• Obligacje Autor: ~Maxm [89.77.188.*]
    Poważne pytanie dot spłat obligacji. Jestem jednym z tych, którzy nie złożyli żadania przedterminowego wykupu akcji, a AZ zaczął spłacać obligi. Złożyłem wszystkie wymagane dokumenty, minął miesiąc a ja ani złotówki nie otrzymałem. Poczytałem troche, jedni twierdzą, że tylko tym co złożyli żądanie przedterminowego wykupu - tylko ich spłacają, inni, że faski nie robią i wszystkim powinni płacić choćby procent od kuponu. Wydzwaniam nikt nie odbiera, proszę podpowiedzcie coś z sensem jak się cokolwiek dowiedzieć i jak to powinno wyglądać odnośnie spłaty.
  • Re: Obligacje Autor: ~Olo [79.185.51.*]
    Złożyłem dokumenty do administratora tzn. w czwartek wysłałem listem poleconym jak coś otrzymam dam znać.
  • Re: Obligacje Autor: ~Maxm [89.77.188.*]
    ... ale złożyłeś żądanie wcześniejszego wykupu obligacji, czy masz tak samo jak ja, bo ja do dziś nie złożyłem takiego żadania i posiadam obligacje jednak mija już dużo ponad miesiąc, zlożyłem wymagane dokumenty tzn. ząświadczenie o koncie i o posiadaniu obligacji, jednak pieniędzy jakichkolwiek nie widzę.
  • Re: Obligacje Autor: ~maxm [89.77.188.*]
    Ok dostałem dziś przelew Kasa na koncie.
  • Re: Obligacje Autor: ertyy [93.105.177.*]
    To jeszcze się pochwal ile dostałeś - 75,50 zł za każdą obligację, czy więcej czyli spłatę obejmującą nową kasę, którą dostał AZ?
  • Re: Obligacje wyplata Autor: ~kwintyliusz [5.172.255.*]
    nie złożyli rżadania przedterminowego wykupu obligacji wysłałem w zeszłym tygodniu wysłałem wyciąg z rachunku maklerskiego który otrzymałem bezplatnie koszt tylko list polecony wypłata liczba obligacji razy 75.5
[x]
FASTFIN 0,00% 1,34 2021-10-01 11:24:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.