• Nowy rok, nowe nadzieje. Autor: ~hp [83.30.238.*]
    Witam
    Ostatnie 2,5 roku nie były łaskawe dla akcjonariuszy, ale wydaje się że mamy szansę na co najmniej odpoczynek od ciągłych spadków. Końcówka roku to mała konsolidacja i próba zainicjowania wzrostowej korekty. Spółka jest zdrowa, zarabia kwartał do kwartału, obecna kapitalizacja 100 mln. niewygórowana. Do tego coś zaczyna się zmieniać na szerokim, maluchy i średniaki miały dobry czas ostatnio. Może 2020 będzie rokiem przełomu i wrócimy do wzrostów, czego wszystkim życzę.
  • Re: Nowy rok, nowe nadzieje. Autor: ~HiperBessaMCI [188.146.155.*]
    AT dobre, przebicie 8.60 ale musi być teraz silne odbicie i obroty, powinny być dobre infa i wrócimy na 10 zł
  • Re: Nowy rok, nowe nadzieje. Autor: ~hp [83.30.238.*]
    Na 10 ważny opór, więc przydałoby się go przebić i droga na północ otwarta:)
  • Re: Nowy rok, nowe nadzieje. Autor: ~HiperBessaMCI [37.30.30.*]
    Niestety, polityka informacyjna tej spółki to katastrofa, oni wolą się bawić na FB. Teraz powinien być wysyp informacji żeby wspomóc kurs, nie ma bo te przymylone korpokorniki jeszcze się nie okupili, ktoś im musi powiedzieć że rynek ruszył hehe
  • Re: Nowy rok, nowe nadzieje. Autor: ~qw [80.108.37.*]
    a ja myśle że może im nie zależeć na wzrostach, mogą wycofac spólke z giełdy, jak im sie tam w tej ameryce zacznie układac to tam moga szukac kogoś z kapitałem GPW im juz nie jest potrzebna dla ścisłości GPW dla mnie to teraz zaledwie warzywniak osiedlowy
  • Re: Nowy rok, nowe nadzieje. Autor: ~Qwert [62.133.129.*]
    Coraz więcej pozytywnych sygnałów pojawia się na spółce. Rok zaczął się dobrze, no ale z drugiej strony ileż czasu będzie ciagle spadać. Czas na wzrosty, obroty się zwiększają, powinno być dobrze
[x]
AILLERON -0,24% 4,16 2020-04-01 11:50:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.