• Czyżby Netflix się interesował cda? Autor: ~Wiem [81.190.252.*]
    Jak myślicie?
  • Re: Czyżby Netflix się interesował cda? Autor: ~Realnie [91.233.186.*]
    też mi takie myśli podchodzą bo wzrastają obroty i zaintertesowanie spółką...ktoś sprzedaje i ktos odkupuje po wyższych cenach i niech nie piszą tutaj głupot że ktoś gra ze sobą...ten ktoś to może być animator a to nie jerst żaden spekulant tylko osoba która podtrzymuje płynność spółki...a doskonale wiecie ile jest akcji w obrocie na dzień dzisiejszy...przyszły tydzień pokaże miejsce tej spółki na innych poziomach zapewne...dla jasności nie pomyślcie że naganiam na kupno , niech każdy decydue tylko i wyłącznie sam bo potem są przykre komentarze tutaj ..ważne że spółka poprawia wyniki nie idzie na dno..
  • Re: Czyżby Netflix się interesował cda? Autor: ~biszkopt [5.173.241.*]
    Rzecznik prasowy CDA w okolicach debiutu napomknął coś o inwestorze branżowym. https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/cda-serwis-debiut-na-gieldzie-cena-akcji-wzrosla-o-132-proc-cda-premium-ma-186-tys-subskrybentow. Natomiast nic na chwilę obecną w temacie się nie potwierdziło - ale dynamika zmian może zaskoczyć :) przykład to dywidenda - w artykule jeszcze słowa na ten temat nie pisnęli a kilka tygodni później już poszedł komunikat.
  • Re: Czyżby Netflix się interesował cda? Autor: ~TK [5.173.26.*]
    Jest to tak wiarygodne wg mnie, jak zapewnienia niektórych, że trzeba kupować dopiero jak zejdzie do 1zl, a teraz to chwilowa podbitka. To co się dzieje teraz interpretuję jako granie na nadziei dobicia znów do 18zl. Jeśli nie pojawi się info typu nowy inwestor, myślę że kurs zawróci na dół z niższego szczytu ale nie wiem czy bliżej 12, 15 czy 17zł? Niedługo się okaże. Luźno rozważam tutaj dlugoterminowo formację z coraz niższymi szczytami i coraz wyższymi dołkami do kulminacyjnego wybicia w przyszłości, ale czy i kiedy to się okaże.
  • Re: Czyżby Netflix się interesował cda? Autor: ~Enigma [159.205.226.*]
    Kolego, nawet jak naganiasz to z głową. Po takim poście to tylko sprzedawać akcje CDA.
  • Re: Czyżby Netflix się interesował cda? Autor: ~wiem [176.221.123.*]
    To naturalna kolej rzeczy a kurs jednak pokazuje ze cos jest na rzeczy
[x]
CDA -5,59% 17,75 2022-06-29 14:39:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.