• Nowy wywiad z naszym prezesem!! Autor: ~Aron [37.248.212.*]
  https://www.sii.org.pl/13312/edukacja-i-analizy/5-pytan-do/5-pytan-do-prezesa-ifirma-sa-jedyni-na-gpw-wyplacamy-dywidende-co-kwartal.html#ak13312
 • Re: Nowy wywiad z naszym prezesem!! Autor: ~Mirek [80.54.0.*]
  OCTO jest systemem skierowanym do freelancerów oraz MSP. Wspiera on proces pozyskiwania (Lead Generator) i obsługi klientów zagranicznych, rejestrację czasu pracy współpracowników (Time Tracking), usprawnienie komunikacji z klientami oraz wewnątrz projektu (Kanban/Task Manager). Szacuje się, że obecnie np. w USA w ramach różnych form freelancingu współpracuje z firmami 55 milinów ekspertów. Blisko 58% freelancerów z USA współpracuje z partnerami zagranicznymi. Rynek jest więc duży.
   
  Digitape to oprogramowanie do wymiany i archiwizacji plików multimedialnych przeznaczone do środowiska chmurowego, zbudowanego na usłudze AWS. Grupą docelową dla Digitape są stacje radiowe i telewizyjne, domy produkcyjne, YouTube (twórcy, agencje zrzeszające twórców) oraz inne firmy i instytucje, które tworzą materiały audiowizualne.
   
  Komercjalizacja pierwszego z tych systemów to prawie na pewno przyszły rok. Drugiego być może również – zależy to głównie od tego, ile pracy dostarczą nam klienci zewnętrzni.

  NIESTETY NIE TEN ROK, A PRZYSZŁY...
[x]
IFIRMA 0,39% 25,60 2024-02-23 16:49:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.