• Korekta Autor: ~Inw [89.65.227.*]
    Kochani uwazam, ze nastapi lekka korekta na Elementalu. Korekta powinna zakonczyc sie na 1,32.
    Za mocno strzala jest napięta przez akcjonariuszy, zeby miala wystrzelic juz w tej chwili.
  • Re: Korekta Autor: ~Maxymuss [31.0.67.*]
    Było nie sprzedawać, nikt Ci taniej teraz nie sprzeda niż 1.5 a jak znowu mało skupia to następny strzał 1,78
  • Re: Korekta Autor: ~Inw [188.146.57.*]
    Na bananowej nikt nie wie co moze sie wydarzyc. Ostatnio byl komentarz, ze przedwczoraj na pewno przebijemy 1,50 z rana i nie przebilismy w ogole, takze tego..
    Nie badz taki pewny, bo mozesz stracic :)
    To już nie Twój problem :)
  • Re: Korekta Autor: ~Inw [188.146.104.*]
    Wy to tylko na powaznie- atakujecie tylko- wyluzuj, nie martw sie o stratę.
  • Re: Korekta Autor: ~xxx [31.0.64.*]
    Może w ciągu najbliższych dni nie przebijemy 1.50, ale w końcu może się udać. Raczej obstawiam opcję Maxymussa, że niedługo będzie skup na maksymalną cenę z wezwania. Do walnego spodziewam się pompowania kursu. Jak wysoko? Zobaczymy
    Istnieje rowniez taka ewentualnosc, na poczatku tez tak myslalem, ale wydaje mi sie, ze znow robia akcje jak sprzed roku max 1,49 niby przewalanie duzych pakietow(zeby wszyscy mysleli, ze inni kupuja) po to, zeby inni odbierali nizej akcje.
    Zobaczymy.
  • Re: Korekta Autor: ~xxx [156.17.46.*]
    Fakt, jeśli chodzi o poprzednie zwyżki. Teraz jednak sytuacja trochę zmieniła się. Ogłosili wezwanie, a do tego chcą nową emisję. Jeśli chcą zebrać w emisji jak największą kasę, to powinni pompować kurs. Cena emisyjna pewnie będzie średnią (ważoną wolumenem???) z ostatnich 3 - 6 miesięcy. Tak więc w interesie EMT będzie obecnie jak najwyższy kurs. ... Chyba że emisja jest z myślą, aby ktoś obkupił się akcjami niechcianymi np. przez fundusze (z praw poboru)? Wtedy raczej by tak kursu nie pompowali.
    Na gieldzie jest zawsze odwrotnie, dlatego malo osob wygrywa.
    Ty wygrasz bo liczysz ze spadnie :))
  • Re: Korekta Autor: ~Inw [188.146.64.*]
    Czepiasz sie, jestes bardzo zawistny i nie wiem w sumie o co ci kolego chodzi. Rozumiem, ze lubisz jak kazdy sie z toba zgadza, przykro mi.
    Żadnej korekty nie będzie a niedługo 2 zeta
  • Re: Korekta Autor: ~Realny55 [213.158.197.*]
    To zobaczysz maxymusie za chwile :)
  • Re: Korekta Autor: ~Nika [91.235.253.*]
    Ja czgoś nie rozumiem. Emisja z prawem poboru i skup akcji własnych ? To jakiś oksymoron. Najpierw skupią trochę a póżniej dodrukują miliony? Poważnie pytam. Ma ktoś czas aby mi to wytłumaczyć?
    2 infa pod publike, zeby wywalic papier toilet.
    Kazdy naiwny sie nabierze. Ja tam widze wysypywanie akcji w tej chwili na waznym poziomie 1,50.
    Chodzi o to aby nie stracić kontroli nad firma, dlatego zbieranie akcji na maxa
    Ale zmuszają was do zakupow w maksymalnej cenie. Wirtualny baton 5k na kupnie, a zlecenia sprzedazy na 1,498 i 1,50. Niezle!
    Wirtualny baton 50k, moj blad.
    Na każdej spółce są dziwni ludzie którzy pojawiają się na chwile i piszą głupoty, następny skup 1,78
    1,52 górka. Pozdro.
    Na 1,15 tez tacy jak Ty pisali ze górka już ich nie ma pojawili się następni :))
  • Re: Korekta Autor: ~Moneta [89.64.26.*]
    Ta firma jest niedowartościowana i ma unikalny biznes bardzo ciekawy w tych czasach i myślę mega opłacalny.
  • Re: Korekta Autor: ~Buła [46.134.68.*]
    Chyba fundy chca szybciej zakonczyc skup
  • Re: Korekta Autor: ~Inw [213.158.197.*]
    Bedzie jednak roslo. 1,52 przebite.
    Pozdrawiam.
  • Re: Korekta Autor: ~Czardasz [31.0.81.*]
    Strzały się nie napina gamoniu, tylko łuk
  • Re: Korekta Autor: ~Inw [188.146.101.*]
    Nie masz akcji, ze jestes taki chamski? No niestety :)
  • Re: Korekta Autor: ~Ja [79.186.133.*]
    Inw sam jesteś sobie winny - jesteś autorem chyba najgłupszego postu na tej spółce. Jak można pisać o korekcie do 1.32 po ogłoszeniu wezwania z ceną 1.5 ? Wytłumacz mi Twój tok myślenia ? Powiem Ci więcej niebawem kurs będzie zdecydowanie wyżej niż 1.5 a wiesz dlaczego?. 16 grudnia na walnym ogłoszą nową emisję. Teraz jest ostatni moment by tanio skupić akcje . Żeby emisja miała sens musi być powyżej 1.5 ( tłumaczę nie kupowali by po 1.5 by za dwa miesiące emitować akcje poniżej tej ceny)
    W mojej ocenie będą próbować puścić emisję po ok 2 zł , kurs na giełdzie będzie wtedy ok 15 - 20% wyższy by potencjalny nowy inwestor czuł okazję. Tak więc najbliższe miesiące będą podbijać kurs. Zapomnij o korekcie do 1.32.
  • Re: Korekta Autor: ~Inw [188.146.65.*]
    Gdzie jest maxymus i inni? Miało podobno nie byc korekty.
    Wszyscy opluwali, a kurs spada..
  • Re: Korekta Autor: ~Moneta [89.64.25.*]
    Kto dziś jest tu może być zadowolony
[x]
ELEMENTAL 0,00% 2,42 2020-12-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.