dała...
    A zmiana będzie jak zwykle w momencie zaskakującym.

comtrader
  • Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje Autor: ~johan [80.50.232.*]
    zaskoczyć to pewnie zaskoczy znów kurs euro w raporcie rocznym :) oby nie tych świadomych akcjonariuszy bo kursik przetestuje 1zł
  • Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje Autor: ~Robi [83.25.21.*]
    no i co ?
    w sumie nic :):)
    dla świadomego akcjonariatu to tylko kolejny głębszy przysiad przed mityczną rakietą na cene 1-1 WK
    lub jak ostatnio sie dowiadujemy przed wezwaniem
    a dla developera który nic nie buduje kolejny ciepły rok przy dojnej krowie o nazwie Rank Progres która tylko karmi zarząd i Regresy VVXX i XXVV

Dnia 2020-01-20 o godz. 14:48 ~johan napisał(a):
    > w sumie nic :):)
    > dla świadomego akcjonariatu to tylko kolejny głębszy przysiad przed mityczną rakietą na cene 1-1 WK
    > lub jak ostatnio sie dowiadujemy przed wezwaniem
    > a dla developera który nic nie buduje kolejny ciepły rok przy dojnej krowie o nazwie Rank Progres która tylko karmi zarząd i Regresy VVXX i XXVV
    >

Johan....
    Gdzieś Ty był Stary Przyjacielu, jak Cię nie było?
    W sumie... nieważne.
    Ważne, że wracasz... :-)
    Nie pytam nawet dlaczego...

comtrader
    Widzę, że wataha powoli się zbiera, żeby Pana Janka ogolocic z tanich akcji :-)
    Dnia 2020-01-20 o godz. 21:02 ~abc napisał(a):
    > Widzę, że wataha powoli się zbiera, żeby Pana Janka ogolocic z tanich akcji :-)

Hmm...
    Gra się tak jak przeciwnik pozwala.
    Skoro kurs w piwnicy, to i Johan wrócił.

Ja tam tylko nie bardzo rozumiem po co przeciągać tą sytuację.
    Nie... nie narzekam, bo mnie w tym momencie nawet to pasuje...
    Logiki tylko nie widzę, ale dlaczego to wyjaśniał nie będę. ;-)

comtrader

no musiałem sie odezwać choć dostosowuje swoja aktywność do zarządu spółki :)
    tam bezruch zerowa aktywność to i po co na forum cokolwiek komentować

obserwuje od czasu do czasu forum perły deweloperki jakoś nie motywują mnie do zabrania głosu posty zakładane przez Don Kichota o datach raportów lub kolejne bajki o jakiś klinach
    deweloper który od 5 lat nic nie wybudował to i ranking na bankierze adekwatny

• Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje Autor: ~Wolf [83.25.21.*]
    taki cichacz prezes
    zaraz puści bombę

• Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje Autor: ~Nitoperz [185.28.251.*]
    Aaaa normalnie ziew
  • Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje Autor: ~Chytry [188.146.184.*]
    Aaaaa
    zaczyna sie robić dramatycznie dla posiadaczy akcji ;-)
    Dnia 2020-01-27 o godz. 09:28 ~abc napisał(a):
    > zaczyna sie robić dramatycznie dla posiadaczy akcji ;-)

Niby dlaczego?
    Poza tym... Chyba nie należysz do nich, prawda? ;-)

comtrader
    praktycznie nie należę, ale teoretycznie juz pare kilo mam więc chyba należę, jak bede mial co najmniej 50k to powiem ze naprawde należę...

na razie wszystko zgodnie z planem :-)
  • Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje Autor: ~zniesmaczony [46.170.109.*]
    za każdym razem gdy uśredniam i wydaje się że jestem blisko wyjścia choc na ZERO kurs spada a ja zostaję z ręką w nocniku
    i pod co to uśredniałeś??
    pod hasło niżej już nie będzie ??

ja postawię taką tezę: dopóki nie zostanie wyleszczony z akcji Com, po tylu latach kiszenia, to zadnych wzrostów nie będzie.
    Myślę, że ponizej zeta zacznie się powoli łamać ;-)
    Dnia 2020-01-27 o godz. 11:19 ~abc napisał(a):
    > ja postawię taką tezę: dopóki nie zostanie wyleszczony z akcji Com, po tylu latach kiszenia, to zadnych wzrostów nie będzie.
    > Myślę, że ponizej zeta zacznie się powoli łamać ;-)

https://rankprogress.prywatneforum.pl/images/smilies/biggrin.png https://rankprogress.prywatneforum.pl/images/smilies/biggrin.png https://rankprogress.prywatneforum.pl/images/smilies/biggrin.png
    Oj...
    To sugeruję jednak sprzedaż. https://rankprogress.prywatneforum.pl/images/smilies/tongue.png
    Bo ja już tak dawno i głęboko zakopałem te akcje w ogrodzie, że miejsca będę kilka miesięcy szukał...

comtrader

• Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje Autor: ~zniesmaczony [46.170.109.*]
    Dnia 2020-01-27 o godz. 11:15 ~johan napisał(a):
    > i pod co to uśredniałeś??
    > pod hasło niżej już nie będzie ??
    >

Pod to wszystko co pisze C.Optymista.
    Inną sprawą jest że praktycznie nie da się wyjść w prawo trzeba sypać w lewo
    on sie zacznie łamać???:):):)
    wtedy to dopiero zacznie pisać o matriksach :)
    i o projektach przewyższających kapitalizacje itp itd.
    pomijając że każde projekty wykorzystywane są do spłaty zobowiązań nie przeznaczając ani złotówki na nowe projekty a obecne mają tylko oddalany termin realizacji

comtrader pisze od 5 lat ile z jego pisania sie sprawdziło ?
    śmiał sie ze strat 13 milionów w szkocji to były grosze
    śmiał sie ze sprzedających po 2,30(miedzy innymi ze mnie ) gdy można było zobaczyć jak naprawde wygląda "współpraca" z vantage gdy rank schodził z udziałów w projekcie popowice. on wtedy leciał na 3zł czy tam już 5 czy 7 licząc WK
    sam wszedłem po 1,90 pod włocławki i temu podobne rozprawy
    nawet miliony dla urzędów skarbowych mnie nie odstraszyły
    gdzie teraz jest kapitalizacja i kurs.....

a wyjść sie da zawsze w prawo czy w lewo
    najlepszym przykładem tego są fundusze których jeszcze kilka lat temu było sporo
    dziś został świadomy akcjonariat ;) z prezesem

Dnia 2020-01-27 o godz. 11:33 ~johan napisał(a):
    > on sie zacznie łamać???:):):)
    > wtedy to dopiero zacznie pisać o matriksach :)
    > i o projektach przewyższających kapitalizacje itp itd.
    > pomijając że każde projekty wykorzystywane są do spłaty zobowiązań nie przeznaczając ani złotówki na nowe projekty a obecne mają tylko oddalany termin realizacji
    >
    > comtrader pisze od 5 lat ile z jego pisania sie sprawdziło ?
    > śmiał sie ze strat 13 milionów w szkocji to były grosze
    > śmiał sie ze sprzedających po 2,30(miedzy innymi ze mnie ) gdy można było zobaczyć jak naprawde wygląda "współpraca" z vantage gdy rank schodził z udziałów w projekcie popowice. on wtedy leciał na 3zł czy tam już 5 czy 7 licząc WK
    > sam wszedłem po 1,90 pod włocławki i temu podobne rozprawy
    > nawet miliony dla urzędów skarbowych mnie nie odstraszyły
    > gdzie teraz jest kapitalizacja i kurs.....
    >
    > a wyjść sie da zawsze w prawo czy w lewo
    > najlepszym przykładem tego są fundusze których jeszcze kilka lat temu było sporo
    > dziś został świadomy akcjonariat ;) z prezesem
    >

1) Nie było żadnych 13 mln strat w Szkocji...
    2) Ile z tych milionów o których piszesz trafiło ostatecznie do urzędów skarbowych?
    3) Jakie fundusze i w jakich ilościach ostatnio wyszły?

Kapitalizacja to wynik mnożenia aktualnego kursu i ilości akcji... i nic więcej!
    Nie jest to absolutnie żaden wyznacznik wartości.
    Zaczynasz Johan coraz bardziej przypominać Hermana vel BigSiza z Krezusa, który niegdyś twierdził, że Krezus to o wiele bardziej wartościowa spółka, bo ma przy spekulacyjnie wyśrubowanym wówczas kursie... dużo większą kapitalizację.

comtrader
  • Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje Autor: ~On [31.182.137.*]
    Wartość tego co pisze com łatwo możesz ocenić poświęcając 15 minut i czytając posty z przed roku lub wcześniejsze. Następnie zerknij na wykres i wszystko stanie się jasne...
    Może, gdybyśmy żyli w idealnym świecie te teorie miałyby jakiś sens w rzeczywistości, gdzie światem rządzi pieniądz musisz zrozumieć i traktować jego słowa jako marzenia i pragnienia, które cały czas weryfikuje kurs na GPW (-15%).
    Dnia 2020-01-27 o godz. 11:37 ~On napisał(a):
    > Wartość tego co pisze com łatwo możesz ocenić poświęcając 15 minut i czytając posty z przed roku lub wcześniejsze. Następnie zerknij na wykres i wszystko stanie się jasne...
    > > Może, gdybyśmy żyli w idealnym świecie te teorie miałyby jakiś sens w rzeczywistości, gdzie światem rządzi pieniądz musisz zrozumieć i traktować jego słowa jako marzenia i pragnienia, które cały czas weryfikuje kurs na GPW (-15%).

Wartość słowa pisanego ocenia się po zdarzeniach, które po nim zaszły.
    Jeśli ktoś patrzy tylko przez pryzmat kursu to może być zmanipulowany...
    A tak w ogóle to sprzedawajcie jak macie co, a nie ględzicie jak ciocia Lola po klimakterium.
    Dziś akurat wolumeny są...

comtrader

Dnia 2020-01-27 o godz. 11:10 ~zniesmaczony napisał(a):
    > za każdym razem gdy uśredniam i wydaje się że jestem blisko wyjścia choc na ZERO kurs spada a ja zostaję z ręką w nocniku

Sugeruję rękę wyjąć i umyć, a nocnik... zostawić.
    Stoi?
    Niech stoi...

comtrader

1) Nie było żadnych 13 mln strat w Szkocji...
    2) Ile z tych milionów o których piszesz trafiło ostatecznie do urzędów skarbowych?
    3) Jakie fundusze i w jakich ilościach ostatnio wyszły?

Kapitalizacja to wynik mnożenia aktualnego kursu i ilości akcji... i nic więcej!
    Nie jest to absolutnie żaden wyznacznik wartości.
    Zaczynasz Johan coraz bardziej przypominać Hermana vel BigSiza z Krezusa, który niegdyś twierdził, że Krezus to o wiele bardziej wartościowa spółka, bo ma przy spekulacyjnie wyśrubowanym wówczas kursie... dużo większą kapitalizację.

comtrader

zażenowałeś mnie Comtraderze ostatnimi swoimi wpisami
    siedź sobie w spokoju z tymi swoimi akcjami zakopanymi w ogrodzie

Dnia 2020-01-28 o godz. 08:08 ~johan napisał(a):
    >
    > 1) Nie było żadnych 13 mln strat w Szkocji...
    > 2) Ile z tych milionów o których piszesz trafiło ostatecznie do urzędów skarbowych?
    > 3) Jakie fundusze i w jakich ilościach ostatnio wyszły?
    >
    > Kapitalizacja to wynik mnożenia aktualnego kursu i ilości akcji... i nic więcej!
    > Nie jest to absolutnie żaden wyznacznik wartości.
    > Zaczynasz Johan coraz bardziej przypominać Hermana vel BigSiza z Krezusa, który niegdyś twierdził, że Krezus to o wiele bardziej wartościowa spółka, bo ma przy spekulacyjnie wyśrubowanym wówczas kursie... dużo większą kapitalizację.
    >
    > comtrader
    >
    > zażenowałeś mnie Comtraderze ostatnimi swoimi wpisami
    > siedź sobie w spokoju z tymi swoimi akcjami zakopanymi w ogrodzie
    >

Ależ tak właśnie zamierzam zrobić.... :-)

comtrader
    no to już pierwsze 25k jest , teraz pora na kolejne 25k chyba ze w miedzyczasie zrobia pompke na 1,50 to szybki pieniadz nie smierdzi ;-)
  • Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje Autor: ~pitB [159.205.96.*]
    To ja wezme 100k skoro pozim konfabulacji sie rozkreca:) jak sie bawic to na calego. Szybki pinionc nie smierdzi.:))))) Maxiu, jestes? Wez i Ty setke
  • Re: Dzisiaj zacząłem powoli skubac akcje Autor: ~abc [5.173.238.*]
    Oj golodupcy, wam tylko zostało przyglądanie się i zaklinanie kursu

.
    .
[x]
RANKPROGR -3,14% 1,08 2020-06-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.