• wezwanie ! Autor: ~zybuch [87.205.76.*]
    jak myślicie po ile może być wezwanie
  • Re: wezwanie ! Autor: ~Wafelek [88.156.233.*]
    Kino Polska TV wezwało do sprzedaży akcji Stopklatki po 6,20 zł za sztukę. no to se zarobimy ;)
    wezwanie nie jest przymusowe, wiec jesli sie nie zglosimy to beda musieli zaoferowac bardziej atrakcyjna cene. dobrze rozumuje?
  • Re: wezwanie ! Autor: ~eq [88.156.143.*]
    Nie jest przymusowe, ale właśnie 12.11 jest NWZA, gdzie głosowana będzie zniesienie dematerializacji akcji i dokonanie czynności aby wycofać spółkę z NewConnect. Czyli jeśli nie odpowiesz to spółka zejdzie z GPW i będziesz mieć papier, że masz akcje, ale handlu na GPW nie będzie.
    Cena jest minimalna wymagana prawem, ale ponad rok temu kupowali po 7, zatem można by zgłosić sprzeciw na walnym, że cena w wezwaniu jest ponizej wartości godziwej (i tej po której rok temu kupowali) i np iść do sądu, by np sąd wyznaczył biegłego do ustalenia ceny godziwej. Jeśli mamy 2% akcji w obrocie to trudno by cena godziwa była wyznaczona na podstawie tych nielicznych transakcji z 3 i 6mcy. Skoro płacili 7 to mniejszościowym powinny co najmniej tyle samo zaoferować.

• Re: wezwanie ! Autor: ~Enigma [87.205.254.*]
    Trzeba się zorganizować i zmusić do wezwania po wyższej cenie, conajmniej 10 zł
  • Re: wezwanie ! Autor: darecky09 [213.155.191.*]
    Czy organizowanie się to nie odpowiadanie na wezwanie ???  Jeśli się nie odpowie w takiej mniejszości jakie są szanse że zostanie się z wartościowymi papierami ??? Nie przypominam sobie podobnej sytuacji na New Connect dlatego pytam szanownego Państwa czy jest jakiś logiczny koncept ???  Pozdrawiam
  • Re: wezwanie ! Autor: zybuch [77.253.54.*]
    a może zaproponować wzywającemu inną cenę np. 9,8 zł w arkuszu zleceń dużym wolumenem sprzedaży powiedzmy 80tys może by się uzbierało
    ja swoje wystawilem za 9,80zl. do roboty.
  • Re: wezwanie ! Autor: ~lock1 [185.246.208.*]
    a napisałeś chociaż do kinoPol w tej sprawie?
    nie. jestem przekonany, ze wezma wszystko za 6,20 od nas. juz zalatwili mnie podobnie na Impexie.
    jestesmy pionkami w tej grze.
    pozdrawiam i mam nadzieje ze ktos kto ma wiecej akcji powalczy.
[x]
STOPKLA -7,94% 5,80 2020-02-27 09:32:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.