• Raport III kwartał Autor: ~Piter [5.173.120.*]
    No już niedługo wyniki jak oceniacie sytuację
  • Re: Raport III kwartał Autor: ~Marines [91.227.0.*]
    Jestem ciekaw jak sprzedają się buty prima mody na europejskich zalando . W naszych (krakowskim, Bonarka) salonach jest duży ruch i ludzie kupują po nawet kilka par . Co do wyników to mam nadzieje ze będzie plus . Pytanie tylko jaki .
  • Re: Raport III kwartał Autor: ~Olo [77.114.25.*]
    Kazdy wynik na plus lub nawet w okolicy zera będzie dla mnie niezlym wynikiem z uwagi na sezonowośc w 3q. Miejmy nadzieje że tym razem nie bedzie kombinacji z opóźnianiem publikacji raportu
  • Re: Raport III kwartał Autor: ~Olo [5.60.211.*]
    wynik jak dla mnie bez zaskoczenia, ale jednocześnie uważam, że jest okej, szczególnie mając też na względzie wrześniową pogodę i sezonowość. Kluczowe, że są na plus i że nie przepalili gotówki. Doszedł spory spadek zapasów i lekki spadek zobowiązań krótkoterminowych i również długoterminowych, a w kasie wciąż ponad 1 mln zł.
  • Re: Raport III kwartał Autor: ~Olo [5.60.211.*]
    zapomnialem dodać, że analizując 3Q warto pamiętać, że wcześniej jak kojarzę płacili odsetki 2 razy w roku, na koniec półrocza i na koniec roku (jak mieli obligi). Obecnie jak mają kredyt to płacą normalnie przez co koszty finansowe na bieżąco wpadają do sprawozdań. Zatem gdyby nie było widać odsetek w sprawozdaniu za 3Q 2019 (tak jak rok temu) i gdyby odsetki były tak jak rok temu przeniesione na koniec drugiego półrocza, to zysk netto mielibysmy znacznie wyższy w 3Q. Widać to zresztą po zysku operacyjnym za 3Q 2019, który jest na poziomie okolo 300 tys zł i jest niewiele niższy niz rok temu. W
  • Re: Raport III kwartał Autor: ~bzyczek [91.231.93.*]
    Dla mnie ciągłą bolączką są przychody. Musi nastąpić ich wzrost r/r, aby również na kursie nastąpiło pozytywne przełamanie.
    Bo to, że koszty potrafią trzymać w ryzach oraz osiągać zysk to wiemy. Brakuje tej kropki nad "i".
  • Re: Raport III kwartał Autor: ~olo [5.60.211.*]
    pełna zgoda Bzyczek z tym co napisałeś. Niestety nie wiemy jakie plany prezes Plesiak ma wobec spółki i kolejnych zamknięć salonów. W 4Q przychody na pewno też będą niższe, bo oprocz zamknięć salonów dochodzi też niezbyt sprzyjająca spółce pogoda w 4Q.
  • Re: Raport III kwartał Autor: ~Spekulant [52.56.124.*]
    Przy tej wycenie najbardziej opłaci się prezesowi zdjąć spółkę za 1 Max 2 złote większość odda akcję z pocałowaniem w rękę. Rynek ożywi się dopiero w połowie 2020 gdy będzie płynąć więcej kapitału, ale po co pma kapitał na rozwój i np
  • Re: Raport III kwartał Autor: ~aaa [5.173.152.*]
    ta spółka nie istnieje, nie ma jej :)
  • Re: Raport III kwartał Autor: ~Martines [91.227.0.*]
    To po co tu siedzisz i trujesz d..?
  • Re: Raport III kwartał Autor: ~HiperBessaMCI [37.30.1.*]
    Ta zima i Was nie ma , nie zakłamujcie rzeczywistości, ten model biznesu przechodzi do lamusa. W sieci przetrwają tylko najsilniejsi. Plesioki są za małe żeby przejmować i za słabe żeby ktoś chciał ich przejąć.
  • Re: Raport III kwartał Autor: ~dddd [31.0.36.*]
    Przyznać trzeba że zima trudna dla branży ale Prima jak byla tak wciąż jest na rynku a wyniki za ostatnie 2 kwartaly miala niezle
  • Re: Raport III kwartał Autor: ~byk [105.207.77.*]
    Ten biznes będzie miał problemy, żeby rosnąć.
  • Re: Raport III kwartał Autor: ~rajdzik [95.41.154.*]
    rajdy tu sie zaczna
  • Re: Raport III kwartał Autor: ~Martines [91.227.0.*]
    Kiedyś napewno
[x]
PRIMAMODA 24,79% 0,73 2020-05-25 15:11:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.