• Artykuł Autor: ~Majster [89.64.52.*]
  • Re: Artykuł Autor: ~purek [81.190.230.*]
    Myślę, że Pure można z tych spółek biotech porównywać z SCPFL, które odbiło od krótkoterminowego dołka o 50% (z 49 zł na 75). My tutaj mieliśmy dołek 30 zł z odbiciem póki co poniżej 30%. Przy czym mieliśmy znacznie głębszą korektę, bo aż o 50% (z 62 zł do 30), więc papier wydaje się bardziej rzutki. Moim zdaniem przebicie 40 zł otworzy drogę na historyczne maksima.
    Zdaniem autora z artykułu na Parkiecie Pure jest faworytem tegorocznej hossy na spółkach z branży.
  • Re: Artykuł Autor: ~spekulant [5.173.177.*]
    PURE TO świetna spółka tylko na długi termin, scoupe to na krótki termin, ale mi osobiście ta emisja się nie podoba, nagle potrzebują kasy żeby coś tam poprawić jak zapowiadali już sprzedaż.... oczywiście mogę się mylić, ale byłbym ostrożny, co do pure jak przebije trwale 40, 60 będzie jak w banku, także kto się nie złapał ma +50% do zarobienia w krótkim czasie.
  • Re: Artykuł Autor: ~Jurek [5.173.168.*]
    Jesteśmy w fazie silnego odbicia. Jak zmieciemy 40 zł to 60 może być jeszcze w styczniu.
  • Re: Artykuł Autor: ~Adam [5.184.201.*]
    Z początkiem roku spółka ma podać wyniki dotyczące PB002 - tak zapowiadał Prezes w wywiadzie dla strefy inwestorów w grudniu 2019r. W każdym bądź tazie coś sie zaczyna dziać a spółka zaczyna byc dostrzegana przez zagranicę.Mocne OK.
[x]
PURE -0,25% 39,90 2020-03-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.