• Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~sly1000 [93.159.8.*]
    Jesteś tu? bo ja cie szukam po forach. powiedz kiedy wyjść z tego??????????????
    dla tych co nie wiedzą to wers siedział ze mną na 11bit i jak wychodził po 540 zł to wszyscy pluli na niego. A ja nie i wyszedłem razem z nim :))))). odezwij się wers!!!!!!!!!!!!!!
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~adam43 [188.146.53.*]
    Spoko wers wyraznie powiedzial,ze dopiero sprzeda swoje akcje jak beda w okolicach 20zl
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~sly1000 [93.159.8.*]
    ok. thx. wolałbym od niego to usłyszeć. bo on długo juz w gamingu siedzi i nieraz na 11 sie pod niego poszywali i pluli. a on siedział tam i sie z nich smial. i robił fajne analizy
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~FIXIT [193.19.125.*]
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~ja [15.203.169.*]
    kolego jak Ty ogladasz wykresy bez świec to łohoh sukcesu nie bedzie. A wiesz ze VAR bylo kiedys po 5.15 handlowane, a tez na wykresie nie widac. Do ksiązek dzieci! bo was giełda zje zanim zdązycie okiem mrugnąc
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~wers [89.64.30.*]
    Ello Sly ! no no. Tutaj mnie odnaleźć i to po roku :). fajnie.
    Jeśli chodzi o pszczółkę to siedzę od roku i nie planuję wyjścia. Wyszedłem z bita, pojechałem na Jamajkę, odpocząłem i od jesieni tu siedzę. Produkt się broni jakością. Napisałem tu kiedyś, że wyjdę w okolicy 20zł i zdania nie zmieniam. Kiedy to będzie? Liczę, że po dobrej sprzedaży Giant Uprising. O Bee jestem spokojny.
    Jak widzisz, tutaj akcjonariat różny różnisty :). Jakieś klocki krwiste i inne zoofile bywają ale generalnie spoko. Tylko mało merytoryki
    Do FIXIT:
    Chłopie, zadałeś sobie tyle trudu, żeby wykresy przeklejać to przyjrzyj się chociaż :). Kurs osiągnął max przy 548zł za akcje. Istnieje coś takiego jak świeca japońska, która ma knot., cień.
    Wychodziłem etapami i o każdym etapie wszystkich forumowiczów wcześniej informowałem. Bit był bardzo płynny w tamtym czasie
    i technika super działała. Zamieściłem analizę techniczną z dokładnością co to 1 zł !. (nie uwzględniłem jedynie knota).
    Zaraz pewnie uruchomią się kolejne trolle, więc odpowiadam: 
    Akcje 11 Bit wykreśliły w maju 2018r. tzw. trzecią lukę hossy. Była to zapowiedź zakończenia hiperboli hossy na wykresie spółki. Zwykle trzecia luka jest tzw. luką wyczerpania.
    Tam były poprzednio dwie fale wzrostowe trwające od listopada 2017 do marca 2018 i miały rozpiętość 72 złotych. Jeżeli tę wartość pomnożysz przez jeden z współczynników Fibonacciego 4,236 otrzymasz chłopie cenę 529,99 jako docelową wartość akcji.
    Wyszedłem ze średnią 520 zł. a na forum chciano mnie podpalić :).
    Trzymaj się Sly. Ja na 11 bit, jeszcze wróce, ale za jakieś półtora roku. Będę rozgrywał pod P8. I to już będzie moje ostatnie rozegranie :).
    https://pokonajrynek.pl/wp-content/uploads/2018/07/Pakiety_v2.png
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~pitia [94.254.219.*]
    Rozwin to jakies linki

Tam były poprzednio dwie fale wzrostowe trwające od listopada 2017 do marca 2018 i miały rozpiętość 72 złotych. Jeżeli tę wartość pomnożysz przez jeden z współczynników Fibonacciego 4,236 otrzymasz chłopie cenę 529,99 jako docelową wartość akcji.
    a może sami zaczniecie czytać wykresy? co? akcjonariusze Varsav ! To nie byłby taki zły pomysł znaleźć na wykresie dziennym, dwie fale po 72 zł :).
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~pitia [94.254.219.*]
    pytanie wieksza korekta przy osiagnieciu 5.70 na varsavi ?
    5.72 to górne ograniczenie trójkąta zwyżkującego.
    gdzie dotrzemy? i za którym razem to trudno powiedzieć. Myślałem, że odpali dziś ale się pomyliłem :(.
    Na dniach to raczej technika nie przeważy ( z resztą nie zawsze się sprawdza !) ale ważne będą newsy. targi, ew. nagroda, zbieranie ostrej spekuły pod premierę. Tempo newsów z zewnątrz spółki jest ważne i żeby niczego nie spier......bo z tymi zarządami rożnie bywa :(. no i oczywiście opinie po targach i najważniejsze oceny metacritic !
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~Pitia [94.254.219.*]
    Wers co sadzisz jak już jesteś o ecc
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~adam43 [188.146.53.*]
    Ziomek wiekszosc z nas ani be ani me ani kukuryku
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~mate [37.47.134.*]
    Jak najbardziej wers ma racje. Ja tez dumalem,czy przy 540 wychodzic,ale glupi myslalem,ze bedzie rosnac w nieskonczonosc,a na dodatek bylem glupi,ze wersa nie sluchalem,chociaz wtedy myslalem ze trolowal (sorry wers:-)). Jakbym go wtedy posluchal,to dobry samochod bylby w garazu... Z Varsavem troche przespalem, a troche nie wierze w bee,jednakze o giantach mam zupelnie inna opinie i dzieki nim zmienilem zdanie o varsav. Mimo to caly czas dumam na temat dobrego momentu na wejscie w Varsav,teraz czy po premierze. Sklaniam sie po premierze,bo jakos wielkiego potencjalu nie widze w pszczole,chociaz pomysl na gre nie jest zly i moze patrze ze zlej strony na ta gre.
    Niemniej jednak wers to jak najbardziej wiarygodny czlowiek,sly1000 oczywiscie tez pamietam:-).
    no hej mate:). Ty chyba z Rage tam siedziałeś jeszcze?? On wyszedł po 406. Pamiętam to dobrze bo średnią zakupu chłop miał 170 zł i kisił rok dłużej ode mnie.
    Ja nawet kiedyś do niego na Farmie napisałem, bo on poszedł pod ww3 rozgrywać a ja tutaj zacząłem zbierać powoli.
    wyszedłeś już całkiem z 11? serio planujesz wejść?

• Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~bART [87.239.222.*]
    Coż za spotkanie. Ja nigdy zbyt aktywny nie byłem na forum, bardziej na Stock bo wiadomo jak to na bankierze z merytoryką. Ja na 11bit siedzę od grudnia 2014, średnia koło 130, trochę sprzedałem po 465zł, reszte mam dalej na LT (tak przeżyłem zjazd na 226zł na dziennym). Na Farm też siedziałem od 16 do 41 (niestety przegapiłem 52), teraz jestem tu od ponad roku.
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~Wers [89.64.30.*]
    I jakie masz plany jako dlugodystansowiec? :). Serio pytam, bo tu wszyscy wychodzą zarobieni bo kurs 1,5 zl podskoczył :).
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~bART [5.173.57.*]
    Powiem szczerze, że wchodząc w tą spółkę wchodziłem po to by sprzedać przy premierze na wiosnę (ta która przelozyli) I kupić za to CDR (którego miałem od 8 do 13 i później od 16,5 do 90zl) ale premiere przelozyli. Teraz widzę coraz większy potencjał, zarząd mnie przekonuje coraz mocniej. Rozmawiałem z ludźmi z branży i jedni mówią, że to spolka która będzie naprawdę duze rzeczy ( rozmowa po ostatnim Gamescom) inni że taka średnia bo Bee jest nudna (rozmowa z lutego więc mogło się pozmieniać). Na chwilę obecną plan jest taki, aby sprzedać cześć przy premierze a reszta kapitału posiedzieć na dłużej. Bardzo się ciesz, że wracają osoby które mają coś do powiedzenia, może uda nam się teraz wymieniać merytoryczne opinie, badz podniesiemy wątek Varsav na stockwatch. Myślę, że w chwili obecnej wystarczy ruszyć a reszta się dołączy
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~mate [37.47.39.*]
    Rzeczywiscie,spotkanie bylych 11 bitowcow. Ja mialem srednio 249,a w koncu sprzedalem za 310,jak juz calkowicie na oczy przejzalem,ze kierunek jest jeden. Potem tak sie do 11 bit zrazilem,ich zarzad tez troche do tego dolozyl,ze juz ponownie nie wszedlem,ale zawitalem na Playway. Varsava juz namierzylem przed pierwszym wystrzalem na 5 zloty miesiace temu,ale nie zdazylem sie zaladowac. Nastepnie przegapilem okazje jak wrocil do 2,40 i potem caly czas sie wachalem,ale jak ostatnio zobaczylem Giantow,to zaczalem zmieniac zdanie o spolce. Bee mnie nie przekonalo,chociaz ostatnie video z gry wyglada calkiem zachecajaco. Wedlug mnie ryzyko przy bee jest takie,ze jest to gra przede wszystkim dla maluchow(pytanie jak duza jest baza graczy w tym przedziale wiekowym),poza tym moze sie szybko znudzic - latanie pszczola moze nie byc zbyt ekscytujace. Jednakze w Giantach widzialbym duzy sukces. Poza tym te gry pokazuja,ze Varsav jest bardzo kreatywnym studiem i to dobrze dla nich wrozy. Pytanie tylko czy ich produkty trafia w gusta graczy.

O wejsciu mysle powaznie,szczegolnie teraz jak kurs zaczal sie troche osuwac oraz majac na uwadze,ze jeszcze przed premiera moze byc pompka.
    Jestem tez na farm,z calkiem dobra srednia,ale jutro moze byc zwala,bo Cherno wychodzi w EA,a wiekszosc graczy niestety nie rozumie co to znaczy. Tak wiec i w tym przypadku mam zagwozdke:-),bowiem sie zastanawiam,czy wychodzic czy moze zostac,bo pomimo obaw o jakosc techniczna gry,to wizualnie wyglada calkiem dobrze. Nie chcialbym jednak znowu skonczyc tak jak na 11 bit...
    Masz moze farm? Jakie sa Twoje przeczucia,co do pszczoly? Myslisz,ze bedzie jeszcze pompka przed premiera? Ostatnio troche gaming sie zmienia i juz nie ma takich ostrych podjazdow na kursie przed premiera patrzac np. na takie Moviegames, czy Farm(chociaz w tym ostatnim przypadku ludzie moga byc ostrozni po wydarzeniach z tamtego roku).
    Nie mam Farmy. Miałem mały pakiet w zeszlym roku od 18 do 25 i wyszedlem. Gralem czysto technicznie, potrzebowałem szybkich pieniędzy, nie obchodziła mnie premiera. Rage tam dalej siedzi. Średnią miał 27, przeżył ten podjazd na 50, potem cały zjazd i teraz dopiero po roku wyszedł na 0. Podziwiam go, bo to wojownik i po takiej zwale nie skrócił się nic a nic. Psyche musi mieć juz mocarną. Napisz do niego, on jest "zakochany " w spółce w którą wierzy, no i merytorycznie zawsze przygotowany. Tylko w technikę nie wierzy :(. Ja z kolei zawsze technicznie wychodzę. Ten Czarnobyl może odpalić i to może być bardzo dobra gra, bardzo! Ale tam jest problem, czy po takich jazdach jak z ww3 akcjonariusze zapomną? I jak to będzie grywalne? Jak dla mnie za dużo znaków zapytania. Co do pszczoły to bardzo wdzięczny temat i modny. Mnie ta gra się zwyczajnie podoba, grafika, muzyka, wszystko. Pompa spekuly będzie, tylko zależy jak duża. Nie wiem, to jest NC i tu jest wolna amerykanka. Mogą napompowac tak, że nawet po korekcie po premierze, kurs 4.40 będzie juz nie do osiagniecia. Mamy miesiąc, a to duzo jest. Odpowiedz sobie na pytanie, ile możesz i chcesz na tym siedzieć, bo ta firma to noworodek jest przed pierwszą premierą dopiero. Ja tu pobede jeszcze najpierw trolem wzrostowym, potem spadkowym i taki mój los :). Ps. Co do 11 to za ten fundusz pracowniczych wynagrodzeń co w sprawozdaniu finansowym nie wszedł do zysku, a potem te brednie co Miechowski opowiadał to się nie dziwię że się zraziles. Ale brodacze zawsze byli "specyficzni" :).
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~mate [37.47.39.*]
    Dzieki wers za wyczerpujaca odpowiedz. Tak,wiem ze Rage urzeduje na Farmie i nawet z nim kiedys pisalem. Jednak nie sprzedalem Farmy i na razie wyglada na to,ze dobrze zrobilem. Jezeli Cherno,rzeczywiscie podtrzyma passe,a WW3 odpali na nowo,to Farm niespodziewanie wstapi do innej ligi.
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~Wers [89.64.31.*]
    Nie ma sprawy. Jedna rzecz tylko: wyobraź sobie sytuację że Cherno nie spełni oczekiwań w niego pokładanych....... wiesz gdzie będzie wtedy kurs? Jeżeli po nieudanym ww3 w early access było 16zl? Jeżeli tak się stanie, czego Ci nie życzę, to będzie już 2 nieudana premiera :(. To nie jest playway, ktory ma swój inkubator, i nawet po wtopie z Agony są w stanie w szybkim tempie wypuścić 3 świtne premiery. Farma finansowo jest mega zadluzona. Jak dla mnie za duże ryzyko. Ale trzymam kciuki :). Tutaj natomiast wiadmo, że Bee to nie jest ta półka gier, ale tutaj produkt się obroni. O to jestem spokojny. I nawet jak sprzedaż w pierwszym okresie będzie średnia, to to jest longster z wiecznie żywym tematem.
    A sorry mate nie spojrzałem że 16 sty to jest juz dzisiaj. 85 proc na steam. Nie jest zle :). Powodzenia dla wszystkich akcjonariuszy Farmy jeśli tu są i czytają.
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~mate [37.47.141.*]
    Jak to mawiaja,kto nie ryzykuje,to nie pije szampana:-). Chociaz moze tez to juz jakis hazard:-) oraz proba zmierzenia sie z trudna spolka jaka jest farma. Uciekla mi przy WW3 mimo,ze chcialem tam wejsc za 15 zl... Teraz dobrze wszedlem chociaz nie takim kapitalem jakim chcialem i sie zzastanawialem czy nie sprzedac za 30 zl,ale postanowilem zaryzykowac. Niestety,pomimo tego,ze poczatkowo myslalem,ze im sie udalo,to jednak niezbyt dobrze ocenilem potencjal Cherno oraz nastawienia inwestorow. Premiera Cherno nie byla zla,uwazam ze to pierwsza w miare udana premiera gry przez Farme. Pokazuje ona tez,ze w Farmie drzemie potencjal i moze sie okazac czarnym konie. Jednakze jest to EA i w tym jest problem.
    Pytanie do ilu zejdzie kurs i czy inwestorzy mysla na dlugo,czy na krotko. Niewatpliwym,bowiem jest fakt,ze w nastepnym roku beda premiery jednej gry z poteznym potencjalem - WW3 oraz drugiej z dosc przyzwoitymi mozliwosciami - Cherno.
    Co do Vars,to czekam na korekte do 3,80 i wchodze:-).
    Zapraszamy. Napisałem Ci wyżej co sądzę o farmie.
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~PabloKsiazeDino [78.10.197.*]
    He he widzę że forex kroisz równo. Godz 03.00 i Wers po nocach nadaje. Wall Street nie zasypia nigdy ha ha
    Do kolesia co o farm pytał sie. słuchaj jak ci wers mówi ze by nie zaryzykowal to znaczy ze masz spierd...c i to szybko!!!!!! A jak pisze ze w coś wierzy i mu sie podoba to masz ładować do wora i pytań nie zadawac. R0rok z nim siedzialem na spolce i umiem czytać co pisze.
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~Fixit [217.99.255.*]
    Choć nie miałem na myśli nikogo urazić czuję się w obowiązku Przeprosić Sly1000 oraz Wers za mój wpis,
    Jestem osobą która od niedawna szuka swojego miejsca na giełdzie, i która traci swoje pieniądze abyście wy mogli zarobić,
    Efektem tego jest jak sobie ciągle to uświadamiam moja mała wiedza na temat giełdy,

Chciałbym się od was uczyć,

Jeszcze raz przepraszam,
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~Świadomy [188.146.59.*]
    Miło w końcu poczytać normalne wypowiedzi. Sam siedzę tutaj też dość długo, mógłbym wyjść z zyskiem z tej firmy i iść gdzieś dalej, ale wierzę w Bee i Varsav. Wierzę w gigantów, w piątek sobie pogram w Bee i wtedy ocenię potencjał tej gry. Staram się nie czytać trollow bo nie mam na to czasu. Jednak na tą chwilę kurs który jest nie interesuje mnie bo do 14 listopada jeszcze pójdzie do góry, zawsze tak jest. Ja mam czas pieniędzy nie potrzebuje więc mogę sobie czekać.

Fajnie fajnie, nie chce tu nikogo obrazić ale forum 11 bit na rok przed premierą Frostpunka to arcydzieło bylo. Serio. Poziom rozmowy i merytoryki to był kosmos. Mimo różnicy zdań, chcieliśmy ze sobą rozmawiać i się spierac. Mnie osobiście kilka osób odnalazło i przeprosiło, chociaż nie mieli w sumie za co, bo najcięższe określenie to był troll ( tylko w mega natężeniu, bo ja całe forum miałem przeciwko sobie). Do bArt: na stockwatch to chyba wszyscy umarli juz dawno temu. Jestem tam premium ale wygląda na to, że na forach odzywają się akcjonariusze -gracze. Nasi, na Varsav, nie mogą się odezwać bo słabo piszą narazie :).
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~johnny [94.254.206.*]
    co sadzisz o tym kursie patrzac na zblizajacy sie piatek ? ja nie do konca przekonany ze pojdzie do gory
    Kurcze Panowie, ciągle pytacie co ja sądzę o kursie i gdzie to dojdzie. A ja nie jestem wróżką przecież. Na udaną premierę ma wpływ tyle czynników że hoho. I jak pokazuje przykład ww3 możesz mieć super grę w którą przez rok nie da się zagrać, albo jakiś idiota z zarządu sprzeda 2 akcje i kurs tez leci w dół. Problem wszystkich pytajacych jest jeden : wszyscy z Was widzą cenę i analizują jej ruch ale żaden z Was nie myśli o wartości. A to są dwie różne rzeczy i od wartości bym zaczął. Ja nie spekuluje pod eventy tylko inwestuje w produkt. Ps: historia pokazuje że przed targami kurs rośnie zazwyczaj, a potem lekko spada.
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~johnny [94.254.206.*]
    dzieki za odpowiedz pozdrawiam :)
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: stolichnaya89 [31.183.254.*]
    fajny wątek, miło się czyta
    Wers, podbiłem wątek na StockWatch odnośnie Varsav. Zatem tam możemy rozpocząć jakąś merytoryczną dyskusję oczywiście nie zaniedbując tej tutaj, mój nick Bidzos
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~wers [89.64.29.*]
    Tak. Tak. Widzę Cie. Skądinąd zastanawiające jest gdzie się podziały te wszystkie ohydne trolle, dzięki czemu normalni ludzie się tu zaczęli wypowiadać. Nie żebym tęsknił specjalnie ale od 2 milczą. I tak z ciekawości wszedłem na forum Farmy na bankierze. A tam spotkać można połowę ohydnych nicków stąd :).
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~izdek [85.14.121.*]
    Ja jestem dalej ;-) Wątek bardziej o tobie więc nikt nie komentuje samej spółki.
    Tutaj sielanka w wypowiedziach wiec po co się wtrącać. Na samej spółce też nic nowego. Brak wpisów naganiaczy na wzrosty.
    Czekamy na premierę i wyniki wtedy możemy rozliczać typy. Moje zdanie co do niej dalej bez zmian.
    Zatem bardzo proszę, naganiam na wzrosty

Varsav na dziennych
    https://invst.ly/kzp4q

i na tygodniowych

https://invst.ly/kzojf 
    widać, że jest wsparcie na 4,20, choć na dziennych może zejść do linii krótkoterminowego trendu wzrostowego. Po mocnych wzrostach, aż prosił się o korektę i takowa nasątpiła. Widać zejście świecy na dziennych do mocniejszego wsparcia w okolicach 3,80 i szybką reakcję kupujących, co świadczy o tym, że papier mimo spekulacyjnego charakteru trzyma się mocno. Schłodzenie RSI świadczy o dużym prawdopodobieństwie wybicia w niedługim czasie, co zbiega się z premierą Bee Simulator (jedyna gra w tym roku z debiutem na wszystkie platformy równocześnie). Mocniejszy ruch w jedną bądź drugą stronę potwierdza również trójkąt. Zatem albo odbije się od krótkoterminowego wsparcia 4,20, albo zejdzie do linii trendu.
    Moim zdaniem biorąc pod uwagę premierę i technikę 70/30 na wzrosty.
    Nie wspomniałeś o DMI. A tam nie jest kolorowo.
    To zależy, na dziennych faktycznie może być kiszka, jeśli jednak wybronią 4,20 to DMI też się obroni, a jesli wybije mocniej kurs to sytuacja na wskaźniku zmieni się diamteralnie. Na tygodniówkach jest trochę czasu do rozstrzygnięcia odnośnie wsakzań DMI. Oczywiście należy być czujnym, gdyż jeśli 4,20 nie wytrzyma, to DMI też wskaże sprzedaż.
    nie trzymałbym się tak kurczowo techniki przy tak marnej płynności. wiadomo gdzie wsparcie i opór a o reszcie zdecydują fundamenty
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~fernandel [89.73.220.*]

> Moim zdaniem biorąc pod uwagę premierę i technikę 70/30 na wzrosty.

wg mnie biorąc pod uwagę że do premiery jest jeszcze 28 dni, jutro zaczyna się PGA i przez ostatnie 3 sesje obroty praktycznie zamarły, ja bym oceniał prawdopodobieństwo wzrostów na 9:1.

***WERS***
    TU PABLO STARY JA NIE MOGE !!!
    CZEGOŚ NIE POWIEDZIAL ZE NA 11 IDZIESZ ???
    PAMIETASZ MNIE Z DINO?? KSIĄŻĘ DYSKONTU NA MNIE MOWILI, RAZEM ZESMY TAM W 2017 SIEDZIELI, TY PIERWSZY A JA DRUGI
    JECHALI PO TOBIE JAK PO G.....NIE
    NA DINO DZISIAJ NAPISALI ZE TU SIEDZISZ
    WARTO W TO WEJSC czy JUZ ZA POZNO???
    A WIESZ ZE JA Z MARIO TO NADAL TAM SIEDZIMY
    CO ZROBILES Z TĄ KASA ZAROBIONA?
    WSZYSTKO W GRY POSZŁO. ?
    Aktualizacja
    dzienne
    https://invst.ly/l0rra
    tygodniowe
    https://invst.ly/l0snx
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~wers [89.64.31.*]
    No witam starą gwardię :). Jak tak dalej pójdzie to zaczną mnie szukać akcjonariusze Dębicy (moja pierwsza spółka na GPW), no ale wtedy to forum bankiera jeszcze nie było :).
    Fajnie, fajnie że dalej na Dino siedzicie, ja wyszedłem bez żalu na początku 18r. i miło wspominam., a że pluli to jasne, tutaj też plują ciągle. Pluli że stare pasztety po wsiach sprzedają, pamiętasz? Swoje trzeba robić i tyle. 
    Nudno tu trochę i na forex'sie siedzę równocześnie. 
    Ale nie mam w tej chwili żadnej innej spółki. Nie potrzebuje. Tu jest dobre miejsce, młoda spółka, duże możliwości rozwoju.
    Jak chcesz wejść na dłużej to zarobisz, jak chcesz kręcić kółka to tu się zbytnio nie da :(.
    Małe gówienko to jest póki co, ale takie mi pasuje. Średnią mam 2,4 i zostaje tu co najmniej do drugiej premiery.
    Pomysły mają dobre i wykonanie też. Z dwucyfrowym wynikiem wyleze nie wcześniej.
    Pozdrów mario i elize koniecznie jeśli nadal tam siedzą (notabene, na Invest Cuffs w tym roku podeszła do mnie laska o imieniu eliza i mówi, że jest inwestorką z Dino i co ja o tym myślę wszystkim, nieźle co? :).

Do Mate:
    I jak po Czarnobylu? Przeżyłeś chłopie? jesteś na pokładzie, udało się wejść po 3.80?
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~Fixit [193.19.125.*]
    wers, proszę o komentarz do obecnej sytuacji, co tu się wyprawia dzień przed premierą?
  • Re: Wers jesteś tu jeszcze? Autor: ~on [83.20.188.*]
    wersa juz chyba tu nie ma, jest kilku wersow, wers chyba jest rolnikiem czy jakos tam czy odwrotnie
    patrząc na budowę tego forum i fakt że tu login można sobe wpisac jaki się chce każdy może tu być wersem i innym userem który sobie wymyśli,

chciałbym tylko poznać opienię doswiadczonych kolegów i koleżanek,
    Skoro nie znasz mojego IP to z kim mam gadać?
    OK wers, nie ma się co fochować i obrażać, IP zapamiętam, chodziło mi o to że łatwo się tu podszywać pod kogoś,

czy dacie mniej doświadczonym kolegom krótki komentarz zaistniałej sytuacji na tej spółce?

Psychologia tłumu? Brak wiary w grę?

Przecierz premiera już jutro,
[x]
VARSAV -1,04% 2,85 2019-12-05 17:00:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.