• Drobni powiedzcie co robicie? Autor: ~leszcz [193.93.68.*]
    W eterze cicho, tylko grubasy sieją zamęt. Dajcie info czy trzymacie na razie czy nie.
    Ja jak we wcześniejszym wpisie czekam na powyżej 5 Morawieckiego...
  • Re: Drobni powiedzcie co robicie? Autor: ~darek [195.191.163.*]
    Ja czekam na szóstkę, bo po tyle kupowałem. Taniej nie sprzedam.
  • Re: Drobni powiedzcie co robicie? Autor: ~SKNERUS [83.142.199.*]
    Leszcze !!! W zwiazku z tym, ze jest was wielu, to ... wzniescie rece do modlitwy do Wszechbogatego Prezia Spolki by w swej dobrodusznosci podniosl cene skupu swych walorkow do takiej, by wszem bylo przyjemnie i milo przytulic kasiorke. W przeciwnym razie bedzie jedynie ... co laska.
    Pozdr.
  • Re: Drobni powiedzcie co robicie? Autor: ~custer [46.134.51.*]
    Trzeba sprzedać. Jak skupią to trudno będzie się pozbyć poza giełdą
  • Re: Drobni powiedzcie co robicie? Autor: ~Kumaty [188.146.182.*]
    To sprzedaj i nie pisz tu bzdur
  • Re: Drobni powiedzcie co robicie? Autor: ~no [88.156.129.*]
    Powiedzieli , że już nie podwyższą ceny. Mnie ta cena nie satysfakcjonuje dlatego nie sprzedaję. Wzywający chce wycofać spółkę z giełdy i teraz mamy dwa scenariusze o ile będzie duży odzew na wezwanie to ogłoszą przymusowy wykup i zbiorą resztę po 3.88. W przypadku gdy w obrocie pozostanie więcej papierów najprawdopodobniej zaczną skupować z rynku bo trzymanie spółki na GPW to koszty, tyle, że nie muszą tego robić od razu a poczekać aż się akcjonariusze zniechęcą. Czy tak będzie nie wiem ale poczekam na CNT się opłaciło.
  • Re: Drobni powiedzcie co robicie? Autor: ~Xyz [31.0.69.*]
    - custer czego chcesz się pozbywać poza giełdą ?
    Jeśli ogłoszą przymusowy wykup to zdejmą Ci akcje po 3,88 czy Ci się to podoba czy nie. Na bazarze z nimi nie będziesz musiał stać
  • Re: Drobni powiedzcie co robicie? Autor: ~custer [79.189.193.*]
    Dnia 2019-11-18 o godz. 10:53 ~Xyz napisał(a):
    > - custer czego chcesz się pozbywać poza giełdą ?
    > > Jeśli ogłoszą przymusowy wykup to zdejmą Ci akcje po 3,88 czy Ci się to podoba czy nie. Na bazarze z nimi nie będziesz musiał stać

ale jeszcze nie ogłosili...
    bo prawda jest taka, że chętnie bym z akcjami został.
    realia jednak są takie, że jutro przyjmą uchwały warunkujące realizację wezwania i koniec zabawy. byliby amatorami, gdyby nie dogadali się już wcześniej z funduszami...
  • Re: Drobni powiedzcie co robicie? Autor: ~Artur [195.191.163.*]
    Spokojnie. Przecież oni w tym wezwaniu to prawie NIC nie kupili. Gdy ogłosili pierwsze po 3 to na drugi dzień akcje na GPW zbierane były powyżej tej ceny. Tak samo było po podwyższeniu ceny do 3,88 też na drugi dzień akcje na GPW skoczyły pod tą cena. Kto wiec rozsądny sprzedał w I wezwaniu jak mógł sprzedać na GPW drożej? Tak samo odnośnie II wezwania. Komu opłąca się chodzić i po biurach maklerskich i załatwiać dokumenty żeby odpowiedzieć na wezwanie jak może sprzedać akcje w podobnej cenie na GPW.
    Dnia 2019-11-18 o godz. 13:42 ~Artur napisał(a):
    > Spokojnie. ...Komu opłąca się chodzić i po biurach maklerskich i załatwiać dokumenty żeby odpowiedzieć na wezwanie jak może sprzedać akcje w podobnej cenie na GPW.

no mi się nie chce, ale jeśli do wezwania nie dojdzie to kurs, jak rozumiem, runie?
    myślę, że z funduszami się dogadani, będą mieli 70% akcji, nie wiem, czy to wystarczy do przymusowego wykupu?

• Re: Drobni powiedzcie co robicie? Autor: ~Artur [195.191.163.*]
    Żeby ogłosić przymusowy wykup to ogłaszający powinni mieć co najmniej 90 % akcji a do tego to im dużo brakuje.
    Dnia 2019-11-18 o godz. 14:12 ~Artur napisał(a):
    > Żeby ogłosić przymusowy wykup to ogłaszający powinni mieć co najmniej 90 % akcji a do tego to im dużo brakuje.

to po co to wszystko było?
  • Re: Drobni powiedzcie co robicie? Autor: ~Max [82.177.110.*]
    No i dzisiaj przymusowo skupili akcje.....po 3.88. Średnią cenę zakupu miałem 5,80....Czytałem, że trzech akcjonariuszy złożyło pozew sądowy
  • Re: Drobni powiedzcie co robicie? Autor: ~Max [82.177.110.*]
    Może to jest jakieś wyjście ....... ?
    http://kancelariacapitalis.pl/dzialalnosc
[x]
ERGIS 0,26% 3,86 2019-12-12 16:25:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.