• kupno akcji Autor: ~bob [83.24.138.*]
    Siedzę w trochę innych spółkach ale na tą natknąłem się dziś rano przypadkiem.
    Mam pytanie do osób które znają tą spółkę od dłuższego czasu. Czy warto kupować teraz te akcje po 38zł i jakie są perspektywy przed tą firmą? Jaki jest sposób zarządzania i dalsze strategie rozwoju?
  • Re: kupno akcji Autor: ~pg [81.219.205.*]
    Dnia 2019-12-21 o godz. 13:10 ~bob napisał(a):
    > Siedzę w trochę innych spółkach ale na tą natknąłem się dziś rano przypadkiem.
    > Mam pytanie do osób które znają tą spółkę od dłuższego czasu. Czy warto kupować teraz te akcje po 38zł i jakie są perspektywy przed tą firmą? Jaki jest sposób zarządzania i dalsze strategie rozwoju?

na to pytanie musisz sam sobie odpowiedzieć , musisz wykonać sporo własnej pracy a nie liczyć na drapane.
    Mogę tylko powiedzieć jedno , odstąpili od skupu akcji wiadomo, że za to cenę w tym momencie nikt im nie sprzeda , ale coś mi się wydaje że wcale nie mieli zamiaru kupować skoro dali taki termin na skup ,a komunikat jak się wydaje miał na celu trwałe wybicie górą i ulokowanie się ponad 30 zł . Marna płynność tego papiera pozwala mu rosnąc ale działa to zawsze w dwie strony pamietaj o tym .
[x]
IZOBLOK 0,78% 25,70 2020-04-09 15:11:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.