• Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~wers [89.64.30.*]
    Do fixit:
    Wiary w grę Ci nie dam , jeśli sam jej nie masz. Miałeś jakieś swoje założenia wyjścia z tej spółki? Jakiś kurs albo zdarzenie po którym wyjdziesz? Jeśli tak to trzymaj się tego. Moje założenia się nie zamieniły. Jest to dla mnie inwestycja długoterminowa o czym piszę codziennie. Nie sprzedałem, nie planuję.
    Do on:
    Nie porównuj mnie chłopie z tym wieśniakiem naganiaczem w gumiokach ! Nie czytam od tygodnia tego forum bo już się nie da zwyczajnie. Nie mam też siły na prostowanie tego kto jest kto. Moje IP nie jest bardziej skomplikowane od innych - można zapamiętać.
    Do fixit:
    Wiary w grę Ci nie dam , jeśli sam jej nie masz. Miałeś jakieś swoje założenia wyjścia z tej spółki? Jakiś kurs albo zdarzenie po którym wyjdziesz? Jeśli tak to trzymaj się tego. Moje założenia się nie zamieniły. Jest to dla mnie inwestycja długoterminowa o czym piszę codziennie. Nie sprzedałem, nie planuję.
    Do on:
    Nie porównuj mnie chłopie z tym wieś.niakiem naganiaczem w gumiokach ! Nie czytam od tygodnia tego forum bo już się nie da zwyczajnie. Nie mam też siły na prostowanie tego kto jest kto. Moje IP nie jest bardziej skomplikowane od innych - można zapamiętać.
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~ICU [37.47.142.*]
    Sitwa, dawajcie więcej, to lepsze niż niejeden kryminał :)
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [89.64.30.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
    Do ~on [83.20.188.*]

Nie porównuj mnie chłopie do wieśniaka w gumiokach, który zaczął się tu pode mnie podszywać ! 
    Jeśli chodzi o mnie to nadal tu jestem, a moje IP nie jest bardziej skomplikowane niż innych - możesz zapamiętać.
    Nadal jestem na tym forum, ale od jakiegoś tygodnia nie da się już tego czytać. Dlatego tylko patrzę w "spis treści" kto się wypowiada a reszty nawet nie otwieram.
    Powtórzę setny raz: nie sprzedałem, nie planuję, inwestuję długoterminowo. pozdrawiam.
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~Mario [165.225.81.*]
    Dużo niewiadomych przy VVR jak zwykle na początku. Najbardziej liczy się teraz dobre wyczucie i dobry nos dlatego porady doświadczonych inwestorów są b.cenne
[x]
VARSAV -0,76% 2,62 2020-01-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.