• Radość Zarządu Autor: ~16_grudnia [37.30.21.*]
    Jestem przekonany ze Zarząd z radością przyjmuje wzrost kursu spółki jako efekt swych działań,. Myślę że w najbliższym czasie zachęcą nas do jeszcze większego zaangażowania się w kapitał spółki przekazując informację o wynikach operacyjnych za listopad. Szczególnie zadowolony powinien być z tego mentor całego projektu, czyli p. Jerzy Mirgos. Szacunek Panie Jerzy. Takich ludzi - ludzi honoru-brakuje nam w dzisiejszych czasach.
  • Re: Radość Zarządu Autor: ~16_grudnia [37.30.31.*]
    Jak nadmieniłem, w listopadzie spółka przekazała 102 lokale aktami notarialnymi, czyli rekordowa ilość w skali miesiąca w historii spółki. Ten wycisk to najbardziej haniebne posunięcie w historii GK Mirbud.
  • Re: Radość Zarządu Autor: ~skąd_wiesz [83.26.241.*]
    gdzie podali tą informację? no i czy czy doczekamy tych świetnych wyników ?
  • Re: Radość Zarządu Autor: ~16_grudnia [37.30.31.*]
    Wszystko na stronie JHM - relacje inwestorskie.Ten wycisk to ROZBÓJ.
  • Re: Radość Zarządu Autor: ~hacker [5.173.57.*]
    przeczytałem to i masz rację. chcą nas wysiudać ze spółki dokładnie w momencie kiedy są najlepsze żniwa.
    pozostają nam dwie możliwości
    - Albo teraz sprzedać po cenie która już jest wyższa niż oczekiwana cena przymusowego wykupu
    - albo pójść do sądu po przymusowym wykupie
  • Re: Radość Zarządu Autor: ~Tomik [83.26.241.*]
    gdyby nie te groźby przymusowego wykupu, to kurs byłby już dawno dobrze powyżej 2 złotych. Ale trolle zapowiadają wyciśnięcie po 1,6 złotego, wiec dlatego nie urośnie.
  • Re: Radość Zarządu Autor: ~Ta [185.93.94.*]
    Bo jesteście plotki i mirgos i tak wam zabierze co chce po 1.6
  • Re: Radość Zarządu Autor: ~Wirek [78.8.73.*]
    To zależy, jakiej ktoś (w zasadzie każdy z osobna) oczekuje ceny przymusowego wykupu.
    Parę przykładów z życia, jak postępuje bogacz (człowiek z Charakterem):
    ...oraz jak postępuje biedak (głównie umysłowy):
    W przypadku tej drugiej firmy, to polecam lekturę komentarzy internautów w popularnych portalach społecznościowych (np. "Wykop", "facebook" itp.). Tak właśnie się buduje swój wizerunek. ;-)
    tak jak mówiłem. jeśli będzie wykup po 1,6 zł to będzie dla niego moralny koniec.
  • Re: Radość Zarządu Autor: ~Ta [185.93.94.*]
    Buhahaha nie będzie. Kilku kmiotów poczuje się pokrzywdzonych a setki akcjonariuszy mirbudu będzie zarobionych
    Powiadasz "kilku kmiotów pokrzywdzonych"? Tu jest setki ludzi na tej spółce jeszcze !
    i powiadasz że "setki akcjonariuszy Mirbuda" zarobią? Żartujesz. Nie zarobią ani grosza, tylko Mirgos zarobi. Akcjonariusze Mirbudu nie zobaczą z tego ani grosza bo sami będą prędzej czy później tak samo potraktowani.
  • Re: Radość Zarządu Autor: ~Murof [31.11.128.*]
    Dnia 2019-12-08 o godz. 09:22 ~Tomik napisał(a):
    > Powiadasz "kilku kmiotów pokrzywdzonych"? Tu jest setki ludzi na tej spółce jeszcze !
    > i powiadasz że "setki akcjonariuszy Mirbuda" zarobią? Żartujesz. Nie zarobią ani grosza, tylko Mirgos zarobi. Akcjonariusze Mirbudu nie zobaczą z tego ani grosza bo sami będą prędzej czy później tak samo potraktowani.

Do Uchwały nr 9A/2019 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy JHM DEVELOPMENT S.A. z siedzibą w Skierniewicach z dnia 31 maja 2019 roku w sprawie: podziału zysku netto Spółki za rok obrotowy2018 zostały  głoszone dwa (2) sprzeciwy przez  akcjonariusza reprezentującego 1.100.000 akcji; oraz akcjonariusza reprezentującego 1.000 akcji. W wynikach głosowania pod L.p.  Liczba głosów „przeciw”1.101.000 - czytaj strona 8 załącznika do raportu: https://www.bankier.pl/static/att/emitent/2019-05/2019_05_31_-_RB6_zalacznik_nr_1_do_raportu_-_uchwaly_PODJETE_201905312116928436.pdf

Czyli tych dwóch akcjonariuszy posiada 1.101.000 akcji a w obrocie jest 3.022.758 akcji, co oznacza, że pozostali mają tylko 1.921.758 akcji. Osobiście znam jednego co nie wymienił a w lipcu miał 740.000 i powiedział, że do poziomu 1,60 będzie dokupywał, ale ile ma na dziś tego nie wiem. Zatem pozostali którzy będą wyciśnięci mają nie więcej jak 1.181.758 akcji.
    Napisałeś: Tu jest setki ludzi na tej spółce jeszcze ! Tomik, czy Ty przypadkiem nie wcielasz się w Konrada z Wielkiej Improwizacji, który mówił: „Nazywam się Milijon – bo za miliony Kocham i cierpię katusze”.

ty patrzysz tylko na największych. a skąd wiesz ilu jeszcze jest nas drobnych ? ja też nigdy nie twierdziłem że mam miliony czy setki tysięcy. ale wiem, że akcjonariuszy jest dużo, bo do mnie napisało kilkanastu drobnych. Więc na pewno nas ponad 100 jest.
  • Re: Radość Zarządu Autor: ~Kola [5.173.48.*]
    Jeśli chcecie coś zdziałać to liczą się ci którzy mają najwięcej a nie ci którzy mają po 100 akcji. chociażby nie wiem jak wielu ich było. Murof , czy ten człowiek co ma 700 000 którego rzekomo znasz to godzi się z tym co mirgos chce tu zrobić?
  • Re: Radość Zarządu Autor: ~Murof [31.11.128.*]
    Dnia 2019-12-08 o godz. 17:08 ~Kola napisał(a):
    > Jeśli chcecie coś zdziałać to liczą się ci którzy mają najwięcej a nie ci którzy mają po 100 akcji. chociażby nie wiem jak wielu ich było. Murof , czy ten człowiek co ma 700 000 którego rzekomo znasz to godzi się z tym co mirgos chce tu zrobić?

Napisałem, że on w lipcu miał 740.000 i powiedział, że do poziomu 1,60 będzie dokupywał. Nie wymienił na akcje Mirbudu bo nie chciał wolał jak mówił oddać po 1,60, bo jego średnia od stycznia-lutego 2016r. to około 1,02, i dlatego dokupował do 1,60 bo tyle miał zagwarantowane, jeśli po tyle będzie wykup.
    dziwne to jest dla mnie. zwłaszcza ta średnia o której piszesz.
  • Re: Radość Zarządu Autor: ~Staruch [149.156.209.*]
    średnia wydaje się zaniżona jak na tą liczbę akcji. ale mniejsza.
    Murof, czy ten twój znajomy człowiek to jest jeden z tych co zaskarżyli uchwałę o podziale zysku?
    Jeśli tak to jest więcej akcji u drobnych niż podajesz.
[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.