• Prawda o Jasiu Autor: ~AntyJas [31.60.11.*]
    To naczelny hejter na tym forum. Produkujący nieskończoną liczbę jakże przydatnych informacji. Hejtujacy spółkę zawsze i wszędzie. Również wtedy, kiedy był rajd z 0,7 do 3,3 (cenę akcji podałem po splicie). Znany na forum redow jako Mario jakiś tam. Fajnie, że rudy tak cię przerobił, że tkwisz tu latami leszczyno :-)
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [5.62.41.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Prawda o Jasiu Autor: ~Siekiera [5.62.41.*]
    Troll Mario robi u CD Red od dawna. Widze, ze poprosil o usuniecie mojego poprzedniego wpisu. Co za by..k. Nieudacznik zyje z wpisow.
    To oznacza ze tez kupuje akcje CIG jak sa w dolku i wtedy przestaje pisac bo chce zarobic zachlany trol.
  • Re: Prawda o Jasiu Autor: ~AntyJas [31.60.11.*]
    Wątpię, żeby kupował. Raczej jakaś nerwica :-)
  • Re: Prawda o Jasiu wg sfrustrowanych przegrywów Autor: ~Jaś [91.236.137.*]
    Oho, widzę, że prawda straszliwie was boli, a wypisywanie bzdur przynosi ulgę :) Bardzo dobrze! Poczytajcie sobie jeszcze raz o wszystkich podobieństwach premiery SGWC z premierami poprzednich gier CIG: o rzekomym poprawieniu AI przed premierą SGW3, o wycięciu multiplayera w SGW3 i dodaniu tego trybu, gdy mało kogo to już obchodziło, o sprzedaży akcji przez prezesa, bo "też ma prawo do zysku", o stosunku tegoż do marketingu, etc. etc. Linków już nie wklejam, bo widzę, że pilnie śledzicie forum, to na pewno znajdziecie odpowiednie wątki. Ale w szczególności obejrzyjcie sobie wykres z ostatniego roku, a najlepiej z okresu od ogłoszenia SGWC w sierpniu 2018 :)
  • Re: Prawda o Jasiu wg sfrustrowanych przegrywów Autor: ~xxl [5.173.234.*]
    Jasio, ja tych akcji dawno nie mam. Uważam że ta firma to trup, i wpadam tu raz na dwa tygodnie zobaczyć co słychać. Generalnie życzę wszystkim żeby mimo wszystko wyszli przynajmniej na zero, ale powiedz skoro ty również ich nie masz to po co tu dyżurujesz codziennie, mi by się nie chciało. Masz coś do rudego?
  • Re: Prawda o Jasiu wg sfrustrowanych przegrywów Autor: ~AntyJas [31.60.11.*]
    Na razie to ciebie boli i dobrze :-) W twej analogii są pewne różnice, których raczysz nie zauważać. Nie będę ci podpowiadał, bo masz IQ większe od wielu na tym forum i do tego dojdziesz. :-) Pilnuj w nocy forum, żeby czasem ktoś czegoś pozytywnego nie napisał.
  • Re: Prawda o Jasiu wg sfrustrowanych przegrywów Autor: ~Siekiera [5.62.41.*]
    Twoj wpis kolejny udawadnia, ze jestes nie obiektywny. Piszesz na innych forach z wyjatkiem tego i CD Balon? Npisales cos dobrego o CIG? Nie. Jestes trollem i zawsze byles Mario. Co do inteligencji to ja tak nie uwazam. Jestes tylko przecietnym trollem anonimem, ktory boi sie o swoja d.
  • Re: Prawda o Jasiu Autor: ~BoB [172.58.227.*]
    Jasio ma najwieksza wiedze na tym forum.
    Takie pytle go krytykujace traca tu po 50%
    Chcesz byc z nimi ?
    Jakby miał taką wiedzę, to nie przesiadywałby na tym forum latami. A ty bobek za adwokata robisz leszczyno? Kolejny poparzony z awersją do ryżego? Zostawcie zabawę dla dużych chłopców a sami zmykajcie do piaskownicy :-)
  • Re: Prawda o Jasiu Autor: ~Gracz [37.248.212.*]
    Jeżeli wiesz kto ile lat siedzi na forum, to znaczy, że sam siedzisz tu co najmniej tyle samo, więc nie rób z siebie dużego chłopca, bo jesteś tylko małym szczekającym pieskiem. Pretensje do Jasia masz pewnie dlatego, że ma rację, a Ty nie mając racji straciłeś, taka pieskowa zawiść hahahaha
    Następny inteligentny inaczej. W twojej tezie jest podstawowy błąd logiczny. To nie ja hejtuję spółkę, tylko Jasie, bobki i inne trolle. Więc kto tu jest zawistny? Na szczęście dla mnie to wy straciliście a nie ja :-)
  • Re: Prawda o Jasiu Autor: ~krull [185.56.211.*]
    Śmieszna "dyskusja". Na większości forów spółek, gdzie coś się dzieje są trolle, naganiacze na dół i górę itp. Przecież można Jaś-a czytać, to nie boli a robić po swojemu. Ważne, że coś się dzieje, jest obrót, jest zysk, jest pieniądz.
  • Re: Prawda o Jasiu Autor: ~gg [89.64.63.*]
    dobrze powiedziane, można dodać, nie chcesz czytać postów, które ci "śmierdzą" nie nie czytaj
  • Re: Prawda o Jasiu Autor: ~Gaguxx [188.147.105.*]
    Opisywanie rzeczywistości, odwołania do zdarzeń z przeszłości, wskazywanie analogii... to jest hejt?? „Jutro up,up” „za miesiąc 2 zł” „rośniemy na steam” „mega premiera”... w tym przypadku to są naukowe opinie... odnoście się do Jasia i BoBa personalnie a nie do ich zarzutów. Czuje, ze im bardziej im ktoś „dowala” tym jego cena zakupu akcji cig jest wyższa.
  • Re: Prawda o Jasiu Autor: ~BoB [74.68.133.*]
    90% tej dzieciarni tutaj straci. Jedni juz stracili inni jeszcze nie wiedza ze straca.
    Sytuacja jest powtarzalna co 2-3 lata. Czesc z nich zostanie dlugoterminowo bo kopanie sie z koniem i wybujale ambicje nie pozwola im odejsc z honorem. To juz dlugo nie potrwa.....
    To ty jestes dzieciarnia, a te forum to po czesci trollowisko. Nigdy nie napisales niczego pozytywnego o CIG, nie ma cie na innych spolkach, jest totalnie niewiarygodny, tak jak jas i cig.
  • Re: Prawda o Jasiu Autor: ~Viki [89.64.48.*]
    Taka prawda wypociny troli zatrudnionych aby mieszać w głowie początkującym (czyt Dawcom kapitału) - Świat idzie w kierunku umierania giełd. Nie tylko dlatego, że jest zautomatyzowanie, ale też jest pytanie, czy mamy się finansować przez banki, czy rynek kapitałowy. Uważam, że to jest wybór cywilizacyjny, czy idziemy w kierunku państwa obywateli, którzy sami podejmują decyzje dotyczące inwestowania. Banki są konieczne i potrzebne, ale nie możemy pozwolić, żeby obywatele byli uzależnieni od państwa. Trzeba walczyć o inwestorów indywidualnych - mówił w programie "Biznes Mówi" Arkadiusz Regiec, prezes Beesfund.
  • Re: Prawda o Jasiu Autor: zabor2137 [78.9.137.*]
    Dnia 2019-11-16 o godz. 19:48 ~Viki napisał(a):
    > Taka prawda wypociny troli zatrudnionych aby mieszać w głowie początkującym (czyt Dawcom kapitału) - Świat idzie w kierunku umierania giełd. Nie tylko dlatego, że jest zautomatyzowanie, ale też jest pytanie, czy mamy się finansować przez banki, czy rynek kapitałowy. Uważam, że to jest wybór cywilizacyjny, czy idziemy w kierunku państwa obywateli, którzy sami podejmują decyzje dotyczące inwestowania. Banki są konieczne i potrzebne, ale nie możemy pozwolić, żeby obywatele byli uzależnieni od państwa. Trzeba walczyć o inwestorów indywidualnych - mówił w programie "Biznes Mówi" Arkadiusz Regiec, prezes Beesfund.

Sektor bankowy również jest segmentem rynku kapitałowego.
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [172.58.238.*]
  • Re: Prawda o Jasiu Autor: ~cig [81.190.227.*]
    @siekiera
    "To ty jestes dzieciarnia, a te forum to po czesci trollowisko. Nigdy nie napisales niczego pozytywnego o CIG, nie ma cie na innych spolkach, jest totalnie niewiarygodny, tak jak jas i cig."

Siedzisz na tej spolce od kilku tygodni (góra) i placzesz na ludzi, o ktorych nie masz pojecia. Znamy sie z BoB'em czy Jaś'em od przeszlo dwoch lat i moje wnioski zawsze byly bardzo zblizone do w/w kolegow. Najlepszym tego dowodem sa kolejno wydawane raporty. Chcesz sie klocic z liczbami, wychodzacymi prosto ze spolki? Jak nie wierzysz raportom to komu? Passowi22, albo tym trzem malolatom naganiajacym dla rudego? Potrafisz wogole przeczytac raporty ze zrozumieniem?

Skoro wspomnialem juz o koledze pass22, on jest zywym dowodem naszych opinii. Gosc ze 100% stopy zwrotu, sprzeczajac sie z nami co do pogladow na rynek, zszedl zupelnie do zera, a kto wie czy obecnie nie jest na minusie. A wszystko dlatego, ze byl wierny 'swoim' przekonaniom. Nie chcial sluchac innych, mimo, ze ich slowa materializowaly sie jedno po drugim. Gdyby chociaz sam skonfrontowal nasze slowa z liczbami raportow...

Watki jak te sa niczym innym jak robieniem sztucznej zadymy do przykrycia, na ostatniej prostej, tej wielkiej straty z ostatnich dni. W imie powiedzenia 'tonacy brzytwy sie chwyta', spodziewam sie, w najblizszym tygodniu, wszelkich bzdurnych watkow jak obecny, tylko po to, zeby zbudowac sztuczne poczucie na rynku, ze 'bedzie dobrze'.

Zastanowcie sie tylko nad jednym. Skoro wszyscy spodziewaja sie wielkiej zwaly po premierze (czyt. 22.11)....to czemu nie wyjsc dzien wczesniej? A moze dwa? Rudy zasypal kurs i perspektywy spolki totalnie, a obecnie kurs skorygowal o ponad kilkanascie procent. Widzisz, wy zyjecie nadzieje odbudowy tego spadku (ktory ewidetnie poszedl z wewnatrz spolki [zasieg spadku/dynamika/ilosc dni etc. wrecz to mowia]), a pinokio tylko na to czeka. Znow dostaliscie nadzieje, tak jak przy 1,20zl, a rudzielec tylko na to czeka. Zrobil to pare dni temu, czemu ma nie zrobic i teraz?
  • Re: Prawda o Jasiu Autor: ~Stary [176.115.84.*]
  • Re: Prawda o Jasiu Autor: ~BoB [74.68.133.*]
    Sa tu w wiekszosci sami amatorzy gieldowi. Ruchy rudego sa wybitnie przewidywalne. Ja na kilka tygodni przed przewidzialem jako nieliczny ze wypadnie kolejny trup i zlotousty sprzeda wiele milionow akcji. Robi to regularnie wiec ten placz tych dawcow micro kapitalu byl zalosny. Te grozby karalne, prymitywne inwektywy. Te szprotki tutaj maja straty wypisane na czole. Spolka przewidywalna wybornie. Ale wiekszosc traci i straci
    @Stary
    "Jaś cig bob i te inne trole

https://www.money.pl/gospodar
    ka/wiadomosci/artykul/gielda-millennium-dom-maklerski-manipulacje,132,0,2417284.html"

Tylko problem jest taki, ze trojka osob ktora wymieniles pisze ciagle z tych samych IP od lat, za to meb/obserwator/leon (31.128.13) i cala masa wyznawcow tej samej prawdy co ty, juz nie bardzo :) .
    Linkujesz artykul, ktorego nawet nie przeczytales (albo poprostu nie zrozumiales). Troche wstyd..
    Ogry dawajcie :) Już mam popcorn jedziecie z tym koksem :) :):):):):)
    @Stary
    "Ogry dawajcie :) Już mam popcorn jedziecie z tym koksem :) :):):):):)"

Popcorn juz przelkniety?
    Nie chcialbym zebys sie zakrztusil. Musisz przezyc to uczucie premiery na wlasnej skorze ^^

https://imgur.com/5Mke2CA

https://imgur.com/5Mke2CA

Stopy zwrotu: 1 miesiąc: -21.54%,

Zwroc uwage na ostatnia swieczke.
    Cien podazowy rowny dlugosci korpusu (zwlaszcza po takiej dynamicznej podbitce).
    Zinterpretuj to sobie sam :)

PS. Zawsze gdy nie potrafisz skontrargumentowac czyis postow, robisz z siebie glupka?
    Ogrze beznadziejny masz z dziennego :

https://imgur.com/a/5UedSfL

w czwartek odbicie od poziomu 0,72 co było ważną strefą wsparcia zamknięcie tego dnia +4% a na wykresie powstała formacja młota która została potwierdzona dużym popytem następnego dnia +7%

Tu masz linka do tego co to jest młot bo bo twoich wypowiedziach widać że wiedzy masz mniej n iż zero buhahhahhaha
    https://analizy.investio.pl/seria-analiza-techniczna-swiecie-japonskie-mlot-hammer/ 

Drugi raz nastawiłem popcorn ogrze dawaj dalej :) buhahhahahahhgahahhahahahahahahahahahahahaha

PS zawołaj twojego przydupasa jasia do pomocy w ogrowaniu buhahhahhaha
    @stary
    "w czwartek odbicie od poziomu 0,72 co było ważną strefą wsparcia zamknięcie tego dnia +4% a na wykresie powstała formacja młota która została potwierdzona dużym popytem następnego dnia +7%"

Jak to milo czytac, jak nawet z wykresu ktory linkujesz, wyciagasz tylko pojedyncze, twoim zdaniem, pozytywne informacje :) .
    Nie potrafisz dostrzec, ze kurs wlasnie dotarl do pierwszego dlugoterminowego oporu przy ~90gr...i jakims cudem tam sie zatrzymal :) . Druga sprawa, w przypadku tak skrajnie negatywnych informacji jak wyprzedaz akcji przez prezesa/klamstwo z multi/klamstwo z kampania marketingowa i cala masa wiecej.....ktore to informacje zaskutkowaly pieknym spadkiem z ostatnich dni, sila ich przekazu jest duzo silniejsza od 'czystej' techniki. Wielokrotnie powtarzalem, ze na tak smieciowych spolkach, latwych do zmanipulowania, nie mozna silnie bazowac na AT, w takim stopniu jak na innych.....a ty wycieles wykres, ktory daje jasny negatywny przekaz i jeszcze sie cieszysz :) .
    Twoj wykres pokazuje wiecej 'szkod' nawet niz moj :D , wiec o czym my wogole mowimy :) .
    A te 21% straty sa faktem, przy ktorym cieszysz sie jak glupi (co wskazuje, ze albo jestes skrajnie zrozpaczony albo nie masz wogole tego papiera).

PS. Dodaj jeszcze pare 'buaha', to napewno doda powagi twoim wypocinom..
    Odpowiem ci tylko tyle buhhahahhahahhahahahahahha ogrze :O):):) Poza tym mnie twoje opinie nie interesują raczej śmieszą i to bardzo np to że kurs się zatrzymał przy 90 gr jeszcze nic nie znaczy a zatrzymał się po 7% wzroście ! :):):) byhahhahahaha jesteś beznadziejnym ogrem krótko i na temat

Twoj wykres pokazuje wiecej 'szkod' nawet niz moj :D , wiec o czym my wogole mowimy :) .
    A te 21% straty sa faktem, przy ktorym cieszysz sie jak glupi (co wskazuje, ze albo jestes skrajnie zrozpaczony albo nie masz wogole tego papiera).

skoro mój wykres pokazuje wiecej szkód to może czas do okulisty się wybrać buhahhahhahah::):) bo masz problem ze wzrokiem :)
  • Re: Prawda o Jasiu Autor: ~Petres [95.108.45.*]
    Wbrew temu co przewidywał Jaś CIG ani nie zbankrutował ani nie odwołał wydania SGWC (to za kilka dni dla przypomnienia). Powiedziałbym, że to dość drastyczne rozcięcie prognozy z faktami.
    Ale się naganiacze dwoją i troją, a jak się pocą, a jakie bzdury wypisują, urocze :) A wojna na łapki po prostu rozkoszna :)
    Wydawałoby się, że są tu dorośli ludzie, a zabawa jak w piaskownicy.

Pituś, może dal link do moich wypowiedzi o bankructwie CIG i przełożeniu SGWC. Bo wypisujesz bzdury na poziomie pozostałych trolli.

O bankructwie CIG pisałem w okresie premiery SGW3 przewidując dokładnie, że "albo będzie duża emisja, albo będzie bankructwo" - prosta alternatywa, z dwoma rozwiązaniami. Nigdy nie przewidywałem, że jedynym wyjściem będzie bankructwo. To była alternatywa, którą imho dość dokładnie uzasadniałem, a której idące na rzeź leszcze wówczas nie dostrzegały. I co się stało później? Po kolei:
    1. CIG radykalnie ograniczył działalność;
    2. wyrzucił większość ludzi (o których już wcześniej pisałem, że zostaną wyrzuceni);
    3. uchwalił gigantyczną emisję ratunkową, niemal podwajającą ilość akcji;
    4. wyemitował kilkanaście milionów akcji, ściągając niemal 10 mln pln na dalszą działalność od inwestorów.
    A zatem nie było bankructwa, ale była emisja na finansowanie bieżącej działalności, tak jak to przewidywałem (tu trzeba przyznać, że nastąpiło to niemal rok później niż zakładałem, więc nie trafiłem z prognozą na 100%, tylko powiedzmy 95% ;)

W efekcie dziś rozmiar działalności CIG jest o wiele, wiele mniejszy, porzucone zostały ambicje, których absurdalność wcześniej wytykałem, a pomimo tego wszystkiego spółka ma niespotykane w historii długi. Dlatego dziś mogę z pełnym przekonaniem powtórzyć, że w 2020-2021 roku znów będzie emisja na finansowanie bieżącej działalności, przy czym będzie to emisja znacznie, znacznie większa (do wyemitowania wg uchwały zostało jeszcze 100 mln akcji). Alternatywą jest brak pieniędzy na kolejne produkcję, na dalszą działalność, a więc bankructwo. W skrócie znów można napisać "emisja albo bankructwo".

Co do "odwołania SGWC", to nie przypominam sobie, aby na forum w ogóle była mowy o odwoływaniu czegokolwiek. Za to była mowa o obsuwie, opóźnieniu, przełożeniu gry na 2020 rok. Sam pisałem, że przełożenie premiery było bardzo prawdopodobne. I co się stało? Ano SGWC na premierę nie będzie kompletną grą, która została zapowiedziana, bo CIG nie wyrobił się ze zrobieniem multiplayera. Była więc alternatywa albo przesunąć premierę (zgodnie z m.in. moimi przewidywaniami) albo wydać grę niekompletną. Zdecydowano się na to drugie rozwiązanie (którego bezsensowność może być przedmiotem odrębnego wątku). Ocena dużego prawdopodobieństwa niewyrobienia się w oznaczonym czasie z produkcją gry okazała się trafna, a jedynie spółka wybrała dość niekonwencjonalne (i pogrążające sprzedaż) rozwiązanie tego problemu.

• Re: Prawda o Jasiu wg sfrustrowanych przegrywów Autor: ~Petres [95.108.45.*]
    Cóż można na to powiedzieć? Winny się tłumaczy? Uderz w stół, a nożyce się odezwą? Nie mam tyle czasu do marnowania do pisania milionów znaków jak Ty. Kto ma coś w głowie sam wyciągnie wnioski i zarobi nawet tutaj. Miłego wieczoru Jasiu.
    Cóż ci poradzę? Brak argumentów kwitujesz ucieczką? Albo nie potrafisz szybko pisać, potrzebujesz dużo czasu na ułożenie zdania? Napisanie poprzedniego posta zajęło mi około 5 minut, które jestem w stanie poświęcić, bo to forum mnie bawi. Jeżeli masz się męczyć pisząc, to faktycznie daj sobie spokój. Miłego wieczoru Peter.
    Dżizas! Jedna minuta od postu i trzy łapki (2 w górę, 1 w dół). Ludzie, dajcie sobie spokój. Łapkowanie, zwłaszcza bez odzywania się na forum wygląda nawet nie zabawnie, ale... patologicznie.
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [31.60.11.*]
  • Re: Prawda o Jasiu wg sfrustrowanych przegrywów Autor: ~cig [81.190.227.*]
    @antyjas
    "Z jednej strony cieniasie forum cię bawi a z drugiej przezywasz łapki w dół. Z kogo próbujesz zrobić głupka? Daj odpocząć paluszkom. Tak z ciekawości robicie sobie nawzajem fellatio z bobkiem i Cig’em?"

Wiesz, ze takie teksty sa jawnym swiadectwem rozpaczy?
    - Nie jestes w stanie wygrac na argumenty z @Jaś'em, bo nie masz kompletnie wiedzy.
    - Nawet gdybys byl osoba z wiedza, nie bylbys w stanie ich znalezc do solidnej kontry.
    - Nie wiesz jak uderzyc w czuly punkt przeciwnika, z ktorym nie masz szans....
    - ...wiec chwytasz sie najnizszych zagran, piszac teksty jak ten powyzej, jednoczesnie dajac sobie jednoznaczne swiadectwo...ktorego fakt tak naprawde nie ma dla ciebie kompletnego znaczenia, bo jestes przyparty do muru.

Dobrze, ze ten cyrk konczy sie za pare dni. Moze koledze @Stary zostanie jeszcze troche popcornu, to chetnie pozycze, bo on juz raczej niczego nie przelknie po tym co go spotka... :)
  • Re: Prawda o Jasiu wg sfrustrowanych przegrywów Autor: ~Stary [176.115.84.*]
    buhahhahahahahahha cig jego wiedza buhahhahaha

Nie jestes w stanie wygrac na argumenty z @Jaś'em, bo nie masz kompletnie wiedzy.

Wy macie wiedzę w trolowaniu buhahhaha a poza tym nikt tego waszego bełkotu nie bierze na poważnie ogry .

No doczekałem się wisienki na torcie buhahhaha :)

No a to że jaśka łapki kręcą to pokazuje jaki z niego dzieciak hihihi bo ja na to w ogóle uwagi nie zwracam :):)

Ubaw po pachy !!!!!!

dajcie jeszcze coś ogry ale już nie mam pocornu :(

Ale jaja
    Ciguś a powiedz co ten jaś tu robi całymi dniami na forum bankiera z tak ogromną wiedzą jaką posiada( buhahhahhaha)
    i traci tutaj jakże swój cenny czas :)
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [31.60.11.*]
    @stary
    "Ciguś a powiedz co ten jaś tu robi całymi dniami na forum bankiera z tak ogromną wiedzą jaką posiada( buhahhahhaha)
    i traci tutaj jakże swój cenny czas :)"

Moze przychodzi posmiac sie z ludzi takich jak ty? :)
    Kazdy potrzebuje sie czasem odstresowac, a tu jest ku temu masa okazji.
    Wkoncu smiech to zdrowie :)

No w jednym się zgadzamy że śmiech to zdrowie :) A ja tu przychodzę się pośmiać z takich jak wy jas cig bob itd.... tak mnie bawice że brzuch boli ze śmiechu :):):):):) I to tak wszystko do śmiechu :)

PS juz nie mogę doczekać się jutra i waszej kratywności :)
  • Re: Prawda o Jasiu wg sfrustrowanych przegrywów Autor: ~petres [95.108.45.*]
    Ok. Jasiu mam 5 min. wolnego więc poproszę o odniesienie się do mojego komentarza z sierpnia, na który nie raczyłeś odpowiedzieć. Nadal podtrzymuję to co pisałem o energetyce i CIG. Tutaj zarobi się w przeciwieństwie do branży energetycznej. Przynajmniej tej w państwowym wydaniu.

oto źródło i pytanie na końcu wciąż bez odpowiedzi:

https://www.bankier.pl/forum/temat_re-dm-bos-zaktualizowal-reko-m-in-dla-cig,32942583.html

a to coś na poparcie mojej tezy:

https://www.cire.pl/item,189296,1,0,0,1,0,0,sasin-podwyzki-cen-pradu-dla-indywidualnych-odbiorcow-nie-bedzie.html#komentarz

nie będę się rozpisywał ale jeżeli miałbym gdzieś wskazać na trupy w szafie to w energetyce jest ich tyle, że szafa już pęka ;)

Dałeś link do wątku pisanym przy poziomie 1,17 pln, zmiana od tamtej pory: -23,93%.
    Nie bardzo wiem, o jaki komentarz ci chodzi i nie bardzo rozumiem, co oznacza, że "nie raczyłem odpowiedzieć"? Nie mam obowiązku odpowiadania na każdy post. W jednym z postów wątku piszesz, że rekomendujesz kupuj CIG. Pisałeś to przy 1,11 pln, zmiana od tamtej pory: -19,53%. To chyba mówi samo za siebie. Żadnych tez, do których można byłoby się odnieść nie odnalazłem, więc jeżeli chodzi ci o coś konkretnego, to wskaż to konkretnie
    https://www.bankier.pl/forum/temat_re-dm-bos-zaktualizowal-reko-m-in-dla-cig,31494159.html 

A co do energetyki, to nie rozumiem, dlaczego oczekujesz ode mnie komentarza. Nie interesuję się energetyką, nie siedzę w tej branży, więc mówiąc krótko nie znam się na niej, bo nie muszę.

• Re: Prawda o Jasiu wg sfrustrowanych przegrywów Autor: ~petres [95.108.45.*]
    Masz rację na niczym nie musisz się znać. Nawet na czytaniu ze zrozumieniem. Co do CIG-u jak mówiłem dwa lata temu o kolejnej produkcji opartej na SGW3 wyśmiałeś mnie wpominająć o bankructwie CIG-u i braku perspektyw na jakiekolwiek nowe gry. Za chwilę wyjdzie właśnie SGWC więc na gamedevie również nie bardzo się znasz. Na razie kurs jest dołowany ale w między czasie można było sporo zarobić na odbiciach o czym z łaski swojej nie wspominasz. Myliłeś się tyle razy Jasiu, a żebyś zrozumiał to energetykę podałem jako przykład prognozy, która akurat się sprawdzi. Co jak widać ma miejsce. Podobnie jak pozostałe.
    No to może daj link do tych wypowiedzi, bo jak na razie dałeś link do wątku, w którym nic takiego nie pada. A może nie rozróżniasz moich wypowiedzi, od podszywających się pode mnie trolli, jak Jaś [193.0.194.*]. Jedyny konkret jest taki, że kurs jest kilkanaście procent niżej od czasu, w którym wówczas pisałeś i to pomimo ostatnich wzrostowych sesji. W międzyczasie można było zarobić na spekulacyjnych odbiciach i w pełni zgodzę się z tym, że CIG to spółka nadająca się do spekulacji. Rzecz w tym, że tu nie ma co analizować, ani się o co spierać, bo spekulacyjne ruchy w górę i w dół zależą wyłącznie od decyzji spekulanta.
  • Re: Prawda o Jasiu wg sfrustrowanych przegrywów Autor: ~AntyJas [31.60.51.*]
    Cieniasie, ty wyzywasz innych od trolli? Rozumiem, że to taki żarcik :-) 9 lat i nadal boli strata? Fajnie Mario vel Sinuhe vel Jasiu. :-) Tak jak kolega wyżej napisał, ty na niczym się nie znasz :-)
    Ten watek ma tyle lapek, ze sam sie zastanawiam czy rudy nie pomaga wam po godzinach.... :)
    Jesteś kolejnym nickem któregoś z wielu, wielu przegrywów, którzy w ciągu lat zniknęli z forum. Przegrywów, którzy nie zniknęli dlatego, że wykupili willę na Bahamach i wylegują się na plaży z drinkiem, tylko tych, którzy naganiali na wzrosty, pisali o odpałach, drugich cedepach i widzieli kurs na 2, 5, 10 złotych. To, że nie używasz swojego poprzedniego nicka jest dowodem na to, że ja miałem rację, bo żaden odpał nie nastąpił, natomiast stan spółki jest bliski temu, który opisywałem.

Możesz sobie wymyślać bzdury o moich tożsamościach, stratach, koniecznie dodaj, że jestm byłym pracownikiem, wywalonym na pysk przez Mareczka, pracownikiem konkurencji i oczywiście nawet sam nie potrafię zawiązać sobie butów :) Pisz, pośmieję się tak, jak śmiałem się z ciebie pod twoim poprzednim nickiem. A ty niedługo znów podkulisz ogon i znikniesz z forum do czasu kolejnego snu o przełomowej grze od CIG :)))
  • Re: Prawda o Jasiu wg sfrustrowanych przegrywów Autor: ~AntyJas [31.60.51.*]
    Chłopczyku, twoja tożsamość jest znana. Nigdy nie pisałem o odpałach i innych bzdetach. Coś ci się jak zwykle w głowie roi. Wiesz jak nazywa się ta przypadłość?
[x]
CIGAMES 0,96% 0,84 2020-01-29 10:01:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.