• Połamane 3-letnie minima Autor: ~eneja [85.128.109.*]
    No i ostatnie wyniki dobijają wykres notować,
    zejście poniżej 6,60 to zejście na ponad 3-letnie minima.
    Co dalej?
    Zejście na 5-letnie minima?

• Re: Połamane 3-letnie minima Autor: ~Robson [185.124.117.*]
    To to dopiero dno. Końca spadków nie widać a OFE czeka z pakietami na S
  • Re: Połamane 3-letnie minima Autor: ~Joker [109.173.147.*]
    Ta spółka za 5 lat będzie kosztować 50gr.
  • Re: Połamane 3-letnie minima Autor: ~Ender [31.60.135.*]
    Kolega eneja za bardzo sie podnieca - gdzie przepraszam te połamane minima? Rzekłbym, że nawet nie zostały (po raz kolejny zresztą) zwichnięte. Wygląda na to, że coś nie bardzo chce wieltonik spadac jeszcze niżej.
  • Re: Połamane 3-letnie minima Autor: ~eneja [85.128.109.*]
    TOTALNY brak popytu,
    jakieś pojedyncze zlecenia pod minimum 3-letnim,
    wystarczy delikatna podaż i lecimy poniżej 6 zł.
    SZOK!

Ta spółka to kiedyś ulubieniec długoterminowców, teraz przekleństwo GPW. Nikt tego nie dotyka i nie szanuje.
  • Re: Połamane 3-letnie minima Autor: ~az [37.248.213.*]
    A ty siedzisz tutaj dla idei czy ci za to płacą?
  • Re: Połamane 3-letnie minima Autor: ~dds [157.25.242.*]
    coraz wieksze ryzyko wezwania na akcje
    moze byc powtorka z pamapolu
    w koncu to ci sami akcjonariusze tu i tam
  • Re: Połamane 3-letnie minima Autor: ~Ert [87.199.8.*]
    Może być, a może nie być. Nie ma sensu snuć teorii.
    Zobaczymy, co będzie.

Wielton z reguły taniał do wyników rocznych. Teraz jakby kurs się ustabilizował, choć trudno to oceniać po kilku dniach.

Zobaczymy, co będzie dalej.
  • Re: Połamane 3-letnie minima Autor: ~3xd [31.60.44.*]
    Dnia 2019-12-04 o godz. 09:27 ~eneja napisał(a):
    > Ta spółka to kiedyś ulubieniec długoterminowców, teraz przekleństwo GPW. Nikt tego nie dotyka i nie szanuje.

Nigdy nie zrozumiem jaki masz cel aby negatywnie pisać o WLT, ale tutaj niestety masz rację.
    Pozdrawiam, D.

• Re: Połamane 3-letnie minima Autor: ~foka [83.23.233.*]
    a dzisiaj DM M Bank ponownie w wykresie dnia pokazuje spadki do 4 zł
  • Re: Połamane 3-letnie minima Autor: ~er [5.173.253.*]
    Czyli chcą tanio kupić hehe
    Dnia 2019-12-05 o godz. 18:43 ~foka napisał(a):
    > a dzisiaj DM M Bank ponownie w wykresie dnia pokazuje spadki do 4 zł

A wcześniej udało im się coś przewidzieć? Sprawdzają się ich analizy?
    Pozdrawiam, D.

• Re: Połamane 3-letnie minima Autor: ~xyz [77.255.132.*]
    Sprawdzają się naprawdę dobrze, trzeba jednak pamiętać o tym, żeby zajmować pozycję odwrotną do rekomendacji...
  • Re: Połamane 3-letnie minima Autor: ~foka [83.23.233.*]
    Dnia 2019-12-05 o godz. 20:51 ~3xd napisał(a):
    > Dnia 2019-12-05 o godz. 18:43 ~foka napisał(a):
    > > a dzisiaj DM M Bank ponownie w wykresie dnia pokazuje spadki do 4 zł
    >
    > A wcześniej udało im się coś przewidzieć? Sprawdzają się ich analizy?
    > Pozdrawiam, D.
    >
    wykres dnia przygotował Piotr Neidek jeden z najlepszych w Polsce specjalistów od AT

Dnia 2019-12-05 o godz. 21:16 ~foka napisał(a):
    > wykres dnia przygotował Piotr Neidek jeden z najlepszych w Polsce specjalistów od AT
    OK. Nie mam konta w dm mbank-u, nie mogę pooglądać wykresu, więc nie mam się czego bać ;-)
    Pozdrawiam, D.

• Re: Połamane 3-letnie minima Autor: ~Leon [89.25.216.*]
    Czekam na 5,70 i robie zakupy
  • Re: Połamane 3-letnie minima Autor: ~abc [83.23.252.*]
    Wątpię, żeby się zatrzymało na 5,7 zł. Nie jest to w mojej opinii rozsądny poziom. 

Mamy 3-letni trend spadkowy, spółka fundamentalnie bez szału, technicznie... jesteśmy w spadkowej konsolidacji, z której z olbrzymim prawdopodobieństwem będzie mocne wybicie dołem (5,7 zł to jest niewiele ponad 10% od dzisiejszych poziomów)

Uważam, że znacznie rozsądniej poczekać na 4 zł - tam dopiero może pojawić się próba obrony, ale bez dużego wolumenu w tych okolicach nie ma co kupować

P.S. 1 Każdy zrobi co będzie chciał, a forum jest od dzielenia się opiniami i takie jest moje zdanie - ty możesz mieć inne
    P.S.. 2 Zanim zaczniesz hejtować zastanów się czy masz ku temu podstawy, poza "wydaje mi się że ..."

Ja mam ponad dziesięć lat doświadczenia w transakcjach giełdowych w Polsce i zagranicą. Każdy się może pomylić, ale w obecnej sytuacji łapanie spadających od 3 lat noży nie ma zupełnie żadnego merytorycznego sensu. NIe podstaw fundamentalnych, nie podstaw w analizie technicznej. Jęsli ktoś ma sentyment do spółki to najrozsądniejszym w mojej opinii działaniem jest obserwacja spółki, bez zawierania transakcji - strategia ta od 3 lat jest strategią wygrywają i nie zanosi się na razie, żeby coś miało zmienić się w tej materii...
  • Re: Połamane 3-letnie minima Autor: ~kk [188.47.127.*]
    Dnia 2019-12-09 o godz. 11:55 ~abc napisał(a):
    > spółka fundamentalnie bez szału, (...) NIe podstaw fundamentalnych

Technicznie wygląda to rzeczywiście źle - natomiast zastanawia mnie, dlaczego w Twojej opinii słabo wyglądają fundamenty? Wg mnie jest wręcz przeciwnie - przy obecnych poziomach C/WK jest już w okolicach zera, a P/E około 6 - zdaję sobie sprawę z tego, że cały sWIG jest podobnie niedowartościowany, ale mimo wszystko chyba taka sytuacja nie zasługuje na twierdzenie, że nie ma podstaw fundamentalnych - a ostatecznie to jednak fundamenty, a nie technika mają największe znaczenie.

Ja mam średnią około 10-11 zł i oczywiście boli, jak się patrzy na to, co się wyprawia z kursem, ale nie spieszy mi się ze sprzedażą a spółka konsekwentnie realizuje politykę dywidendową, która na tych poziomach cenowych jest szczególnie atrakcyjna.
  • Re: Połamane 3-letnie minima Autor: ~aleks [31.130.96.*]
    pisałem żeby uciekać z Wieltona jak jeszcze po 12 zł chodził. Kto posłuchał wygrał.

Zyski ze sprzedaży spadają , przychody spadają EBIT spada, Pomimo, iż wycena już jest niska ciężko będzie o wzrosty natomiast dlasze spadki są prawdopodobne.
  • Re: Połamane 3-letnie minima Autor: ~Marsnapada [188.146.231.*]
    Bananowa.
    Gielda. Dlatego zaczeli kopac Bitcoin. Tu kazdy chce wyruxx c and z kasy. Nawet spolka skarby panstwa.sam kupilem jsw po 136zl.moga sie tu dziac cuda, zadne wyniki, wykresy ,nie maja znaczenia, a wyniki,to wogle nie maja nicdo gadania, kazdy nas okrada, normal, bananowy kraju,reka reke myje. Dlugo by pisac CEDC elektrim,pruchnik, hawe kania ,srania, skotan, kilka bankow ,zywiec, wawel jeszcze oddycha
  • Re: Połamane 3-letnie minima Autor: ~aleks__ [31.130.96.*]
    Na giełdzie trzeba być elastycznym. Teraz jest czas na gry , kto tego nie rozumie dalej bez sensu przelicza CZ- ty i szuka tanich papierów kani srani jsw hawe czy innego syfu.
  • Re: Połamane 3-letnie minima Autor: ~igo [37.30.56.*]
    Miałem tą spółkę w swoi portfelu przed dywidendą ale nie czekałem na nią pozbyłem się tego jak najszybciej zresztą jest tu mała płynność obrotu , tak sobie kiedyś zerknołem od niechcenia na wykres i policzyłem wstępnie że idzie w kierunku 5,88 i chyba nie dużo się pomyliłem myślałem że na 6,30 jednak zatrzyma ale jednak to już teraz wig 20 jak nie odbije to pociągnie wieltonika poniżej 6 jednak
  • Re: Połamane 3-letnie minima Autor: ~instalator [188.146.34.*]
    10 na 10
  • Re: Połamane 3-letnie minima Autor: ~kk [83.25.208.*]
    Dnia 2019-12-06 o godz. 10:30 ~Leon napisał(a):
    > Czekam na 5,70 i robie zakupy

Zakupy zrobione? ;)

• Re: Połamane 3-letnie minima Autor: ~alek [31.130.96.*]
    Nie ma się co spieszyć z zakupami spółka nie szybko zmieni trend. Pod spekulacyjne odbicie można zagrać ale zmiana trendu zajmie wiele miesięcy o ile nie lat.
  • Re: Połamane 3-letnie minima Autor: ~Ert [94.254.211.*]
    Z czego wróżysz - z fusów czy z kryształowej kuli?

Skoro potrafisz przewidywać przyszłość, to aż dziwne, że nie leżysz teraz pod palmami tylko marnujesz swój cenny czas na forum :)
  • Re: Połamane 3-letnie minima Autor: ~Marsnapada [37.30.54.*]
    .bodajze w 2012 bralem wlt p.o. 3.60.p.o. 5.80 opchlem. Wracam kiedy spolka zarabia dwa razy wiecej rocznie niz wtedy.wtedy 20 baniek to byl szal. Zajmuje w Eu liste top 10. Kupuje po 8.60.potem p.o. 7.90 I p.o. 6.80 .ilosc akcji wlt tyle samo od poczatku .nie skupuja nie drukuja. O co chodzi. A o to wlasnie jak pisalem wyzej. Elastyczny bylem bo czekalem na zjazd ponizej 10. Bananowa tu jak na foreksie.poruwnajcie sobie Ile ludzi zarobilo na gpw ponad banku w 2010 a Ile teraz. Wartosc pieniasza melee co znaczy ze wartosc kazdej spolka zarabiajacej majacej park I technologiczne etc powinno rosnac .ale nie na bananowej. Niemcy izraelczycy chca to zniszczyc. Ten. Kraj. Bananowy
[x]
WIELTON -2,07% 4,25 2020-08-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.