• Tłumaczenie komunikatu Autor: ~Kolo [188.147.51.*]
  Zarząd Photon Energy N.V. informuje, że zamknął kolejną długoterminową umowę o dofinansowanie projektu na dodatkowe 20,1 MWp własnego portfela elektrowni fotowoltaicznych na Węgrzech. Portfolio obejmuje 29 indywidualnych elektrowni fotowoltaicznych licencjonowanych przez KÁT w lokalizacjach Monor, Fertőd, Kunszentmárton, Taszár, Mályi i Tata.
  Osiem projektów (5,6 MWp) w Monorze zostało oddanych do użytku w październiku 2019 r., Pięć projektów (3,5 MWp) w Fertőd i dwa projekty (1,4 MWp) w Kunszentmárton w listopadzie 2019 r. Oraz trzy projekty (2,1 MWp) w Taszár na początku Grudzień 2019 r. Oczekuje się, że w I kwartale 2020 r. Zostaną uruchomione dodatkowe trzy projekty w Mályi o łącznej mocy 2,1 MWp i osiem projektów w Tata o łącznej mocy 5,4 MWp.
  Finansowanie w wysokości 5,93 miliarda HUF (17,9 miliona EUR) jest udzielane przez K&H Bank, węgierską spółkę zależną belgijskiej grupy KBC Group NV oraz jedną z największych węgierskich firm bankowych i usług finansowych, a także wiodącego lokalnego gracza w finansowaniu projektów. 15 lat.
  Po udanym refinansowaniu naszej pierwszej grupy 17 instalacji fotowoltaicznych na początku tego roku transakcja ta stanowi kolejny kamień milowy w naszej strategii ekspansji na Węgrzech. Zbudowaliśmy i wstępnie finansujemy elektrownie z wpływów z naszej emisji obligacji w EUR. Refinansowanie drugiej grupy 29 elektrowni fotowoltaicznych podłączonej do sieci za pomocą K&H Bank to duży krok naprzód w naszej strategii na rynku węgierskim polegającej na budowie co najmniej 75 MWp elektrowni fotowoltaicznych dla naszego portfela do końca 2021 r. Ten krok pozwala nam uwolnić znaczną płynność i budować kolejne projekty na Węgrzech w przyszłym roku.
  Photon Energy świadczył usługi inżynieryjne, zaopatrzeniowe i budowlane dla wszystkich elektrowni poprzez spółkę zależną Photon Energy Solutions HU Kft. Spółka zależna Grupy Photon Energy Operations, HU Kft, zapewni długoterminowe monitorowanie, a także usługi operacyjne i konserwacyjne dla elektrowni
 • Re: Tłumaczenie komunikatu Autor: ~maybe [87.207.146.*]
  To czemu nie rośnie?
 • Re: Tłumaczenie komunikatu Autor: ~Obserwator [89.64.7.*]
  Bo tak ma Photon - jak są newsy to spada. Widać to dzisiaj.
 • Re: Tłumaczenie komunikatu Autor: ~rabs [195.93.223.*]
  Spółka idzie do przodu i zapowiedziane już jakiś czas temu 75MW na Węgrzech po dzisiejszym komunikacie stają się jak najbardziej realne. Natomiast stwierdzenie w komunikacie "at least 75 MWp" daje nadzieje, że nie będzie to ich ostatnie słowo na Węgrzech:) W dłuższym terminowo to raczej nikomu się tutaj krzywda nie stanie tak więc nie panikować!!
[x]
PHOTON -3,03% 3,20 2020-04-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.