• i wszystko jasne Autor: ~custer [79.189.193.*]
    gasimy światło. dobranoc.
  • Re: i wszystko jasne Autor: ~kuba [89.64.12.*]
    ciekawe jak szybko zrobia wykup
  • Re: i wszystko jasne Autor: ~Mer [188.146.224.*]
    Pewnie jeszcze przed 30 listopada będzie komunikaty, żeby nie było wątpliwości czy stare czy nowe przepisy, a więc czy próg 95% nie będzie obowiązywał zamiast 90%. Teraz są pomiędzy
  • Re: i wszystko jasne Autor: ~Artur [195.191.163.*]
    Ja nie zamierzam sprzedawać po tej cenie. Czekam na rozpatrzenie zażalenia 3 akcjonariuszy w spawie dematerializacji i wykluczenia z GPW oraz na decyzję KNF.
  • Re: i wszystko jasne Autor: ~Mer [188.146.224.*]
    Przy przymusowym to nie ma znaczenia czy zamierzasz czy nie zamierzasz sprzedać, po prostu znikną Ci akcje z rachunku i pojawią się środki.
  • Re: i wszystko jasne Autor: ~bobik [83.3.89.*]
    90% przekroczyli,ale 95% nie zdołali....
    te 3 sprzeciwy na walnym to może być haczyk,że im się nie uda to co sobie zaplanowali
  • Re: i wszystko jasne Autor: ~benny [194.242.62.*]
    Nie, to niepoważne. To było 20 tys głosów przeciw na 25 mln za. Tu nie ma żadnego uzasadnienia.
    Tym bardziej nie ma sensu inwestować w spółki gdzie pakiety mniejszościowe mają OFE, czy będą miały PPK. Oni maja gdzieś wartość godziwą.
    to nie ma znaczenia,może być nawet 1 głos przeciw i można uchwałę zaskarżyć do sądu,a tu się liczy czas
  • Re: i wszystko jasne Autor: ~benny [194.242.62.*]
    Tak, ale to tylko opóźni sprawę. Nikt już ich nie zmusi do zapłacenia więcej niż 3,88 PLN. To już będzie tylko uprzykrzanie życia. I nic się na tym nie zarobi.
    Nim sprzeciw zostanie rozpatrzony to zapewne minie trochę czasu i mogą już zacząć obowiązywać przepisy o 95 %. Jak będzie nawet przymusowy wykup to po 3,88 to po co mam teraz sprzedawać taniej? 
    a nie wydaje się wam,że te 3 sprzeciwy to podmioty które razem mają powyżej 5%? na walne zarejestrowali dla zmyłki tylko 20 tyś akcji....może przechytrzyli pana Nowickiego i Górskiego,oby tak było,to będzie jeszcze ciekawie

Warto wiec spokojnie czekać na dalszy ciąg wydarzeń a nie pozbywać się akcji za pół darmo.
    ja nie sprzedaję mam pare kilo i czekam
    Podobna sytuacja była w 2014 r. na Nortcaust. Też prezes i właściciel większościowy ogłosili wezwanie po 3,79 zł. Uzbierali 87,5% akcji, nie mogli wiec dokonać przymusowego wykupu i zdjąć z giełdy. Dzisiaj te akcje na GPW chodzą po 10 zł. Tak może być i tutaj. Spokojnie czekać i nie sprzedawać żeby nie uzbierali 95 %.
[x]
ERGIS 0,26% 3,86 2019-12-12 16:25:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.