• Do znawcy czyli kmiota Autor: ~Art [188.146.228.*]
    Obstawiam 1.5 a Ty 0.2 bo podobno P.W nie dba o nasze interesy to że Ty kupiłeś po 3 albo 5 to mało nas obchodzi ale te ceny niedługo będą niziolku
  • Re: Do znawcy czyli kmiota Autor: ~Art [188.146.228.*]
    Widzisz malkontencie pracuje blisko jsw i pgnig i wiem ze pierdzielisz głupoty albo jesteś hiena albo ktoś Cię oszukuje mało to,masz akcji kupione jak nikt a od dłuższego czasu nadajesz -jakos wyglada że się pomyślisz znawco
  • Re: Do znawcy czyli kmiota Autor: ~Czech [5.173.168.*]
    Można się zgadzać z opiniami "znawcy" lub nie, ale on stara się pisać merytorycznie i nie pamiętam, żeby komuś ubliżał.
    Starajmy się trzymać poziom na tym wątku.
  • Re: Do znawcy czyli kmiota Autor: ~art [109.196.59.*]
    człowieku wybijaj stad jesli masz tak go bronic bo widze ze jestes nowy i nie widziałes co pisal, a przez niego pewnie sporo ludzi stracilo kase i mysli ze jak teraz znowu powtórzy swoja bajke to ktoss przeda ,dupek zarobi, mam na niego wyjebane bo nie luie ludzi niezyczliwych kumasz?ja sprzedałem po 1,4 i mam nadzieje odkupic jak sie zacznie nie mam akcji ale nie wypisuje negatywnych opini bo widze ze elektr dziala i ma sie dobrze a to pała jest i tyle i skoncz go bronic bo nie wiesz kogo bronisz, zwykłego chama bez krzty ogładu czasami trzeba komus powiedzie c do wiwatu zeby wiedział ze cos go jednak różni od uczciwego człowieka
  • Re: Do znawcy czyli kmiota Autor: ~Moi [188.146.226.*]
    Nie masz akcji to wybijaj stąd, a nie jątrzysz
  • Re: Do znawcy czyli kmiota Autor: ~znawca [31.0.68.*]
    Widzę, że zleciały się przegrywy z JSW i palą glupa. Kogo chcecie naciągnąć?
  • Re: Do znawcy czyli kmiota Autor: ~Pretyou [31.60.154.*]
    Święta będą na bogato, powoli pojawiają się obroty, zysk w spółce rośnie więc nie ma co panikowac, wszystko idzie dobrze niech tylko zwolnią zastawy
[x]
ENERGOINS -4,23% 0,68 2022-07-05 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.