• bankrut Autor: ~mistrz [83.30.145.*]
    zbliza sie koniec
  • Re: bankrut Autor: ~Czopek [37.47.145.*]
    5gr. Realne wtedy kupię
  • Re: bankrut Autor: -dareczek- [5.173.178.*]
    Patrzę na konto i nie dowierzam, że tyle jestem do tylu plus conajmniej dwa razy tyle ile nie zarobiłem w ciągu ostatnich kat trzymając ten czarny skarb.Wgląda na to że nie popuszczą taniej jak 15 groszy a to oznacza z rok boczniaka i walenia w rynek tym bezcennym walorem.Popyt słabnie niemniej jakieś dobre info spowodować może że nie puszczą tego taniej.Ci co teraz kupią pewnie zarobią.A ja będę szczęśliwy jak wyjdę po kosztach.
  • Re: bankrut Autor: ~Ricardo [5.173.144.*]
    OK.... mają dwie kopalnie po stronie Ukraińskiej, Ukraina importuje duuużo węgla, dlczego ich czarnego złota nie kupują??? Te dwie kopalnie powinny pracować na pelnych obrtach skoro tam deficyt węgla a tak nie jest, musi byc jakieś drugie dno. Nie mają układów?? Być może będą teraz grać pod umorzenie cześci długu bo ich zadłuzenie jest kosmiczne. Tak zrobił Agroton i KSG Agro, obniżyli im długi. Wszystko się okaże. Tak czy inaczej o ile spółka pzretrwa kurs jest uwalony na kilka lat.....
  • Re: bankrut Autor: -dareczek- [5.173.178.*]
    A wraz z nią uwalona jest moja kasa.Na Bah wychodzi prawdopodobnie Ing.Zobaczcie jakie robią spustoszenie na kursie.
  • Re: bankrut Autor: ~Ricardo [94.254.234.*]
    Tutaj nie chodzi o OFErmy, po prostu w połowie roku komunikat ze spółki wydobycie 280tys ton, co najgorsze za nami i co dalej....... wydobycie znikome, brak odzewu ze strony spółki, takie to trochę niepoważne,. Jasne że wychodzą OFErmy i byc moze to swietny moment by dokupic jeśli ktos ma czas np 5 lat tylko czy z taką polityką informacyjną zarzadu jesteśmy w stanie coś ugrać. Problem to ich zadłuzenie liczone w krociach i umówmy się bez redukcji długu o 70% ta spółka nie ma prawa istnieć. Wiec następnym krokiem bedzie albo umarzacie nam 70% a reszta na raty albo nie dostaniecie nic i zamykamy biznes. Proste. O to idzie teraz gra. O 100 milionów USD!!!!!!! Zredukowali Agrotonowi, Zredukowali KSG agro czy tutaj tak będzie???? Więc będą pokazywac wydobycie znikome, będa wciagle o wojnie mówic by zredukować zadłużenie. ALe to bylo do przewidzenia.
    Druga strona medalu OFERmy się skoncza zdoluj do 8 groszy i ktos to w 2-3 sesjach od nich wezmie. Jakis jest tam postep pomiedzy Ukraina a Rosją, idzie to jak krew z nosa ale idzie, moze z perspektywy 5 lat będzie to dobry stzrał i odbije na 60-70 gr....... co da zysk razy 500%
  • Re: bankrut Autor: zbimich [86.111.123.*]
    Ja też..
[x]
COALENERG -12,22% 0,08 2020-03-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.