• Wpadlo toto na fixy czy co? Autor: ~WujekWładek [188.95.25.*]
    JW
  • Re: Wpadlo toto na fixy czy co? Autor: ~pawelh [83.23.235.*]
    http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/34305776,gpw-zmiana-systemu-notowan-akcjami-spolki-devoran-sa-na-rynku-newconnect
  • Re: Wpadlo toto na fixy czy co? Autor: ~WujekWładek [31.183.144.*]
    Dnia 2019-10-09 o godz. 17:49 ~pawelh napisał(a):
    > http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/34305776,gpw-zmiana-systemu-notowan-akcjami-spolki-devoran-sa-na-rynku-newconnect

Dzięki, nie chwalą się tym specjalnie (na newconnect.pl też nie znalazłem).

Czyli gapcie nie mają umowy z animatorem... Może da radę kupić parę akcyjek taniej :))

• UPADŁOŚĆ BANKRUTA :? -) Autor: ~xxx [188.146.102.*]
    j.w.
  • O, etatowy od bankrutów się odezwał :)) Autor: ~WujekWładek [188.95.25.*]
    Dnia 2019-10-09 o godz. 19:02 ~xxx napisał(a):
    > j.w.

j.w.
  • Re: O, etatowy od bankrutów się odezwał :)) Autor: ~akcjonariusz [37.47.209.*]
    dlaczego nie mogę kupić-sprzedać akcji?
  • Re: O, etatowy od bankrutów się odezwał :)) Autor: ~WujekWładek [188.95.25.*]
    Dnia 2019-10-10 o godz. 21:35 ~akcjonariusz napisał(a):
    > dlaczego nie mogę kupić-sprzedać akcji?

Bo wpadli na fixy (a konkretnie 1 fix).

Uprzedzając kolejne pytanie: handel będzie co środę, w godz. 11 - 13.
  • Re: O, etatowy od bankrutów się odezwał :)) Autor: ~heronek [83.9.46.*]
    ale kupa
  • Co to będzie :)) Autor: ~Romek [31.183.144.*]
    Dnia 2019-10-12 o godz. 17:16 ~heronek napisał(a):
    > ale kupa

Będzie kupa, dopóki nie podpiszą nowej umowy.
    Na mobi kisiło się chyba miesiąc :(
  • Gotowi na handelek? :)) Autor: ~WujekWładek [188.95.25.*]
    JW
  • Re: Gotowi na handelek? :)) Autor: zulusowaty [87.207.181.*]
    ..., a co? Chcesz kupić czy sprzedać? Po obu stronach mamy po 40k akcji, więc jest równowaga. Pytanie, która ze stron wykaże się większą determinacją. Mamy do dyspozycji tylko 2 godziny handlu w tygodniu, więc mogą dziać się naprawdę różne scenariusze w tym gwałtowne wahania kursu. Jeszcze godzinka i zobaczymy co w trawie piszczy :)
  • Re: Gotowi na handelek? :)) Autor: ~WujekWładek [188.95.25.*]
    Dnia 2019-10-23 o godz. 09:43 zulusowaty napisał(a):
    > ..., a co? Chcesz kupić czy sprzedać? Po obu stronach mamy po 40k akcji, więc jest równowaga. Pytanie, która ze stron wykaże się większą determinacją. Mamy do dyspozycji tylko 2 godziny handlu w tygodniu, więc mogą dziać się naprawdę różne scenariusze w tym gwałtowne wahania kursu. Jeszcze godzinka i zobaczymy co w trawie piszczy :)

Na razie czekam. Może w przyszłym tygodniu. Liczę, że może być wyraźnie niżej :))
    Dnia 2019-10-23 o godz. 10:21 ~WujekWładek napisał(a):
    > Dnia 2019-10-23 o godz. 09:43 zulusowaty napisał(a):
    > > ..., a co? Chcesz kupić czy sprzedać? Po obu stronach mamy po 40k akcji, więc jest równowaga. Pytanie, która ze stron wykaże się większą determinacją. Mamy do dyspozycji tylko 2 godziny handlu w tygodniu, więc mogą dziać się naprawdę różne scenariusze w tym gwałtowne wahania kursu. Jeszcze godzinka i zobaczymy co w trawie piszczy :)
    >
    > Na razie czekam. Może w przyszłym tygodniu. Liczę, że może być wyraźnie niżej :))

Oczywiście kupić :))
  • Re: Gotowi na handelek? :)) Autor: ~jarekZwawy [37.47.245.*]
    i to mi się podaba !! wszystkie spółki tak powinni handlować 2 godz w tygodniu i po robocie hahhahahahah do czego to doszło hahahah
  • Re: Gotowi na handelek? :)) Autor: zulusowaty [87.207.181.*]
    Handel. handel i po handlu. Poszło 1635 akcji za 111 zł. Jakby to Pawlak powiedział "Toż to śok" :)

Mnie cieszy taki obrót sprawy, bo bałem się, że ktoś będzie walił w rynek akcjami i zasypie szybko te 50k akcji stojących na kupnie. Widać, że nikt już nie chce sprzedawać po takiej cenie. To dobrze! Może znowu ruszymy na północ w kierunki 20 gr. Co Wy na to?
  • Re: Gotowi na handelek? :)) Autor: ~jarekZwawy [37.47.245.*]
    niech tylko dziatwa zabierze swoje zabawki to w takich warunkach i zeta można wykręcić
    Dnia 2019-10-23 o godz. 15:39 zulusowaty napisał(a):
    > Handel. handel i po handlu. Poszło 1635 akcji za 111 zł. Jakby to Pawlak powiedział "Toż to śok" :)
    >
    > Mnie cieszy taki obrót sprawy, bo bałem się, że ktoś będzie walił w rynek akcjami i zasypie szybko te 50k akcji stojących na kupnie. Widać, że nikt już nie chce sprzedawać po takiej cenie. To dobrze! Może znowu ruszymy na północ w kierunki 20 gr. Co Wy na to?

Z jednej strony spoko, bo prawa się ostatnio przerzedziła do 20 gr...
    Z drugiej strony - wszystko zależy jak bardzo twardzi są właściciele...
    Ja na razie czekam :))

• Re: Gotowi na handelek? :)) Autor: ~oannes [77.111.247.*]
    Dnia 2019-10-25 o godz. 10:40 ~WujekWładek napisał(a):
    > Dnia 2019-10-23 o godz. 15:39 zulusowaty napisał(a):
    > > Handel. handel i po handlu. Poszło 1635 akcji za 111 zł. Jakby to Pawlak powiedział "Toż to śok" :)
    > >
    > > Mnie cieszy taki obrót sprawy, bo bałem się, że ktoś będzie walił w rynek akcjami i zasypie szybko te 50k akcji stojących na kupnie. Widać, że nikt już nie chce sprzedawać po takiej cenie. To dobrze! Może znowu ruszymy na północ w kierunki 20 gr. Co Wy na to?
    >
    > Z jednej strony spoko, bo prawa się ostatnio przerzedziła do 20 gr...
    > Z drugiej strony - wszystko zależy jak bardzo twardzi są właściciele...
    > Ja na razie czekam :))
    >

Tym razem w handlu było prawie 35000 sztuk akcji. Cena w dół. To nawet do 10 gr. nie dociągnie chyba że po scaleniu akcji.
  • Re: Gotowi na handelek? :)) Autor: ~WujekWładek [188.151.182.*]
    Dnia 2019-11-07 o godz. 20:50 ~oannes napisał(a):
    > Tym razem w handlu było prawie 35000 sztuk akcji. Cena w dół. To nawet do 10 gr. nie dociągnie chyba że po scaleniu akcji.

Nie bądź takim pesymistą :))

• Re: Gotowi na handelek? :)) Autor: ~oannes [77.111.247.*]
    Dnia 2019-11-09 o godz. 10:16 ~WujekWładek napisał(a):
    > Dnia 2019-11-07 o godz. 20:50 ~oannes napisał(a):
    > > Tym razem w handlu było prawie 35000 sztuk akcji. Cena w dół. To nawet do 10 gr. nie dociągnie chyba że po scaleniu akcji.
    >
    > Nie bądź takim pesymistą :))
    >

Jestem realistą. Ale zgadza się, że w czynie patriotycznym należy wesprzeć polską spółkę i podnieść jej wartość dzięki czemu ziści się życzenie Wuja o cenie 20gr za akcję pod warunkiem, że sam kupi pakiet po takiej cenie. A zatem dość gadania a więcej kupowania. Czekamy na rezultaty Wujek ! Kupuj, kupuj a będziesz bogaty.
    Dnia 2019-11-11 o godz. 22:14 ~oannes napisał(a):

> Jestem realistą. Ale zgadza się, że w czynie patriotycznym należy wesprzeć polską spółkę i podnieść jej wartość dzięki czemu ziści się życzenie Wuja o cenie 20gr za akcję pod warunkiem, że sam kupi pakiet po takiej cenie. A zatem dość gadania a więcej kupowania. Czekamy na rezultaty Wujek ! Kupuj, kupuj a będziesz bogaty.

Widzę, że kolega to filozof wielkiego formatu :))

[x]
DEVORAN -0,31% 0,07 2019-12-04 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.