• Raporty + NWZ Autor: ~Uki [67.167.238.*]
    Witam Jak oceniacie raporty oraz kwestie ogloszenia Nadzwyczajnego, czy uwazacie ze cos ruszylo I idzie w lepsza strone?
  • Re: Raporty + NWZ Autor: ~Ablim [188.146.206.*]
    Widać że walczą i to mocno. Zostało ich tam 2 - prezes i ten nowy akcjonariusz. Szkoda że restrukturyzacja im się przedłuża. Ach te sądy. Ja mam sporo akcji tej firmy i czekam na rozwój . Coś tam kupuje u nich trochę jak mają coś co potrzebuje. Pomagam. Wiem, może frajer że mnie ale jak coś mają a ja potrzebuję to czemu nie.
    Wg raportów firma obniżyła zadłużenie , od 3-4 miesięcy prezes nie wziął wynagrodzenia. 2 kwartał na plusie. Pozytywnie mnie zaskoczyła zawziętość tych 2 o uratowanie tej firmy.
  • Re: Raporty + NWZ Autor: ~Poparzony [178.217.141.*]
    Oczywiście , że coś ruszyło - w stronę totalnego ...."zaorania " Firmy .
    "Ablim " , litości !!! , o jakiej walce Prezesa mowa ?? Przecież trzeba czytać tekst ze zrozumieniem !! Pan Prezes złożył poprzednio rezygnację , ale wobec bezskuteczności tej czynności / orzeczenie Sądu / , raz jeszcze zwołuje WZW w celu prawidłowego i skutecznego "wymiksowania " się z tego ,/ zresztą przez siebie przez lata doprowadzonego/ "CUDAKA EKONOMICZNEGO " !!!!!

Jeśli w Firmie "ozdrowieńcze " jest to , że zamknięto kolejnych kilka sklepów a sprzedaż spadła o 80 % - to proszę wybaczyć ale to jakiś ekonomiczny obłęd , który Państwo prezentujecie !!
    Prezes nie pobiera wypłaty bo jest na chorobowym, a pewnie i tak są zablokowane konta Firmy przez egzekutorów .

Proszę przeanalizować Państwa ocenę sytuacji ekonomicznej Firmy w ostatnich latach oraz moją oceną , a następnie realnie odnieść do obecnej sytuacji Firmy i rzetelnie ocenić kto z nas miał rację ???

KOMPLETNIE NICZYM NIE JESTEM ZASKOCZONY - to było pewne , jedyne zaskoczenie to fakt , że trwało aż tak długo , dlatego Zarząd doprowadził Firmę do KOMPLETNEJ ruiny i BEZNADZIEI !!

Dziękuję za uwagę i niekiedy polemikę !! Więcej nt. MG już nie zabiorę głosu !! Temat uważam za ZAMKNIĘTY !!!

Pozdrawiam !!!

• Re: Raporty + NWZ Autor: ~Ablim [188.146.46.*]
    Nie twierdzę że byli święci. A członkowie rady i zarządu odpowiadają za firmę 5 lat wstecz nawet gdy już nie należą do RN ani Zarzadu. Więc to mu nie pomoże. Pewnie rezygnuje żeby zablokować komorników - bez zarządu komornik nie może nic zrobić.( Czytaj- nie może zabrać towaru bo nikt mu nie podpisze dokumentów, bo nie ma uprawnień )
    Wg raportu firma jest zadłużona na ok 102 % swojej wartości. Litosci, znam bardziej zadłużone firmy które działają i mają się dobrze, kwestia ustawienia .
    Firma na dzień dzisiejszy nie ma kosztów własnych więc to dobry czas na reset firmy. Ale to moje prywatne zdanie.
    Nie zrozum mnie że bronie prezesa czy radę, nie znam ich. Widzę to jako ktoś kto siedzi od lat w restrukturyzacji.
    Jeżeli się wykorzysta potencjał i okazje w tej firmie to firma da radę. Ale do tego trzeba 1 max 2 ludzi którzy mają wiedzę i to ogarną to.
[x]
MEDGALIC 23,08% 0,02 2019-05-16 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.