• : I co dalej ? Autor: ~Matcl [80.238.124.*]
    Na 21 ukryta sprzedaż kto chce nas opuścić? I tak Bez ponpki tyle chce oddać?? Dlaczego nic nie wiemy o zortax debiut na nc?
  • Re: : I co dalej ? Autor: ~Odblokowany [88.208.35.*]
    To ostatnio częsta metoda straszenia drobnych zazwyczaj po takim batonie jest silna zwyżka ktoś zatankował dziś 0.5%wszystkich akcji za 10500:)śmiech na sali gdyby ktoś chciał sprzedać akcje pewnie zrobiłby tu choć 30 groszy
  • Re: : I co dalej ? Autor: ~witam [5.173.184.*]
    podobne tankowania były tez na innych spolkach w ten sam dzien. mi to wygląda na to ze jakiś inwestor wchodzi na NC i chwyta się groszówek. wiec to ze akurat wzial pakiet ipods niewiele dla nas znaczy. jednakże potwierdzil nam, ze siedzi na 21gr silny wujek. :)
  • Re: : I co dalej ? Autor: ~Wiesław [5.184.54.*]
    Wujek hmmm ciekawe co za wujek wychodzi i ile tego ma min zlecenie 50 tys wiec ?free flotą 14% około kto ma tyle akcji ????
    tak jak pisałem wcześniej, mysle ze to ten z pakietem 90K, w roku może wcisna jakies 20K teraz stracil 50K wiec aby się przekonać czy ma więcej nalezalo by zebrac z 21gr jakies 20-30K. ja mam na razie dość wiec spokojnie sobie obserwuje.
  • Re: : I co dalej ? Autor: ~Wieslaw [5.184.54.*]
    Jaki tu masz target ceny?
    u mnie nie wystepuje takie pojecie, jak target cenowy. zwyczajnie reaguje na rynek, aby nie stracic. jak już jestem na jakiejś spolce to staram się utrzymać pewien pakiet, jak mam za malo to mysle aby mieć więcej jak mam za dużo to czekam na najlepszy czas na zrzucenie. kiedy rynek reaguje po mojej myśli mam zysk, kiedy przeciwnie to potrzebuje się poprawić. mysle ze każdy tak działa, na wieksza lub miejsza skale. :)
    aktualnie ustawiłem się na dnie widelek, jak się okazuje nie jestem tam sam. a dlaczego, a dlatego ze mysle ze jest większe prawdopodobieństwo ze ten co broni pozycji 21gr, będzie chciał zrzucić reszte by szybciej zejść z ipods. i skapnie cos dla mnie. (swoja droga, baba z wozu koniom lżej.) ;)
    Ta spolka kiedyś grała co rok robiła podjazd nawet na 80 gr teraz marazm ukryta Sprzedaz na niskich pulapach etc nikomu nie zależy na, wycenie
    w rzeczywistości to przypadkiem na tej spolce utknelem, swojego czasu zasypali mnie ale odczekałem i jakość na tym wyszedłem. a ze spolka ma podobne zainteresowania do moich wiec postanowiłem się jej trzymać. osobiście nie mam tutaj zbytnio pola do popisu , gdyż niestety rachunek mam u tego samego, co jest animatorem dla ipods. :)
  • Re: : I co dalej ? Autor: ~Gra [88.208.39.*]
    I co z tego ze masz u tego samego ?pewnie nawet nie masz kwita a piszesz hi hi papier nie gra nikt nie tyka śmieszny jest ten ktoś z 21 wuj licząc na to ze ktoś mu to odbierze buahhha nie stać go na porządna pompkę i uwalnianianie
    taki animator potrzebuje mieć rozeznanie , kto i ile trzyma na jego rynku. moja osobe ma na tacy, może się wcześniej zorientować co zamierzam zrobić. korzystam z ich oprogramowania, to mogą mieć ukryte narzędzia do sledzenia uzytkownikow. wiem ze cos takiego od dawna było możliwe, a jak jest cos możliwe to należy zalozyc ze ktoś z tego korzysta. a banki, jak się wszyscy mogą zgodzić , nie maja skrupułów. :) jedynym sposobem dla mnie w takiej sytuacji jest działanie z zaskoczenia.
    (kiedyś tutaj animator był bardziej aktywny, mysle ze spolka powinna rozwazyc zmiane animatora, chyba ze obecny działa wg. woli zarządu. )

• Re: : I co dalej ? Autor: ~Concept [88.208.35.*]
    Ta śledzą twoje akcje buahhhas ile ich masz żebyś tu rozdawał karty ?ktos zrezygnował z rn może to on chce oddać swój pakiet?tu cały problem jest w tym ze gra może 500 tys?moze mniej nie ma komu zbierać tu szansa może być to ze być może ktoś będzie chciał zrobić wycenę 30-40 mln i pojedzie z tym do góry ale to marzenia
  • Re: : I co dalej ? Autor: ~Witam [5.184.54.*]
    Marzenia się spełniają
  • Re: : I co dalej ? Autor: ~Rower [5.173.168.*]
    Są obroty trzeba obserwować.
  • Re: : I co dalej ? Autor: ~witam [176.97.95.*]
    ostatnie wpisy typowy trolling. (parszywy zawod) lobby bankowe lub giełdy. niewarto polemizowac.

Na spółce brak obrotu a jednak piszą i ten ukryciak to straszak ?ma odstraszyć ?
  • Re: : I co dalej ? Autor: ~witam [176.97.95.*]
    wg mnie to ktoś od dawna zbiera, pamiętam , ze nawet jak nie było zlecen z lewej to i tak jak ktoś wstawil sprzedaż to po krótkim czasie było zlecenie przeciwstawne. jeżeli ten zbierający stracil obecnie te 50K to rzeczywiście rynek może gdzies tutaj zaparkować na jeszcze dluzej. osobiście podtrzymuje to co pisałem wcześniej tj. czekam na debiut zortraxu. po cenie tego debiutu, ocenie ipods i się zastanowię czy zwiekszyc udzialy czy sobie odpuscic.
  • Re: : I co dalej ? Autor: ~Wieslaw2000 [80.238.124.*]
    Nikomu nie zalezy na wycenie nie chce wykorzystać sentymentu do nc zobaczcie MMS ludzie zarabieni tu można zrobić nawet i 2 zł spolka lekka
  • Re: : I co dalej ? Autor: ~stojak [37.47.33.*]
    czy to kiedys ruszy choc na 30 gr:(
[x]
IPODS 7,69% 0,11 2020-03-30 15:49:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.